ထုတ်ကုန်အမည်: 3300 XL 8မီလီမီတာ နီးကပ်မှု စူးစမ်းခြင်း ပရိုဘ်
ဘရုံဒ်နာမည်: Bently Nevada
မိုဒယ်နံပါတ်: 330101-00-75-10-02-00
မူရင်းနိုင်ငံ: အမေရိကန်ပြည်ထောင်စု
အာမခံချက်- 12 လ
WhatsApp ကို ကြည့်ပါ။ +86 18020776782
အီးမေးလ်- [email protected]
အကြ overview
| ထုတ်ကုန်အမည် | 3300 XL 8မီလီမီတာ နီးကပ်မှု စူးစမ်းခြင်း ပရိုဘ် |
| ဘရာน်ဒ်အမည် | Bently Nevada |
| မော်ဒယ်နံပါတ် | 330101-00-75-10-02-00 |
| ဆင်ကြွလာရာနေရာ | အမေရိကန်ပြည်ထောင်စု |
| အာမခံချက် | 12 လ |
| ငွေပေးချေမှုနည်းလမ်းများ | T⁄T |
| ပို့ဆောင်မှု | DHL/UPS/EMS/Fedex... |
၎င်း BENTLY NEVADA 330101-00-75-10-02-00 3300 XL 8mm အနီးစပ်မှု ပရိုဘ် စက်မှု စက်ပစ္စည်းများတွင် တုန်ခါမှုနှင့် အလှည့်အပြောင်းစက်၏ နေရာကို ဆက်တိုက် စောင့်ကြည့်ရန်အတွက် ပုံစံထုတ်ထားသော တိကျမှုမြင့်မားသော ထိတွေ့မှုမရှိသော အာရုံခံကိရိယာဖြစ်သည်။ Bently Nevada မှထုတ်လုပ်ထားပြီး အများသုံးသော 3300 XL eddy current proximity measurement system ၏ အစိတ်အပိုင်းဖြစ်သည်။ စူးစမ်းရေးကိရိယာသည် စူးစမ်းရေးကိရိယာ၏ အစွန်းနှင့် လိုင်းလွှမ်းကြားက အကွာအဝေးနှင့် အချိုးကျသော ထွက် voltage voltage ကို ထုတ်ပေးခြင်းဖြင့် အလုပ်လုပ်ပြီး static (နေရာ) နှင့် dynamic (တုန်ခါမှု) အခြေအနေ နှစ်ခုစလုံး၏ တိကျသော တိုင်းတာမှုကို ခွင့်ပြုသည်။ ၎င်းကို turbines, compressors နှင့် pump များကဲ့သို့သော fluid-film bearing စက်များတွင်ကျယ်ပြန့်စွာအသုံးပြုပြီး Keyphasor reference နှင့်နှုန်းထိန်းချုပ်မှုလုပ်ဆောင်ချက်များကိုထောက်ပံ့သည်။
ထိတ်တွေ့မှုမရှိသော ကြွေနိုင်မှု တိုင်းတာမှု
စနစ်သည် စက်လှည့်စက်များအား ယုံကြည်စိတ်ချရပြီး အဝတ်မပါဘဲ စောင့်ကြည့်နိုင်ရန်အတွက် ရုပ်ပိုင်း ထိတွေ့မှုမရှိဘဲမှ မောင်းနှင်စက်၏ တုန်ခါမှုကို တိုင်းတာပေးသည်။
ဝိုင်ယာရေးပ် အနေအထား စောင်းကြည့်ခြင်း
