Име на продукта: Монитор на положението
Име на марка: Bently Nevada
Модел: 3500/45 176449-04
Страна на произход: САЩ
Гаранция: 12 месеца
Whatsapp :+86 18159889985
Имейл :[email protected]
Търговска марка: |
Бентли Невада |
Моделен номер: |
3500/45 176449-04 |
ДЪРЖАВА НА ПРОИЗХОДСТВО: |
САЩ |
Подробности за опаковката: |
Оригинално ново, фабрично запечатано |
Срок за доставка: |
на склад |
Условия за плащане: |
Т/T |
|
Мениджър по продажби: |
Стела |
|
Изпратете имейл: |
|
|
Контакт чрез WhatsApp: |
| Артикул | Подробности |
|---|---|
| Модел | 176449-04 |
| Продукт | позиционен монитор 3500/45 |
| Канали | 4 канала |
| Типове входове | Проксимитор, RPT, DC LVDT, AC LVDT |
| Консумация на енергия | 7,7 W типично |
| Измерения | 241,3 x 24,4 x 241,8 mm |
| Тегло | 0,91 kg |
| Монтиране | пълновисочинен слот за шкаф 3500 |
| Работна температура | -30 °C до +65 °C |
| Температура на съхранение | -40°C до +85°C |
Тръбите Bently Nevada 3500/45 Позиционен монитор (176449-04) е четириканален модул за защита на машини, предназначен за прецизно наблюдение на позицията и преместването в критични индустриални активи. Поддържа широк спектър от входове, включително близостни сонди, DC/AC ЛВДТ , въртящи се преобразуватели на ъгловото положение (RPT) и въртящи се потенциометри, което го прави изключително гъвкав за различни конфигурации на машини. Модели като 3500/45-01, 3500/45-02, и 3500/45-05са част от същото семейство за мониторинг, използвано в системите за защита на въртящо се оборудване.
Системата обработва входящите сигнали и ги сравнява с конфигурируеми прагове за тревога, за да осигури надежден мониторинг на състоянието и ранно откриване на неизправности. Тя намира широко приложение в системите за управление на турбини, мониторинг на компресори и системи за обратна връзка относно положението на клапани.
С безпроблемна интеграция в Релсова система Bently Nevada 3500 , на 3500/45 (176449-04) осигурява стабилна производителност, висока точност и надеждност на индустриално ниво за приложения в областта на предиктивното поддръжане.
В1: Каква е основната функция на 3500/45 (176449-04)?
О1: Тя следи положението на машината и осигурява защита чрез сравнение на сигнали, базирано на аларми.
В2: С кои сензори е съвместим този модул?
О2: Поддържа проби Proximitor, RPT, постояннотокови LVDT, променливотокови LVDT и потенциометри.
В3: Колко канала поддържа?
О3: Модулът поддържа 4 независими входни канала.
В4: Може ли да се използва в турбинни системи?
О4: Да, широко се използва за наблюдение на вибрации и положение в турбинни системи.
В5: Част ли е от стойката 3500?
О5: Да, напълно е интегриран в мониторинговата платформа Bently Nevada 3500.
| Номер | Описание |
|---|---|
| 176449-04 | позиционен монитор 3500/45 |
| 135137-01 | Модул за позиция I/O с вътрешни завършвания за входове от тип Proximitor, RPT или DC LVDT |
| 135145-01 | Модул за позиция I/O с външни завършвания за входове от тип Proximitor, RPT или DC LVDT |
| 139554-01 | Модул за позиция I/O за AC LVDT с вътрешни завършвания за входове от тип AC LVDT |
| 139567-01 | Модул за позиция I/O за AC LVDT с външни завършвания за входове от тип AC LVDT |
| 125808-06 | Евромодул за позиция – Prox/DC LVDT |
| 141208-01 | Евромодул за позиция – Prox/AC LVDT |
| 128702-01 | Евроблок за записващо устройство ET |
| 128015-06 | Външен завършващ блок за позиция (клемни колодки) за входове от тип Proximitor, RPT и DC LVDT |
| 128710-01 | Външен завършващ блок за записващо устройство (клемни колодки) |
| 166M4363 | Съединителен конектор с пружинен тип за бутане (алтернатива за PN 00580441) |
| 166M2389 | Съединителен главен контакт с пружинно вкарване (алтернатива за PN 00580434) |
| 166M2388 | Съединителен главен контакт с пружинно вкарване (алтернатива за PN 00580432) |
| 166M2379 | Съединителен главен контакт с пружинно вкарване (алтернатива за PN 00580443) |