Ainm Táirge: 3300 XL 8 mm Proximity Probes
Ainm Branda: Bently Nevada
Cód Samhail: 330101-00-75-10-02-00
Doras chuí: SAM
Barántas: 12 Mís
Whatsapp: +86 18020776782
Ríomhphost: [email protected]
achoimre
| Ainm an táirge | 3300 XL 8 mm Proximity Probes |
| Ainm an Mharcála | Bently Nevada |
| Uimhir Modhún | 330101-00-75-10-02-00 |
| Áit Táirge | SAM |
| Garantí | 12 Mís |
| Modhanna Íocaíochta | T/T |
| Seachadadh | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
An BENTLY NEVADA 330101-00-75-10-02-00 3300 XL 8mm Proximity Probe is é sinseoir ard-chruaithneachta gan teagmháil a dearadh chun monatóireacht leanúnach a dhéanamh ar chruaithniú agus ar shuíomh an tsraide i mbithchórais rothartha tionsclaíocha. Forbraíodh é ag Bently Nevada, agus is cuid de chóras tomhas gairdín-ghluaiseach 3300 XL atá úsáidte go forleathan é. Oibríonn an bhrabhsa trí thorthaíocht fholáir a ghiniúint a bhfuil comhréir aige leis an mbeart a bhíonn idir an bharra brabhsa agus dromchla chomhtháite, ag ligean do thomhas cruinn na n-áitrithe staiticiúla (suíomh) agus na n-áitrithe dinimiciúla (cruaithniú). Úsáidtear é go forleathan i mbithchórais le bearings scuabtha le hoscailt, mar shampla turbsíní, comhphrionáilí agus puimpí, agus tacaíonn sé le foinse Keyphasor agus le foinse monatóireachta na luais.
Tomhas neamh-thagannach an chrochta
Tomhaistear cruaithniú an tsraide gan teagmháil fisiciúil, ag cinntiú monatóireachta oiriúnach agus gan chaitheamh ar bhithchórais rothartha.
Monatóireacht suíomh an róda
Soláthraíonn sé tomhas cruinn áitrithe staiticiúla i mbithchórais le bearings scuabtha le hoscailt, ag tacú le seiceáil ailíniúcháin agus le hairmísíocht an ghnáthstáid iomláin.
Braith luais agus foinse Keyphasor
Ceadaíonn sé monatóireacht cruinn ar shiúl rothar agus giniúint an shínchomhartha Keyphasor le haghaidh aimsiriú agus comhshóntaithí i gcórais rialú meicníochta.
Tomhas státaigh agus dínamach i gcomhábhair
Gabhann sé an suíomh staighir sheasta agus sínithe criosanna dínamacha chun anailís iomlán a dhéanamh ar choinníollacha na meicníochta.
Tá feidhmíocht aschuir shonrach ann
Soláthraíonn sé aschur leictreach cothrománach le heaspa íogairt ar an soláthar (<2 mV/V) agus frithsheasmhacht aschuir de 50 Ω le hinseacht a chinntiú ar tharchur sonraí.
|
Sales: |
Ríomhphost: |
WhatsApp: |
|
Jim Pei |
| Ainm an táirge | BENTLY NEVADA 330101-00-75-10-02-00 3300 XL 8 mm Sonáisí Gairid |
| Déantóir | Bently Nevada |
| Cineál Ionlais | 3300 XL 8 mm Proximity Probes |
| Uimhir an Chuid | 330101-00-75-10-02-00 |
| Tomhas | 1.6x1.4x112 cm |
| Meáchan | 0.1KG |
| Cónaí um shioladh | Xiamen, An tSín |
| Dúnad | SAM |
| Stádas | Nua & Oiriúnach i bpacáiste an fhocail |
| Teastóidh Cumhacht | -17.5 Vdc go -26 Vdc nuair a shuiteáiltear le córas nach n-éilíonn tine |
| uasmhéid | 12 mA |
| Íogairt ar an Soláthar | Níos lú ná 2 mV athrú san fhorghabhalt voltas in aghaidh gach volt athraithe sa bholtas ionchuir. |
| Féideraschur | 50 Ω |
| Rannchuimsiú Caighdeánach | -52°C go +177°C (-62°F go +350°F) |
| Cable raon teochta leathnaithe | -52°C go +260°C (-62°F go +500°F) |
An 330101-00-75-10-02-00 3300 XL 8mm Proximity Probe soláthraíonn sé tomhas sruth eddy gan teagmháil, ina bhfuil voltas aschuir comhréireach go díreach leis an gconair idir ceann an bhfiosrúcháin agus an dromchla iompair.