Fluid-film bearing စက်များတွင် တိကျသော static displacement တိုင်းတာမှုကို ထောက်ပံ့ပေးပြီး ချိတ်ဆက်မှု စစ်ဆေးခြင်းနှင့် ယေဘုယျ အခြေအနေ အကဲဖြတ်မှုကို ထောက်ပံ့ပေးသည်။
အလျင်နဲ့ Keyphasor ကို မှတ်ချက်ပြုမှု
စက်ပစ္စည်း ထိန်းချုပ်ရေး စနစ်များတွင် အချိန်ကိုက်ခြင်းနှင့် ညှိနှိုင်းခြင်းအတွက် တိကျသော လည်ပတ်မှုနှုန်း စောင့်ကြည့်ခြင်းနှင့် Keyphasor အချက်ပြမှု ထုတ်ပေးခြင်းတို့ကို လုပ်ပေးသည်။
ပေါင်းစပ်ထားသော static နှင့် dynamic တိုင်းတာခြင်း
စက်ပစ္စည်း အခြေအနေကို အပြည့်အဝ ဆန်းစစ်ဖို့ မောင်းနှင်စက်ရဲ့ တည်ငြိမ်တဲ့ နေရာနဲ့ လှုပ်ရှားတဲ့ တုန်ခါမှု အချက်ပြမှုတွေကို ဖမ်းယူပါတယ်။
တည်ငြိမ်သော အချက်ပြမှုထွက်မှု စွမ်းဆောင်ရည်
အားသွင်းမှု အာရုံခံအားနိမ့် (<2 mV/V) နှင့် ယုံကြည်စိတ်ချရသော ဒေတာလွှဲပြောင်းမှုအတွက် 50 Ω output resistance ဖြင့် တည်ငြိမ်သော လျှပ်စစ်ထွက်မှုပေးသည်။
|
ရောင်းချမှု: |
အီးမေးလ် - |
ဝပ်စပ်: |
|
ဂျင်း ပေ |
| ထုတ်ကုန်အမည် | BENTLY NEVADA 330101-00-75-10-02-00 3300 XL 8mm အနီးစပ်မှု ပရိုဗ်များ |
| ထုတ်လုပ်သူ | Bently Nevada |
| ထုတ်ကုန်အမျိုးအစား | 3300 XL 8မီလီမီတာ နီးကပ်မှု စူးစမ်းခြင်း ပရိုဘ် |
| အစိတ်အပိုင်းနံပါတ် | 330101-00-75-10-02-00 |
| အရွယ်အစား | 1.6x1.4x112cm |
| အလေးချိန် | 0.1KG |
| ပေးပို့ရမည့် နေရာ | ဆီယာမ်၊ တရုတ် |
| မူရင်းနိုင်ငံ | အမေရိကန်ပြည်ထောင်စု |
| အခြေအနေ | အသစ်နှင့် မူရင်း စက်ရုံထုပ်ပိုးမှုတွင် ရှိသည် |
| စွမ်းအား လိုအပ်သည် | nonincendive circuit ဖြင့် တပ်ဆင်ထားသည့်အခါ -17.5 Vdc မှ -26 Vdc |
| အများဆုံး | 12 mA |
| ပါဝါထောက်ပံ့မှု အာရုံခံမှု | ထည့်သွင်းအိုးလိုင်းဗိုဲ့အား 1V ပြောင်းလဲခြင်းအတွက် ထွက်ရှိသောဗိုဲ့အားတွင် mV ၂ အောက် ပြောင်းလဲမှုလိုအပ်ပါသည် |
| ထွက်ခွာမှု အခုခံမှု | 50 Ω |
| စံသတ်မှတ်ထားသော probe | -52°C မှ +177°C (-62°F မှ +350°F) |
| အပူခါးခံနိုင်မှု ပိုမိုကျယ်ပေါင်းသော ကြိုး | -52°C မှ +260°C (-62°F မှ +500°F) |
