Název výrobku: 3300 XL 8 mm snímače vzdálenosti
Název značky: Bently Nevada
Typ modelu: 330104-00-05-05-02-CN
Místo původu: Spojené státy
Záruka: 12 Měsíců
Whatsapp: +86 18020776782
E-mail:[email protected]
přehled
| Název produktu | 3300 XL 8 mm snímače vzdálenosti |
| Název značky | Bently Nevada |
| Číslo modelu | 330104-00-05-05-02-CN |
| Místo původu | USA |
| Záruka | 12 Měsíců |
| Způsoby platby | T/T |
| Zásilka | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Prodej: |
E-mail: |
WhatsApp: |
|
Jim Pei |
The BENTLY NEVADA 330104-00-05-05-02-CN 3300 XL 8 mm blízkostní sonda je součástí řada 3300 XL navrženo pro vysoce přesné monitorování vibrací a posunů rotujících strojů. Jedná se o bezkontaktní systém eddy-current sond používaný ve spojení s prodlužovacími kabely a senzory proximitoru k měření polohy hřídele, vibrací a dynamického pohybu průmyslového zařízení.
Tento model je vybaven kabelem délky 0,5 m (1,6 ft), miniaturizovaným koaxiálním konektorem ClickLoc a dodáván v původním továrním balení. Široce se používá v systémech monitorování kritických aktiv.
| Název produktu | BENTLY NEVADA 330104-00-05-05-02-CN 3300 XL 8 mm snímače vzdálenosti |
| Výrobce | Bently Nevada |
| Typ produktu | 3300 XL 8 mm snímače vzdálenosti |
| Část číslo | 330104-00-05-05-02-CN |
| Rozměry | 1,8x1,6x70 cm |
| Hmotnost | 0.08kg |
| Místo expedice | Xiamen, Čína |
| Země původu | USA |
| Stavu | Nové a originální v továrním balení |
| Možnost délky nezatavené části | 0 mm |
| Možnost celkové délky pouzdra | 50 mm |
| Možnost celkové délky | 0,5 metru (1,6 stop) |
| Možnost konektoru a typu kabelu | Standardní kabel s miniaturizovaným koaxiálním konektorem ClickLoc |
| Možnost schválení orgánem | Schválení CSA, ATEX, IECEx |
Toto BENTLY NEVADA 330104-00-05-05-02-CN 3300 XL 8 mm blízkostní sondy je široce používáno v průmyslových odvětvích vyžadujících nepřetržité sledování stavu strojního zařízení:
Otázka č. 1: Jaká je hlavní funkce tohoto sondy 330104-00-05-05-02-CN?
A: Proximity sondy BENTLY NEVADA 330104-00-05-05-02-CN 3300 XL o průměru 8 mm se používají k měření posunutí hřídele, vibrací a polohy v rotačních strojích bez fyzického kontaktu.
Q2: Je proximity sonda BENTLY NEVADA 330104-00-05-05-02-CN kompatibilní s jinými systémy Bently Nevada?
A: Ano, proximity sondy BENTLY NEVADA 330104-00-05-05-02-CN 3300 XL o průměru 8 mm jsou navrženy pro systém 3300 XL a bezproblémově fungují s kompatibilními monitorovacími moduly Bently Nevada.
Q3: Lze je použít v nebezpečných prostředích?
A: Ano, proximity sondy BENTLY NEVADA 330104-00-05-05-02-CN 3300 XL o průměru 8 mm mají certifikáty CSA, ATEX a IECEx, čímž jsou vhodné pro výbušná a nebezpečná průmyslová prostředí.
Q4: V jakých odvětvích se tento výrobek běžně používá?
A: Proximity sondy BENTLY NEVADA 330104-00-05-05-02-CN 3300 XL o průměru 8 mm se široce používají v odvětví ropné a plynárenského průmyslu, výroby elektrické energie, petrochemických závodů a těžkého průmyslového výrobního průmyslu.