Magaca Alaabta: 3300 XL 8 mm Qorshooyinka Qorsho
Magaca Brand: Bently Nevada
Lambarka Modelka: 330104-00-05-05-02-CN
Meesha Asalka: Maraykanka
Damaanad: boqortooyada 12 Bulsho
Whatsapp: +86 18020776782
Iimaylka: [email protected]
faahfaahin
| Magaca alaabta | 3300 XL 8 mm Qorshooyinka Qorsho |
| Magaca Caruurta | Bently Nevada |
| Lambarka Model | 330104-00-05-05-02-CN |
| Gaalka Xarunta | Dhalinyarada Amerikanka |
| Warantii | boqortooyada 12 Bulsho |
| Wadajirka Lacagta | T/T |
| Gaadiidka | DHL/UPS/EMS/Fedex... |
|
Biyoolka: |
Email: |
WhatsApp: |
|
Jim Pei |
Waxaa Qorshooyinka BENTLY NEVADA 330104-00-05-05-02-CN 3300 XL 8 mm Dhexdhexaadka wuxuu ku jira siriinka 3300 XL lagu guurayaa in la xisaabto dhexdhexaadka iyo dhexdhexaadka fogaanta ee qalabka la jirayo. Waa qorshooyinka eddy current ee aan la isku xidhiidhin, oo lagu isticmaala marka la isku xidhiidhin kableyo la isku xidhiidhin iyo qorshooyinka proximitor si loo xisaabo goobta shaft, dhexdhexaadka, iyo dhexdhexaadka dhaqaniga ah ee qalabka industriyada.
Tani waa qorshooyinka 0.5 m (1.6 ft) kable, qorshooyinka coaxial oo yar ClickLoc, oo ay ku jiraan ilmibaaxa ugu horreeyey ee fabriga. Waa qorshooyinka la isticmaalo badan ee dhexdhexaadka waxyaalaha muhiimka ah.
| Magaca alaabta | BENTLY NEVADA 330104-00-05-05-02-CN 3300 XL 8 mm Qorshooyinka Qorsho |
| Sameynta | Bently Nevada |
| Nooca Alaabta | 3300 XL 8 mm Qorshooyinka Qorsho |
| ISIMKA QOOR | 330104-00-05-05-02-CN |
| Cabbirrada | 1.8x1.6x70cm |
| Miisaanka | 0.08kg |
| Goobta la soo diray | Xiamen, Siin |
| Dalka guurka | Dhalinyarada Amerikanka |
| Xaalad | Cusub & Asli ah ee ku jira qorshooyinka fabriga |
| Xagga aan korka lahayn | 0 mm |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 50 mm |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 0.5 mitir (1.6 fuut) |
| Kaarinta iyo Qaybta Kabelka | Kabalka ugu yar ee coaxial ee ClickLoc ee caadi ah |
| Koobka Caawinaadka Aghaasha | Qorshooyinka CSA, ATEX, IECEx |
Tan BENTLY NEVADA 330104-00-05-05-02-CN 3300 XL 8 mm Qorsho Qorsho wuxuu la isticmaala badan yahay koonfureed ee leh inaqaadka xaalada maashinaha mar dambe:
Su’aal 1: Waa maxay isticmaalka ugu sarreeya ee qorshaha 330104-00-05-05-02-CN?
Jawaab: Qorshaha BENTLY NEVADA 330104-00-05-05-02-CN 3300 XL 8 mm ee ku saabsan karaamada waxay isticmaalka la sameeyo in lagu qiyaaso dhaqameedka, karaamada iyo goobta shaftiga ee meelaha la xidhiidhan ee la isticmaalo meelaha la xidhiidhan.
Su’aal 2: Ma qorshaha BENTLY NEVADA 330104-00-05-05-02-CN wuxuu la xidhiidhan yihiin sistemada kale ee Bently Nevada?
Jawaab: Haa, qorshaha BENTLY NEVADA 330104-00-05-05-02-CN 3300 XL 8 mm ee ku saabsan karaamada waxaa la sameeyo si loo xidhiidho sistemada 3300 XL, iyo waxay la xidhiidhan yihiin moduulka Bently Nevada ee la xidhiidhan.
Su’aal 3: Ma waxaa la isticmaalo qaybaha xun?
Jawaab: Haa, qorshaha BENTLY NEVADA 330104-00-05-05-02-CN 3300 XL 8 mm ee ku saabsan karaamada waxaa la isticmaalo iyadoo la isticmaalo isticmaalka CSA, ATEX, iyo IECEx, taasoo ka dhigaya inay la isticmaalo qaybaha la xidhiidhan iyo qaybaha la xidhiidhan ee industriyada la xidhiidhan.
Q4: Waa maxay qoysaska ugu badan isticmaalaya waxan?
A: BENTLY NEVADA 330104-00-05-05-02-CN 3300 XL 8 mm Proximity Probes waa la isticmaala badan ee gaas iyo nafta, ujeedka khaas, maamulka petrochemical, iyo ujeedka ugu weyn ee isticmaalka industriyaal.