၎င်း 330101-00-75-10-02-00 3300 XL ၈ မီလီမီတာ အနီးကပ်လေ့လာရေး ထိတ်တွေ့မှုမရှိသော အီဒီကারেန့် စီးပါရှင်း တိုင်းတာမှုကို ပေးစေပါသည်။ ထိုအတွင်း ထွက်ပေါ်လာသော ဗို့အားသည် ပရိုဘ်၏ အဖျားနှင့် လျှပ်စီးနိုင်သော မျက်နှာပြင်ကြား အကွာအဝေးနှင့် တိုက်ရိုက်အချိုးကျပါသည်။
စက်ယန္တရားများ၏ အခြေအနေကို စုံလင်စွာ စောင်းကြည့်ရှုရန် အတိုင်းအတာ (ရှာဖ် အနေအထား) နှင့် အရှိန် (ကြွေးမော်မှု) ဟု နှစ်မျေားသော တိုင်းတာမှုများကို တိုင်းတာပေးပါသည်။
တူရှင်းများ၊ ကွန်ပရက်ဆာများနှင့် ပန်းပါးများကဲ့သို့သော စက်မှုလုပ်ငန်းတွင် အသုံးပြုသည့် လှည့်ပတ်သော စက်ပစ္စည်းများအတွက် ဒီဇိုင်းထုတ်ထားပါသည်။ အထူးသဖြင့် အရည်စီးပါရှင်း ဘီယာများ ပါဝင်သည့် စက်များအတွက် ဖြစ်ပါသည်။
အချိန်ကို ညှိခြင်းနှင့် တိုက်ပေးခြင်းအတွက် Keyphasor ကို အကူအညီပေးပါသည်။ ထို့အပါအဝင် လှည့်နေသော အမြန်နှုန်းကို တိုင်းတာရန် အထောက်အကူပေးပါသည်။
DIN-ရေးလ်နှင့် ပေနယ်တွင် တပ်ဆင်ရန် ပိုမိုကောင်းမွန်သော ဒီဇိုင်းဖြင့် ပြုလုပ်ထားသည့် 3300 XL Proximitor စီန်ဆာနှင့် အသုံးပြုနိုင်ပါသည်။
လျှပ်စစ်အား အလွန်တည်ငြိမ်ပါသည်။ ပေးအပ်သည့် ဗို့အားကို အလွန်နည်းပါသည် (<2 mV/V) နှင့် 50 Ω ထွက်ပေါ်လာသော ခုခံမှုရှိပါသည်။
အလွန်ပိုမိုကောင်းမွန်သည့် အပူခါးအောက်ခံနိုင်မှုရှိပါသည်။ ပရိုဘ်အတွက် -52°C မှ +177°C အထိ နှင့် ကေဘယ်လ်အတွက် +260°C အထိ အသုံးပြုနိုင်ပါသည်။ အလွန်ပိုမိုဆိုးရောင်းသည့် ပတ်ဝန်းကျင်များအတွက် အသုံးပြုနိုင်ပါသည်။
မေးခွန်း ၁။ 330101-00-75-10-02-00 3300 XL 8mm နီးကပ်မှု ပရိုဘ်များတွင် အသုံးပြုသည့် တိုင်းတာမှုနည်းပညာများမှာ အများအားဖြင့် မည်သည့်အမျိုးအစားဖြစ်ပါသနည်း။
အဖြေ။ 3300 XL 8mm နီးကပ်မှု ပရိုဘ်များ 330101-00-75-10-02-00ပရိုဘ်အဖျော့ချောင်းနှင့် လျှပ်စီးကြောင်းဖော်ပေးသည့်မျက်နှာပုံကြားရှိ အကွာအဝေးကို အချိုးကျစွာ တိုင်းတာရန်အတွက် အီဒီကারেသ် လျှပ်စီးနည်းပညာကို အသုံးပြုပါသည်။
မေးခွန်း ၂။ ၃၃၀၁၀၁-၀၀-၇၅-၁၀-၀၂-၀၀ ၃၃၀၀ XL ၈မီမီ နီးစပ်မှု ပရိုဘ်များကို မည့်သည့်လုပ်ငန်းများတွင် အသုံးများသနည်း။
A: ၏ ၃၃၀၁၀၁-၀၀-၇၅-၁၀-၀၂-၀၀ နီးစပ်မှု ပရိုဘ်များ စွမ်းအင်ထုတ်လုပ်ရေး၊ ရေနံနှင့် သဘောသမ်ဗ်၊ ပက်ထရိုကေမီကယ်၊ စက်မှုထုတ်လုပ်မှု စသည့် လုပ်ငန်းများတွင် စက်ပစ္စည်းများကို ကာကွယ်ရန်နှင့် အခြေအနေစောင်းကြည့်ခြင်းအတွက် အသုံးများပါသည်။
မေးခွန်း ၃။ ၃၃၀၁၀၁-၀၀-၇၅-၁၀-၀၂-၀၀ ၃၃၀၀ XL ၈မီမီ နီးစပ်မှု ပရိုဘ်များသည် ပြင်ပအခြေအနေဆိုးများတွင် ဘေးကင်းမှုရှိစေရန် အဘယ့်ကြောင့် ယုံကြည်စိတ်ချရပါသည်။
A: ၏ ၃၃၀၁၀၁-၀၀-၇၅-၁၀-၀၂-၀၀ ၃၃၀၀ XL ၈မီမီ နီးစပ်မှု ပရိုဘ်များ အပူချိန်အများအပြားကို သည်းခံနိုင်မှုရှိခြင်း၊ လျှပ်စီးအား တည်ငြိမ်မှုရှိခြင်းနှင့် ခိုင်ခံ့သည့် တည်ဆောက်မှုတွင် အထူးသဖြင့် စက်မှုလုပ်ငန်းများတွင် ပြင်ပအခြေအနေဆိုးများအတွက် အသုံးပြုနိုင်ပါသည်။
၎င်း ၃၃၀၁၀၁-၀၀-၇၅-၁၀-၀၂-၀၀ ၃၃၀၀ XL ၈မီမီ နီးစပ်မှု ပရိုဘ်များ 3300 XL 8 mm နီးစပ်မှု စမ်းသပ်ခြင်း ပရိုဘ်နှင့် အဆက်အသွယ် ကြိုးစနစ်များနှင့် လုံးဝ ကိုက်ညီပါသည်။ ထို့အပြင် Proximitor Sensor အထည်အလိုက် ဒီဇိုင်းပြုလုပ်ထားသော 5 mm နှင့် 8 mm 3300 စီးရီး ပရိုဘ်များကိုလည်း လက်ခံနိုင်ပါသည်။ 330101-00-75-10-02-00 နီးစပ်မှု ပရိုဘ်များသည် ယခင်က ထုတ်လုပ်ခဲ့သော 3300 စီးရီး စနစ်များနှင့် ပေါင်းစပ်အသုံးပြုနိုင်ပါသည်။ ထို့ကြောင့် အဓိက ပြောင်းလဲမှုများ မလုပ်ရန်နှင့် စနစ်ကို လွယ်ကူစွာ အဆင့်မြှင့်တင်ခြင်း သို့မဟုတ် ချဲ့ထွင်ခြင်း ပြုလုပ်နိုင်ပါသည်။ ထို့အပြင် 330101-00-75-10-02-00 3300 သည် စံနှုန်းအတိုင်း အနာလော့ဂ် အထွက်စိုက်မှုများမှတစ်ဆင့် PLC နှင့် DCS စက်မှုထိန်းချုပ်မှုစနစ်များနှင့် ပေါင်းစပ်အသုံးပြုနိုင်ပါသည်။ 330101-00-75-10-02-00 3300 XL 8mm နီးစပ်မှု ပရိုဘ်များသည် API 670 အတိုင်းအတာနှင့် ကိုက်ညီသော စက်မှုကာကွယ်ရေးစနစ်များတွင် အသုံးပြုရန် သင့်တော်ပါသည်။ ထိုစနစ်များကို အရေးကြီးသော လှည့်ပတ်သော စက်ပစ္စည်းများတွင် အသုံးပြုကြပါသည်။