Termék neve: Alternáló rúd helyzetfigyelő
Márkanév: Bently Nevada
Modellszám: 3500/72M 176449-08
Eredet országa: USA
Garancia: 12 hónap
Whatsapp :+86 18159889985
E-mail :[email protected]
Márkanév: |
Bently Nevada |
Modellszám: |
3500/72M 176449-08 |
Származásiország: |
USA |
A csomagolás részletei: |
Eredeti, új, gyári zárású |
Szállítási idő: |
készleten |
Kifizetési feltételek: |
T/T |
|
Értékesítési igazgató: |
Stella |
|
Küldjön e-mailt: |
|
|
Kapcsolat WhatsApp-on: |
| Tárgyból | Részletek |
|---|---|
| Termékmodell | 3500/72M 176449-08 |
| Csatornák | 4-csatornás bemenet |
| Bemeneti típus | Közelítő érzékelő jelek |
| Bemeneti.impedancia | 10 kΩ |
| Teljesítményfogyasztás | 7,7 W (névleges) |
| Méretek | 241,3 × 24,4 × 241,8 mm |
| Bemeneti/kimeneti modul mérete | 241,3 × 24,4 × 99,1 mm |
| Súly (monitor) | 0,91 kg |
| Súly (I/O modul) | 0,20–0,46 kg |
| Működési hőmérséklet | -30 °C-tól +65 °C-ig |
A 3500/72M 176449-08 A rúdpozíció-mérő egy négycsatornás figyelési megoldás, amelyet a reciprocális kompresszorok védelmére és teljesítményelemzésére terveztek. A Bently Nevada által jóváhagyott közelítési érzékelőkkel működik, többek között a következő rendszerekkel: Bently nevada 3300 xl sorozat, hogy pontos dinamikus és statikus rúdpozíció-méréseket nyújtson ipari környezetben.
Minden csatorna a 3500/72M 176449-08 feldolgozza a bejövő jeleket több kiszámított paraméterré, például rudak helyzete, rúdlesüllyedés és hiperkompresszor-mutatók. A modul folyamatosan összehasonlítja a valós idejű értékeket a konfigurálható riasztási küszöbértékekkel, hogy támogassa a korai hibafelismerést és a gépek védelmét.
Integrálva a Bently Nevada 3500/72M platform, ez a monitor megbízható adatokat szolgáltat az API 618 szabványnak megfelelő kompresszorrendszerekhez, így javítja az üzemeltetési biztonságot, az állapotfelügyeletet és a karbantartási döntéshozatalt kritikus forgóberendezések alkalmazásaiban.
K1: Mi a 3500/72M 176449-08 fő feladata?
V1: A dugattyús kompresszorok rúdpozíciójának figyelésére és védelmére szolgál.
K2: Milyen jeleket támogat a 3500/72M?
V2: Bently Nevada által jóváhagyott közelségi érzékelők bemeneti jeleit fogadja.
K3: Hány csatornás ez a monitor?
A3: A 3500/72M 176449-08 négy független bemeneti csatornát támogat.
K4: Alkalmazható-e API 618-s alkalmazásokhoz?
V4: Igen, az API 618 szabvány szerinti kompresszor-felügyeleti követelményeknek megfelelően tervezték.
K5: Milyen paramétereket mér?
A5: A rúd helyzetét, a rúd leesését és a hiperkompresszor teljesítményadatait méri
| Szám | Leírás |
|---|---|
| 176449-08 | 3500/72M Forgattyús rúd helyzetmérő |
| 140471-01 | Belső végpontokkal ellátott I/O modul |
| 00580434 | Belső I/O modul csatlakozófej európai típusú, 8 pines, zöld (a 140471-01-es típussal használatos) |
| 140482-01 | Külső végpontokkal ellátott I/O modul |
| 135489-01 | I/O modul belső akadályokkal és belső végződésekkel |
| 00580441 | Belső I/O modul csatlakozófej európai típusú, 3 pines, zöld (a 135489-01-es és a 140471-01-es típussal használatos) |
| 00502133 | Belső I/O modul csatlakozófej európai típusú, 12 pines, kék (a 135489-01-es típussal használatos) |
| 146479-01 | 3500/72M reciprok rúdhelyzet-figyelő felhasználói kézikönyv |
| 166M4363 | Csatlakozófej nyomógombos rugós típusú (alternatíva a 00580441-es számúhoz) |
| 166M2389 | Csatlakozófej nyomógombos rugós típusú (alternatíva a 00580434-es számúhoz) |
| 166M2388 | Csatlakozófej nyomógombos rugós típusú (alternatíva a 00580432-es számúhoz) |