ထုတ်ကုန်အမည်: 3300 XL 8 mm probe
ဘရုံဒ်နာမည်: Bently Nevada
မိုဒယ်နံပါတ်: 330103-00-03-10-02-CN
မူရင်းနေရာ: အမေရိကန်ပြည်ထောင်စု
အာမခံချက်- 12 လ
WhatsApp ကို ကြည့်ပါ။ +86 18020776782
အီးမေးလ်- [email protected]
TAG
| Bently Nevada 330103-00-03-10-02-CN | ကွန်ပရက်ဆာ စောင်းကြည့်ခြင်း ပရိုဘ် |
| 3300 XL 8 mm probe | မော်တော်မှုန်း ရှဲဖ် တည်နေရာ စက်မှုဆိုင်းဆာ |
| နီးစပ်မှု ပရိုဘ် စက်မှုဆိုင်းဆာ | ကြိုတင်သိရှိနိုင်သော ပုံမှန်မှုပြုပြင်မှု စောင်းကြည့်ကိရိယာ |
| အီဒီ ကারেন့် ရွှေ့ပြောင်းမှု စက်မှုဆိုင်းဆာ | API 670 နှင့် ကိုက်ညီသော ပရိုဘ် |
| ရှဲဖ် ဗိုင်ဘရေးရှင်း စောင်းကြည့်ရှုမှု ပရိုဘ် | ClickLoc ကော်နက်တာ ပရိုဘ် |
| အက်စီရော်လ် ရွှေ့ပြောင်းမှု စက်မှုဆိုင်းဆာ | မီတာ ၁ ပေါင်းသော ကြိုးပါ နီးစပ်မှု ပရိုဘ် |
| ရိုတာ အနေအထား စောင်းကြည့်မှု ပရိုဘ် | တရုတ်နိုင်ငံ၏ အတည်ပြုခံရသော စက်မှု စီန်ဆာ |
| စက်မှုလုပ်ငန်း ထိတွေ့မှုမရှိသော စီန်ဆာ | စက်မှုအလိုအလျောက်ပြုလုပ်မှု စင်ဆာ |
| လှည့်ပတ်နေသော စက်ကူးပက်စ်မှု စောင်းကြည့်ရှုမှု ကိရိယာ | အတိကျမှုမြင့်မားသော ကြွေးကြော်မှု ပရိုဘ် |
| တာဘိုင်န် ဗိုင်ဘရေးရှင်း စောင်းကြည့်ကိရိယာ | Bently Nevada 3300 XL စီးရီး |
၎င်း ဘင်တလီ နေဝာဒါ 330103-00-03-10-02-CN 3300 XL 8 mm ပရိုဘ် ဤပရိုဘ်သည် စက်မှုလုပ်ငန်းတွင် လှည့်ပတ်နေသော စက်ကူးပက်စ်မှုများ၏ ဝိုင်ယာရှစ် ရွှေ့ပြောင်းမှုနှင့် ကြွေးကြော်မှုကို တိကျစွာ တိုင်းတာရန်အတွက် အထူးဒီဇိုင်းထုတ်ထားသော စွမ်းဆောင်ရည်မြင့်မားပါသော ထိတွေ့မှုမရှိသော နီးကပ်မှု ပရိုဘ်ဖြစ်ပါသည်။ အီဒီ ကারেন့် စီန်ဆာနည်းပညာကို အခြေခံ၍ ဝိုင်ယာရှစ်၏ အနေအထား၊ ကြွေးကြော်မှုနှင့် အဝိုင်းမှုန်းခြင်းကို တိကျပြီး ယုံကြည်စိတ်ချရသော စောင်းကြည့်မှုကို ပေးစေပါသည်။
Bently Nevada 330103-00-03-10-02-CN 3300 XL 8 mm ပရိုဘ်သည် ယုံကြည်စိတ်ချရသော 3300 XL စီးရီး၏ အစိတ်အပိုင်းဖြစ်ပြီး Bently Nevada စောင်းကြည့်မှုစနစ်များနှင့် အလွယ်တကူ ပေါင်းစပ်အသုံးပြုနိုင်ပါသည်။ စုပ်ပေါင်းမှု ၁.၀ မီတာရှိသော ကေဘယ်လ်၊ ClickLoc™ ကော်နက်တာနှင့် တရုတ်နိုင်ငံအတွက် သီးသန့်အတည်ပြုခံရမှုများဖြင့် စွမ်းအင်ထုတ်လုပ်မှု၊ ရေနံနှင့် သဘောသုံးဓာတ်ငွေ၊ ပက်ထရိုကဲမီကယ်နှင့် စက်မှုထုတ်လုပ်မှု စသည့် လုပ်ငန်းများတွင် စိန်ခေါ်မှုများရှိသော အသုံးပြုမှုများအတွက် အကောင်းဆုံးသော ရွေးချယ်မှုဖြစ်ပါသည်။
