Име на продукта: Монитор за положението на буталния шток
Име на марка: Bently Nevada
Модел: 3500/72M 176449-08
Страна на произход: САЩ
Гаранция: 12 месеца
Whatsapp :+86 18159889985
Имейл :[email protected]
Търговска марка: |
Бентли Невада |
Моделен номер: |
3500/72M 176449-08 |
ДЪРЖАВА НА ПРОИЗХОДСТВО: |
САЩ |
Подробности за опаковката: |
Оригинално ново, фабрично запечатано |
Срок за доставка: |
на склад |
Условия за плащане: |
Т/T |
|
Мениджър по продажби: |
Стела |
|
Изпратете имейл: |
|
|
Контакт чрез WhatsApp: |
| Артикул | Подробности |
|---|---|
| Модел на продукта | 3500/72M 176449-08 |
| Канали | 4-канален вход |
| Тип на входа | Сигнали от близостни преобразуватели |
| Входна импеданса | 10 kΩ |
| Консумация на енергия | 7,7 W (номинална) |
| Измерения | 241,3 × 24,4 × 241,8 мм |
| Размер на I/O модула | 241,3 × 24,4 × 99,1 мм |
| Тегло (монитор) | 0,91 kg |
| Тегло (модул за вход/изход) | 0,20–0,46 кг |
| Работна температура | -30 °C до +65 °C |
Тръбите 3500/72M 176449-08 Монитор за положението на буталния прът е четириканално решение за наблюдение, предназначено за защита и анализ на работата на връщащи се компресори. Той работи с одобрените от Bently Nevada индуктивни датчици за разстояние, включително системи като Bently Nevada 3300 XL серията, за предоставяне на точни динамични и статични измервания на положението на буталния прът в промишлени среди.
Всеки канал на 3500/72M 176449-08 обработва входящите сигнали в множество изчислени параметри, като например положение на буталния шток, спад на буталния шток и метрики за хиперкомпресор. Модулът непрекъснато сравнява стойностите в реално време с конфигурируеми прагове за аларми, за да подпомогне ранното откриване на неизправности и защитата на машината.
Интегриран с Bently Nevada 3500/72M платформа, този монитор осигурява надеждни данни за компресорни системи, съответстващи на API 618, което позволява подобряване на оперативната безопасност, мониторинга на състоянието и вземането на решения относно поддръжката при критични въртящи се машини.
В1: Каква е основната цел на 3500/72M 176449-08?
О1: Използва се за наблюдение на положението на буталния прът и защита на връщащите се компресори.
В2: Какви сигнали поддържа 3500/72M?
О2: Приема вход от одобрени от Bently Nevada индуктивни датчици за разстояние.
В3: Колко канала има този монитор?
А3: Създаването на 3500/72M 176449-08 поддържа четири независими входни канала.
В4: Подходящ ли е за приложения по API 618?
A4: Да, той е проектиран да отговаря на изискванията за мониторинг на компресори според API 618.
В5: Какви параметри може да измерва?
А5: Измерва положението на буталния прът, падането на буталния прът и данни за производителността на хиперкомпресора.
| Номер | Описание |
|---|---|
| 176449-08 | 3500/72M Монитор за положението на буталния прът |
| 140471-01 | I/O модул с вътрешни завършвания |
| 00580434 | Вътрешен конекторен разклонител за входно-изходни модули, евростил, 8-контактен, зелен (използва се с 140471-01) |
| 140482-01 | I/O модул с външни завършвания |
| 135489-01 | Входно-изходен модул с вградени бариери и вградени завършвания |
| 00580441 | Вътрешен конекторен разклонител за входно-изходни модули, евростил, 3-контактен, зелен (използва се с 135489-01 и 140471-01) |
| 00502133 | Вътрешен конекторен разклонител за входно-изходни модули, евростил, 12-контактен, син (използва се с 135489-01) |
| 146479-01 | ръководство за потребителя на 3500/72M Монитор за положението на буталния прът |
| 166M4363 | Конекторен разклонител с пружинен тип за бутане (алтернатива за 00580441) |
| 166M2389 | Съединителен главен контакт с пружинен тип за бързо вкарване (Алтернатива за 00580434) |
| 166M2388 | Съединителен главен контакт с пружинен тип за бързо вкарване (Алтернатива за 00580432) |