Όνομα Προϊόντος: αισθητήριο 3300 XL 8 mm
Επωνυμία: Bently Nevada
Αριθμός Μοντέλου: 330103-00-03-10-02-CN
Τόπος Προέλευσης: Ηνωμένες Πολιτείες
Εγγύηση: 12 μήνες
Whatsapp: +86 18020776782
Ηλ. ταχυδρομείο:[email protected]
Ετικέτα
| Bently Nevada 330103-00-03-10-02-CN | Προσαρμογέας παρακολούθησης συμπιεστή |
| αισθητήριο 3300 XL 8 mm | Αισθητήρας θέσης άξονα κινητήρα |
| Αισθητήρας προσέγγισης | Αισθητήρας προληπτικής συντήρησης |
| Αισθητήρας απόστασης με ροές ηδύοχου | Προβολέας σύμφωνος με το πρότυπο API 670 |
| Αισθητήρας παρακολούθησης δόνησης άξονα | Αισθητήρας Συνδέσμου ClickLoc |
| Αισθητήρας αξονικής μετατόπισης | προσαρμοστικός αισθητήρας με καλώδιο 1 μέτρου |
| Αισθητήρας παρακολούθησης θέσης δρομέα | Επίσημα εγκεκριμένος βιομηχανικός αισθητήρας της Κίνας |
| Βιομηχανικός ανεπαφής αισθητήρας | Αισθητήρας Βιομηχανικής Αυτοματοποίησης |
| Συσκευή παρακολούθησης περιστρεφόμενων μηχανημάτων | Υψηλής ακρίβειας προβολέας δόνησης |
| Αισθητήρας δόνησης στρόβιλου | Σειράς Bently Nevada 3300 XL |
Ο Προσεγγισιακός αισθητήρας Bently Nevada 330103-00-03-10-02-CN 3300 XL 8 mm είναι ένας υψηλής απόδοσης ανεπαφής προσέγγισης προβολέας, σχεδιασμένος για την ακριβή μέτρηση της μετατόπισης και της δόνησης του άξονα σε βιομηχανικά περιστρεφόμενα μηχανήματα. Βασισμένος στην τεχνολογία αισθητήρα ρευμάτων δευτερογενούς κυκλώματος (eddy current), παρέχει ακριβή και αξιόπιστη παρακολούθηση της θέσης, της δόνησης και της εκκεντρότητας του άξονα.
Ο προβολέας Bently Nevada 330103-00-03-10-02-CN 3300 XL 8 mm ανήκει στην αξιόπιστη σειρά 3300 XL και ενσωματώνεται απρόσκοπτα στα συστήματα παρακολούθησης Bently Nevada. Με συμπαγή καλώδιο μήκους 1,0 μέτρου, συνδέσμη ClickLoc™ και εγκρίσεις ειδικά για την Κίνα, είναι ιδανικός για απαιτητικές εφαρμογές στον τομέα της παραγωγής ενέργειας, του πετρελαίου και του αερίου, της πετροχημικής βιομηχανίας και της κατασκευής.
