Termék neve:Pozíciómonitor
Márkanév: Bently Nevada
Modellszám:3500/45 176449-04
Eredet országa: USA
Garancia: 12 hónap
Whatsapp :+86 18159889985
E-mail :[email protected]
Márkanév: |
Bently Nevada |
Modellszám: |
3500/45 176449-04 |
Származásiország: |
USA |
A csomagolás részletei: |
Eredeti, új, gyári zárású |
Szállítási idő: |
készleten |
Kifizetési feltételek: |
T/T |
|
Értékesítési igazgató: |
Stella |
|
Küldjön e-mailt: |
|
|
Kapcsolat WhatsApp-on: |
| Tárgyból | Részletek |
|---|---|
| Modell | 176449-04 |
| Termék | 3500/45 Pozíciófigyelő |
| Csatornák | 4 csatorna |
| Bemeneti típusok | Közelítési érzékelő, RPT, egyenáramú LVDT, váltóáramú LVDT |
| Teljesítményfogyasztás | 7,7 W tipikus |
| Méretek | 241,3 × 24,4 × 241,8 mm |
| Súly | 0,91 kg |
| Feltöltés | 3500-as rack teljes magasságú foglalat |
| Működési hőmérséklet | -30 °C-tól +65 °C-ig |
| Tárolási hőmérséklet | -40°C-tól +85°C-ig |
A Bently Nevada 3500/45 pozíciófigyelő (176449-04) egy 4-csatornás gépvédő modul, amelyet pontos pozíció- és elmozdulás-mérésre terveztek kritikus ipari berendezések esetében. Széles körű bemeneti jeleket támogat, többek között közelítési érzékelőket, Egyenáramú/váltóáramú LVDT-ket , forgó pozícióérzékelőket (RPT-ket) és forgó potenciométereket, így különösen rugalmasan alkalmazható különböző gépbeállításokhoz. Az alábbi modellek, mint például 3500/45-01, 3500/45-02, és 3500/45-05, ugyanannak a forgó berendezések védelmét szolgáló figyelőcsaládnak a tagjai.
A rendszer feldolgozza a bejövő jeleket, és összehasonlítja őket a konfigurálható riasztási küszöbértékekkel a megbízható állapotfelügyelet és a korai hibafelismerés érdekében. Széles körben alkalmazzák turbinavezérlési, kompresszor-felügyeleti és szelepállás-visszajelző rendszerekben.
Zavartalan integrációval a Bently Nevada 3500 állványszerű rendszer , a 3500/45 (176449-04) stabil teljesítményt, magas pontosságot és ipari szintű megbízhatóságot nyújt az előrejelző karbantartási alkalmazásokhoz.
K1: Mi a 3500/45 (176449-04) fő funkciója?
V1: Géphelyzetet figyel, és riasztás-alapú jelösszehasonlítással biztosít védelmet.
K2: Milyen érzékelők kompatibilisek ezzel a modullal?
V2: Támogatja a Proximitor érzékelőket, az RPT-ket, a DC LVDT-ket, az AC LVDT-ket és a potenciometereket.
K3: Hány csatornát támogat?
V3: A modul 4 független bemeneti csatornát támogat.
K4: Használható turbina rendszerekben?
V4: Igen, széles körben alkalmazzák turbina rezgés- és helyzetfigyelési alkalmazásokban.
K5: Része a 3500-as állványszerű rendszernek?
V5: Igen, teljes mértékben integrálva van a Bently Nevada 3500 figyelő platformjával.
| Szám | Leírás |
|---|---|
| 176449-04 | 3500/45 Pozíciófigyelő |
| 135137-01 | Helyzetbeviteli I/O modul belső végpontokkal Proximitor-, RPT- vagy DC LVDT-bemenetekhez |
| 135145-01 | Helyzetbeviteli I/O modul külső végpontokkal Proximitor-, RPT- vagy DC LVDT-bemenetekhez |
| 139554-01 | AC LVDT helyzetbeviteli I/O modul belső végpontokkal AC LVDT-bemenetekhez |
| 139567-01 | AC LVDT helyzetbeviteli I/O modul külső végpontokkal AC LVDT-bemenetekhez |
| 125808-06 | Helyzet-érzékelő/DC LVDT euró modul |
| 141208-01 | Helyzet-érzékelő/AC LVDT euró modul |
| 128702-01 | Feljegyző ET blokk euró |
| 128015-06 | Külső csatlakozóblokk (klemmasor-csatlakozók) helyzetérzékelő, RPT és DC LVDT bemenetekhez |
| 128710-01 | Feljegyző külső csatlakozóblokk (klemmasor-csatlakozók) |
| 166M4363 | Csatlakozófej nyomórugós típusú (alternatíva a 00580441-es cikkszámhoz) |
| 166M2389 | Csatlakozófej nyomórugós típusú (alternatíva a 00580434-es cikkszámhoz) |
| 166M2388 | Csatlakozófej nyomórugós típusú (alternatíva a 00580432-es cikkszámhoz) |
| 166M2379 | Csatlakozófej nyomórugós típusú (alternatíva a PN 00580443 számú alkatrészhez) |