Nomen producti: 3300 XL 8 mm Proximitātis Sondae
Nomen marcae: Bently Nevada
Numerus exemplaris: 330104-00-05-05-02-CN
Locus originis: Civitatum Foederatarum
Warranty: 12 menses
Whatsapp:+86 18020776782
Epistula electronica: [email protected]
conspectus
| Nomen Producti | 3300 XL 8 mm Proximitātis Sondae |
| Nomen Marca | Bently Nevada |
| Numerus Exemplaris | 330104-00-05-05-02-CN |
| Locus originis | USA |
| Cautionis Tempus | 12 menses |
| Modi Solutionis | T/T |
| Shipment | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Venditiones: |
Epistula Electronica: |
Whatsapp: |
|
Iimus Pei |
The BENTLY NEVADA 330104-00-05-05-02-CN 3300 XL 8 mm Proba Proximitatis pars est de serie 3300 XL designata est ad praecisionem altam vibrationum et monitorium displacementis machinarum rotantium. Est systema probe non-contactus eddy current, quod coniungitur cum cavis extensionis et sensoribus proximitor ad mensurandam positionem axis, vibrationes, et motum dynamicum in instrumentis industrialibus.
Hoc modello includitur cablum 0,5 m (1,6 ft), connexio coaxialis minuta ClickLoc, et venit in emballagio originali novissimo ex officina. Vulgo utitur in systematibus monitorii bonorum criticorum.
| Nomen Producti | BENTLY NEVADA 330104-00-05-05-02-CN 3300 XL 8 mm Proximitātis Sondae |
| Fabricator | Bently Nevada |
| Product Type | 3300 XL 8 mm Proximitātis Sondae |
| Numerus partis | 330104-00-05-05-02-CN |
| Dimensiones | 1.8x1.6x70cm |
| Pondus | 0.08kg |
| Locus navandi | Xiamen, Sinae |
| Patria Origin | USA |
| Statu | Nova et originalia in confectione fabricae |
| Longitudo non filetata Option | 0 mm |
| Optio Longitudinis Totius Cassae | 50 mm |
| Optio Longitudinis Totalis | 0.5 meter (1.6 pedes) |
| Optio Connnectoris et Typi Cavi | Cavus standardis coaxialis minimus ClickLoc |
| Optionem Aprobationis Agentiae | CSA, ATEX, IECEx Approbationes |
Hoc BENTLY NEVADA 330104-00-05-05-02-CN 3300 XL 8 mm Probae Proximitatis latissime usurpatur in industriae quae exigunt continuam machinarum condicionis supervisionem:
Q1: Quæ est principalis functio huius probæ 330104-00-05-05-02-CN?
A: Sonde BENTLY NEVADA 330104-00-05-05-02-CN 3300 XL 8 mm prope sitas ad mensurandam dislocationem axis, vibrationem et positionem in machinis rotantibus sine contactu physico utuntur.
Q2: An sonda BENTLY NEVADA 330104-00-05-05-02-CN cum aliis systematibus Bently Nevada compatibilis est?
A: Ita vero, sonda BENTLY NEVADA 330104-00-05-05-02-CN 3300 XL 8 mm prope sitas ad systema 3300 XL designata est et cum modulis monitorii Bently Nevada compatibilibus sine ulla difficultate operatur.
Q3: Num in locis periculosis uti potest?
A: Ita vero, sonda BENTLY NEVADA 330104-00-05-05-02-CN 3300 XL 8 mm prope sitas certificata est ab organisationibus CSA, ATEX et IECEx, quare in locis industrialibus explosivis et periculosis idonea est.
Q4: In quibus industriae hoc productum saepissime utitur?
A: Sonda BENTLY NEVADA 330104-00-05-05-02-CN 3300 XL 8 mm prope sitas late in industria olei et gas, generationis electricae, plantarum petrochimicarum et fabricae industrialis gravis utitur.