|
Πωλήσεις |
Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο |
|
|
Τζιμ Πέι |
|
Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας |
1 ΤΕΜΑΧΙΟ |
|
Τιμή |
Επικοινωνήστε με την Winnie |
|
Λεπτομέρειες Συσκευασίας |
Αυθεντικό καινούριο, σφραγισμένο από το εργοστάσιο |
|
Χρόνος παράδοσης |
3–7 ημέρες |
|
Όροι Πληρωμής |
T/T |
|
Μέθοδος Αποστολής |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Ικανότητα προμήθειας |
Σε απόθεμα |
| Όνομα Προϊόντος | Προσεγγισιακός αισθητήρας Bently Nevada 330103-00-03-10-02-CN 3300 XL 8 mm |
| Κατασκευαστής | Bently Nevada |
| Τύπος Προϊόντος | αισθητήριο 3300 XL 8 mm |
| Αριθμός Μέρους | 330103-00-03-10-02-CN |
| Διαστάσεις | 1,8x1,6x122εκ |
| Βάρος | 0,06 kg |
| Τοποθεσία αποστολής | Xiamen, China |
| Χώρα προέλευσης | ΗΠΑ |
| Επιλογή μήκους από ρακόρ | 00 (Χωρίς μήκος μη ενσπειρωμένου τμήματος) |
| Επιλογή Συνολικού Μήκους Περιβλήματος | 03 = 30 (Συνολικό μήκος περιβλήματος 30 mm) |
| Επιλογή Συνολικού Μήκους | 10 = 1,0 μέτρο (3,3 πόδια) |
| Επιλογή Συνδετήρα και Τύπου Καλωδίου | 02 = Μικροσκοπικός κοαξικός σύνδεσμος ClickLoc™, τυπικό καλώδιο |
| Επιλογή Έγκρισης Αρχής | CN = Εγκρίσεις ειδικές για την Κίνα |
| Επιλογή μήκους από ρακόρ | 0 mm |
| Επιλογή Συνολικού Μήκους Περιβλήματος | 30 mm |
| Επιλογή Συνολικού Μήκους | 1,0 μέτρο (3,3 πόδια) |
Ερώτηση 1: Για ποιον τύπο αισθητήρα χρησιμοποιείται το Bently Nevada 330103-00-03-10-02-CN στη βιομηχανική παρακολούθηση;
Α: Ο 330103-00-03-10-02-CN είναι μη επαφόμενος προσεγγισιακός αισθητήρας ρευμάτων επαγωγής που χρησιμοποιείται για τη μέτρηση της ταλάντωσης, της μετατόπισης και της θέσης του άξονα σε περιστρεφόμενα μηχανήματα.
Ερώτηση 2: Σε ποιες βιομηχανίες εφαρμόζεται συνήθως το 330103-00-03-10-02-CN;
Α: Ο 330103-00-03-10-02-CN χρησιμοποιείται συνήθως στην παραγωγή ηλεκτρικής ενέργειας, στον τομέα πετρελαίου και φυσικού αερίου, σε πετροχημικά εργοστάσια και σε εγκαταστάσεις βαριάς βιομηχανικής παραγωγής για την παρακολούθηση της κατάστασης των μηχανημάτων.
Ερώτηση 3: Τι καθιστά το 330103-00-03-10-02-CN κατάλληλο για συστήματα προληπτικής συντήρησης;
Α: Ο 330103-00-03-10-02-CN παρέχει ακριβή δεδομένα πραγματικού χρόνου για την ταλάντωση και τη μετατόπιση του άξονα, επιτρέποντας την πρώιμη ανίχνευση βλαβών και την εφαρμογή στρατηγικών προληπτικής συντήρησης.
Ερώτηση 4: Σε ποια μηχανήματα μπορεί να εγκατασταθεί το 330103-00-03-10-02-CN;
Α: Ο 330103-00-03-10-02-CN σχεδιάστηκε για τουρμπίνες, συμπιεστές, κινητήρες, αντλίες και άλλο κρίσιμο περιστρεφόμενο εξοπλισμό.
Ερώτηση 5: Ποιο σύστημα σύνδεσης χρησιμοποιείται στο 330103-00-03-10-02-CN;
Α: Ο 330103-00-03-10-02-CN χρησιμοποιεί έναν μικροσκοπικό κοαξικό συνδετήρα ClickLoc™ για να διασφαλίζει σταθερή και χαμηλού θορύβου μετάδοση σήματος.
Ερώτηση 6: Γιατί το Bently Nevada 330103-00-03-10-02-CN θεωρείται προηγμένος αισθητήρας υψηλής ακρίβειας;
Α: Ο 330103-00-03-10-02-CN χρησιμοποιεί προηγμένη τεχνολογία επαγόμενων ρευμάτων (eddy current), παρέχοντας εξαιρετικά ακριβή, μη επαφόμενη μέτρηση της κίνησης και της ταλάντωσης του άξονα.