Ainm Táirge: súileann an t-ionsaí 3300 XL 8 mm
Ainm Branda: Bently Nevada
Cód Samhail: 330104-00-05-05-02-CN
Áit Tionscnaimh: Na Stáit Aontaithe
Barántas: 12 Mís
Whatsapp: +86 18020776782
Ríomhphost: [email protected]
achoimre
| Ainm an táirge | súileann an t-ionsaí 3300 XL 8 mm |
| Ainm an Mharcála | Bently Nevada |
| Uimhir Modhún | 330104-00-05-05-02-CN |
| Áit Táirge | SAM |
| Garantí | 12 Mís |
| Modhanna Íocaíochta | T/T |
| Seachadadh | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Sales: |
Ríomhphost: |
WhatsApp: |
|
Jim Pei |
An BENTLY NEVADA 330104-00-05-05-02-CN 3300 XL 8 mm Proximity Probe is cuid den sraith 3300 XL deartha le monatóireacht ard-shuntas vibráide agus aistriúcháin meaisíní rothartha. Is é seo córas probe cothromraite eddy (eddy current) nach bhfuil i dteagmháil lena úsáidtear in éineacht le cáblaí leathnaithe agus le sensóirí proximitor chun suíomh an shaf, vibráide agus gluaiseachta dhinimiciúla a thomhas i mionchoimeádán tionsclaíochta.
Tá an sampla seo le cábla 0.5 m (1.6 ft), le ceanglóir coaxial beag ClickLoc, agus tagann sé i bpacáiste bunúsach nua ón bhfearann. Úsáidtear é go forleathan i gcórais monatóireachta aschuir chriticiúla.
| Ainm an táirge | BENTLY NEVADA 330104-00-05-05-02-CN súileann an t-ionsaí 3300 XL 8 mm |
| Déantóir | Bently Nevada |
| Cineál Ionlais | súileann an t-ionsaí 3300 XL 8 mm |
| Uimhir an Chuid | 330104-00-05-05-02-CN |
| Tomhas | 1.8x1.6x70cm |
| Meáchan | 0.08kg |
| Cónaí um shioladh | Xiamen, An tSín |
| Dúnad | SAM |
| Stádas | Nua & Oiriúnach i bpacáiste an fhocail |
| Rogha Fad gan Bhéimeanna | 0 mm |
| Rogha Fad Iomlán an Chás | 50 mm |
| Rogha Fad Iomlán | 0.5 méadar (1.6 troigh) |
| Rogha Ceanglóir agus Cineál Cábail | Cablach caighdeánach co-axial beag ClickLoc |
| Rogha Cheadúnais Oifigiúil | Ceadúnais CSA, ATEX, IECEx |
Seo BENTLY NEVADA 330104-00-05-05-02-CN 3300 XL 8 mm Proximity Probes úsáidtear go forleathan i ndaoine a ghiobann rianú leanúnach stádaimh:
C1: Cad é an príomhghníomhaíocht den bhréighean seo 330104-00-05-05-02-CN?
F: Úsáidtear na bréigheanna tharbhachta 3300 XL 8 mm BENTLY NEVADA 330104-00-05-05-02-CN chun aistriúcháin an sreangáin, crochadh agus suíomh a thomhas i miasanna rothartha gan teagmháil fisiciúil.
C2: An bhfuil an bréighean BENTLY NEVADA 330104-00-05-05-02-CN comhoiriúnach le córais eile Bently Nevada?
F: Tá, dearadh ar an mbhréighean BENTLY NEVADA 330104-00-05-05-02-CN 3300 XL 8 mm Proximity Probes don chóras 3300 XL agus oibríonn sé go héifeachtach le modúilí monatóra Bently Nevada atá comhoiriúnach.
C3: An féidir é a úsáid i dtimpeallachtaí contúirteacha?
F: Tá, tá an bréighean BENTLY NEVADA 330104-00-05-05-02-CN 3300 XL 8 mm Proximity Probes ceadaithe ag CSA, ATEX, agus IECEx, rud a fhágann gur féidir é a úsáid i dtimpeallachtaí tionsclaíocha easpa agus ina bhfuil báis.
C4: Cén tionscal a úsáideann an táirge seo go coitianta?
F: Úsáideann an bréighean BENTLY NEVADA 330104-00-05-05-02-CN 3300 XL 8 mm Proximity Probes go forleathan sa ghuaird agus sa ghearradh fuinnimh, i bplandáin phetrichimice, agus i dtionscal mórthionsclaíoch.