|
ရောင်းချမှု |
အီးမေးလ် |
ဝှပ်စ်အက်ပ် |
|
ဂျင်း ပေ |
|
အနည်းဆုံးရောင်းချမှတ်အရေအတွက် |
တစ်တုံး |
|
ဈေးနှုန်း |
ဝင်နီနှင့် ဆက်သွယ်ပါ |
|
ထုပ်ပိုးမှုအသေးစိတ် |
မူရင်းအသစ် စက်ရုံဖြင့်ပိတ်ပေးထားခြင်း |
|
ပို့ဆောင်မှုကာလ |
၃–၇ ရက် |
|
ငွေပေးချေမှု အစည်းအဝေး |
T⁄T |
|
ပို့ဆောင်မှုနည်းလမ်း |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
ပေး supply အစွမ်း |
စတော့ရှိသည် |
| ထုတ်ကုန်အမည် | ဘင်တလီ နေဝာဒါ 330103-00-03-10-02-CN 3300 XL 8 mm ပရိုဘ် |
| ထုတ်လုပ်သူ | Bently Nevada |
| ထုတ်ကုန်အမျိုးအစား | 3300 XL 8 mm probe |
| အစိတ်အပိုင်းနံပါတ် | 330103-00-03-10-02-CN |
| အရွယ်အစား | 1.8x1.6x122 စင်တီမီတာ |
| အလေးချိန် | 0.06kg |
| ပေးပို့ရမည့် နေရာ | ဆီယာမ်၊ တရုတ် |
| မူရင်းနိုင်ငံ | အမေရိကန်ပြည်ထောင်စု |
| ချိတ်ဆက်မှုမရှိသော အလျားရွေးချယ်မှု | 00 (အမျှော်မထွေးသော အစိတ်အပိုင်း မရှိပါ) |
| စုစုပေါင်းကိုယ်ထည်အရှည်ရွေးချယ်မှု | 03 = 30 (အမျှော်စုစုပေါင်း အလျား ၃၀ မီလီမီတာ) |
| စုစုပေါင်းအလျားရွေးချယ်မှု | 10 = 1.0 မီတာ (3.3 ပေ) |
| ကွန်နက်တာနှင့် ကြိုးအမျိုးအစားရွေးချယ်မှု | 02 = သေးငယ်သော ကိုအက်စီယယ် ClickLoc™ ကွန်နက်တာ၊ စံနှုန်းအတိုင်း ကြိုး |
| အေဂျင်စီခွင့်ပြုချက်ရွေးချယ်မှု | CN = တရုတ်နိုင်ငံအတွက် သီးသန့် အတည်ပြုခြင်းများ |
| ချိတ်ဆက်မှုမရှိသော အလျားရွေးချယ်မှု | 0 mm |
| စုစုပေါင်းကိုယ်ထည်အရှည်ရွေးချယ်မှု | 30 mm |
| စုစုပေါင်းအလျားရွေးချယ်မှု | ၁.၀ မီတာ (၃.၃ ပေ) |
မေးခွန်း ၁။ Bently Nevada 330103-00-03-10-02-CN သည် စက်မှုလုပ်ငန်း စောင်းကြည့်မှုအတွက် အသုံးပြုသည့် စိတ်ထိန်းကိရိယာအမျိုးအစားမှာ အဘယ်နည်း။
A: ၏ 330103-00-03-10-02-CN ဤစိတ်ထိန်းကိရိယာသည် လှည့်ပတ်သောစက်ပစ္စည်းများတွင် ဝိုင်ယာရှာဖ်၏ စုတ်ခြင်း၊ ရွေ့လျားမှုနှင့် ရိုတာအနေအထားကို တိကျစွာတိုင်းတာရန်အတွက် အမျော့သော အီဒီကারেন့် နီးကပ်မှုစိတ်ထိန်းကိရိယာဖြစ်ပါသည်။
