Ürün Adı:Konum Monitörü
Marka Adı: Bently Nevada
Model Numarası:3500/45 176449-04
Menşei Ülkesi: ABD
Garanti: 12 ay
Whatsapp :+86 18159889985
E-posta :[email protected]
Marka Adı: |
Bently Nevada |
Model Numarası: |
3500/45 176449-04 |
Ürün ülkesi: |
ABD |
Paketleme Detayları: |
Orijinal yeni Fabrika Mühürü |
Teslim Süresi: |
stokta |
Ödeme Şartları: |
T\/T |
|
Satış Yöneticisi: |
Stella |
|
Bir e-posta gönderin: |
|
|
Whatsapp üzerinden iletişime geçin: |
| Madde | Detaylar |
|---|---|
| Model | 176449-04 |
| Ürün | 3500/45 Pozisyon İzleyici |
| Kanallar | 4 kanal |
| Giriş türleri | Proximitor, RPT, DC LVDT, AC LVDT |
| Güç Tüketimi | tipik değer: 7,7 W |
| Boyutlar | 241,3 x 24,4 x 241,8 mm |
| Ağırlık | 0,91 kg |
| Montaj | 3500 rafı tam yükseklikli yuvası |
| Çalışma Sıcaklığı | -30°C ile +65°C arasında |
| Depolama Sıcaklığı | -40°C'den +85°C'ye kadar |
The Bently Nevada 3500/45 Konum İzleme Cihazı (176449-04) kritik endüstriyel varlıklarda hassas konum ve yer değiştirme izlemesi için tasarlanmış, 4 kanallı bir makine koruma modülüdür. Yakınlık probu gibi çeşitli girişleri destekler. DC/AC LVDT , Dönme Konum Transdüserleri (RPT'ler) ve döner potansiyometreler; bu nedenle farklı makine yapılandırmaları için son derece esnektir. Şunlar gibi modeller: 3500/45-01, 3500/45-02, ve 3500/45-05dönen ekipman koruma sistemlerinde kullanılan aynı izleme ailesinin parçasıdır.
Sistem, gelen sinyalleri işler ve güvenilir durum izlemesi ile erken arıza tespiti sağlamak amacıyla bunları yapılandırılabilir alarm eşikleriyle karşılaştırır. Bu sistem, türbin kontrolü, kompresör izleme ve vana konum geri bildirim sistemlerinde yaygın olarak kullanılır.
Ile sorunsuz entegrasyon sağlayarak Bently Nevada 3500 raf sistemi , 3500/45 (176449-04) tahmine dayalı bakım uygulamaları için kararlı performans, yüksek doğruluk ve endüstriyel düzeyde güvenilirlik sunar.
S1: 3500/45 (176449-04)’ün ana işlevi nedir?
Y1: Makine konumunu izler ve alarm tabanlı sinyal karşılaştırması yoluyla koruma sağlar.
S2: Bu modülle uyumlu sensörler nelerdir?
Y2: Proximitor probları, RPT’leri, DC LVDT’leri, AC LVDT’leri ve potansiyometreleri destekler.
S3: Kaç kanal destekler?
Y3: Modül, 4 bağımsız giriş kanalını destekler.
S4: Türbin sistemlerinde kullanılabilir mi?
Y4: Evet, türbin titreşim ve konum izleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
S5: 3500 raf sisteminin bir parçası mıdır?
Y5: Evet, Bently Nevada 3500 izleme platformuyla tamamen entegre edilmiştir.
| Numara | Açıkla |
|---|---|
| 176449-04 | 3500/45 Pozisyon İzleyici |
| 135137-01 | Proximitor, RPT veya DC LVDT girişleri için dahili sonlandırmalı Konum G/Ç Modülü |
| 135145-01 | Proximitor, RPT veya DC LVDT girişleri için harici sonlandırmalı Konum G/Ç Modülü |
| 139554-01 | AC LVDT girişleri için dahili sonlandırmalı AC LVDT Konum G/Ç Modülü |
| 139567-01 | AC LVDT girişleri için harici sonlandırmalı AC LVDT Konum G/Ç Modülü |
| 125808-06 | Konum-Prox/DC LVDT Euro modülü |
| 141208-01 | Konum-Prox/AC LVDT Euro modülü |
| 128702-01 | Kaydedici ET Bloğu Euro |
| 128015-06 | Proximitor, RPT ve DC LVDT girişleri için harici konum sonlandırma bloğu (terminal şeridi konektörleri) |
| 128710-01 | Harici kaydedici sonlandırma bloğu (terminal şeridi konektörleri) |
| 166M4363 | Konektör başlığı itme tipi yaylı (PN 00580441 için alternatif) |
| 166M2389 | Konektör başlığı itme tipi yaylı (PN 00580434 için alternatif) |
| 166M2388 | Konektör başlığı itme tipi yaylı (PN 00580432 için alternatif) |
| 166M2379 | Bağlantı başlığı itme yaylı tip (PN 00580443 için alternatif) |