Measann sé luachanna go staiticiúil (suíomh an chiseal) agus go dinimiciúil (féachtas) chun monatóireacht chuimsitheach a dhéanamh ar riocht na meaisín.
Tá sé deartha le haghaidh trealaimh gluaiseachta tionsclaíocha amhail tuirbíneacha, comhbhrúiteoirí agus caidéil, go háirithe meaisíní luibhe-philéar luibhe.
Tacaíonn sé le tagartha Keyphasor agus tomhas luas rothaíochta le haghaidh am agus sioncronaithe.
Oibríonn sé le Sensor Proximitor 3300 XL a bhfuil dearadh feabhsaithe aige le haghaidh solúbthacht suiteála DIN-rail agus painéil.
Tá an tslándáil leictreach ard le íseal íogaireacht soláthair (< 2 mV/V) agus friotaíocht aschuir 50 Ω.
Tá raon leathan teocht oibriúcháin ó -52°C go +177°C (scrúdú) agus suas le +260°C (caibléid), atá oiriúnach do thimpeallachtaí crua.
C1: Cén cineál teicneolaíochta tomhais a úsáidtear i Sónaithe Dlúthdhlúthdhlúthdhlúthdhlúthdhlúthdhlúthdhlúthdhlúthdhlúthdhlúthdhlúthdhlúthdhlúthdhlúthdhlúthd
A: Na 3300 XL 8mm Proximity Sondes 330101-00-75-10-02-00úsáid a bhaint as teicneolaíocht an chorrta eddy chun voltas a tháirgeadh atá comhréireach leis an gconair idir ceann an bhfiosrúcháin agus an dromchla iompair.
C2: Cén tionscail a úsáideann 330101-00-75-10-02-00 3300 XL 8mm Proximity Probes go coitianta?
A: An 330101-00-75-10-02-00 Sondaí Dlúththchaidrimh úsáidtear go forleathan iad i ngineáil cumhachta, ola agus gáis, peitreochimic, agus sa mhonarú tionsclaíoch chun cosaint meaisín agus monatóireacht ar choinníoll a dhéanamh orthu.
C3: Cad a fhágann go bhfuil anailísí dlúthdhlúthdhlúthdhlúthdhlúthdhlúthdhlúthdhlúthdhlúthdhlúthdhlúthdhlúthdhlúthdhlúthdhlúthdhlúthdhlú
A: An 330101-00-75-10-02-00 3300 XL Sondaí Dlúththchaidrimh 8mm tá fón cliste agus gluaisteán a bhfuil an-tóir orthu.
An 330101-00-75-10-02-00 3300 XL Sondaí Dlúththchaidrimh 8mm tá siad iomlán comhoiriúnach le córas an 3300 XL 8 mm próib agus cáblaí leathnaithe, mar chuid den tsraith tomhais mheaithe, agus glactar freisin le próib 5 mm agus 8 mm de shraith an 3300 trí dheisigh an ionchur próib Proximitor. Tá na próibí aicearra 330101-00-75-10-02-00 iomlán comhoiriúnach le córais nua-aimseartha sreath an 3300, ag cur ar fáil nuashonruithe éasca agus leathnú an chórais gan athruithe móra. Ina theannta sin, intéagráiontear an 330101-00-75-10-02-00 3300 le córais smachta industrialta PLC agus DCS trí shioláin amháin aistriúcháin chaighdeánach, agus is oiriúnach do chórais cosanta meaisíní atá comhoiriúnach le API 670 a úsáidtear i dtuilleamh criticiúil ar thiomáintí rotharacha na próibí aicearra 330101-00-75-10-02-00 3300 XL 8mm.