မေးခွန်း ၂။ 330103-00-03-10-02-CN ကို မည့်သည့်စက်မှုလုပ်ငန်းများတွင် အသုံးများသနည်း။
A: ၏ 330103-00-03-10-02-CN ဤစိတ်ထိန်းကိရိယာကို စွမ်းအင်ထုတ်လုပ်ရေး၊ ရေနံနှင့် သဘောသမ်ဗာ၊ ပက်ထရိုကဲမ်းစက်ရုံများနှင့် အလေးချိန်များသော စက်မှုလုပ်ငန်းများတွင် စက်ပစ္စည်းအခြေအနေစောင်းကြည့်မှုအတွက် အသုံးများပါသည်။
မေးခွန်း ၃။ 330103-00-03-10-02-CN သည် ကြိုတင်ခန့်မှန်းပြုပြုပြင်မှုစနစ်များအတွက် အဘယ့်ကြောင့် သင့်လျော်ပါသနည်း။
A: ၏ 330103-00-03-10-02-CN ဤစိတ်ထိန်းကိရိယာသည် ဝိုင်ယာရှာဖ်၏ စုတ်ခြင်းနှင့် ရွေ့လျားမှုအချက်အလက်များကို အချိန်နှင့်တစ်ပါက် တိကျစွာပေးစေပါသည်။ ထို့ကြောင့် အစောပိုင်းအဆင့်တွင် ပျက်စားမှုများကို ရှာဖွေတွေ့ရှိနိုင်ပါသည်။ ထို့အတွက်ကြောင့် ကြိုတင်ခန့်မှန်းပြုပြုပြင်မှုများကို အကောင်အထည်ဖော်နိုင်ပါသည်။
မေးခွန်း ၄။ 330103-00-03-10-02-CN ကို မည့်သည့်စက်ပစ္စည်းများပေါ်တွင် တပ်ဆင်နိုင်ပါသနည်း။
A: ၏ 330103-00-03-10-02-CN တူရဘိုင်န်များ၊ ကွန်ပရက်ဆာများ၊ မော်တာများ၊ ပန်ပ်များနှင့် အခြားသော အရေးကြီးသော လည်ပတ်သည့် စက်ပစ္စည်းများအတွက် ဒီဇိုင်းထုတ်ထားသည်။
မေးခွန်း ၅။ 330103-00-03-10-02-CN တွင် အသုံးပြုသည့် ချိတ်ဆက်မှုစနစ်မှာ အဘယ်နည်း။
A: ၏ 330103-00-03-10-02-CN စိတ်ခေါ်မှုနည်းပါးသော စိတ်ခေါ်မှုနည်းပါးသော စိတ်ခေါ်မှုနည်းပါးသော စိတ်ခေါ်မှုနည်းပါးသော စိတ်ခေါ်မှုနည်းပါးသော စိတ်ခေါ်မှုနည်းပါးသော စိတ်ခေါ်မှုနည်းပါးသော စိတ်ခေါ်မှုနည်းပါးသော စိတ်ခေါ်မှုနည်းပါးသော စိတ်ခေါ်မှုနည်းပါးသော စိတ်ခေါ်မှုနည်းပါးသော စိတ်ခေါ်မှုနည်းပါးသော စိတ်ခေါ်မှုနည်းပါးသော စိတ်ခေါ်မှုနည်းပါးသော စိတ်ခေါ်မှုနည်းပါးသော စိတ်ခေါ်မ......
မေးခွန်း ၆။ Bently Nevada 330103-00-03-10-02-CN ကို အထူးတန်ဖိုးမြင့် ပရိုဘ်အဖြစ် သတ်မှတ်ရခြင်းမှာ အဘယ့်ကြောင့်နည်း။
A: ၏ 330103-00-03-10-02-CN အဆင့်မြင့် Eddy Current နည်းပညာကို အသုံးပြုပြီး ရှာဖွေရှာဖွေမှုနှင့် လှုပ်ရှားမှုများကို အမှန်အကန် အကူအညီမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှုမှ......