Magaca Alaabta: 3300 XL 8 mm probe
Magaca Brand: Bently Nevada
Lambarka Modelka: 330103-00-03-10-02-CN
Meesha Asalka: Maraykanka
Damaanad: boqortooyada 12 Bulsho
Whatsapp: +86 18020776782
Iimaylka: [email protected]
Tag
| Bently Nevada 330103-00-03-10-02-CN | Ilaalinta Compressor |
| 3300 XL 8 mm probe | Qofka Xagga Motor-ka |
| Ilaalaya Qofka Dhexe | Sensor ee ka tala galay siyaasadda ka hor ugu soo saaraya |
| Ilaalaya Eddy Current Displacement | Qalabka API 670 |
| Ilaalaya Shaafka Xagga Motor-ka | Xagga Qabashada ee ClickLoc |
| Ilaalaya Xagga Axial | qofka Dhexe ee Kabelka 1 Meter |
| Ilaalaya Xagga Rotor-ka | Shiinaha oo ansixiyay dareemayaasha warshadaha |
| Qalabka dareemayaasha ee aan taabashada lahayn ee warshadaha | Sensarka Istaarinta Gacmaha |
| Qalabka kormeerka mashiinka wareega | Baadhitaanka gariirka ee saxda ah |
| Sensorka Qeexidka Turbiinka | Sereerka Bently Nevada 3300 XL |
Waxaa Bently Nevada 330103-00-03-10-02-CN 3300 XL 8 mm Probe waa qalab waxqabad sare leh oo aan taaban karin oo loo yaqaan 'proximity probe' oo loogu talagalay cabirka saxda ah ee wareejinta shaft iyo gariirka mashiinnada wareega warshadaha. Iyada oo ku saleysan tikniyoolajiyadda dareemista hadda ee eddy, waxay bixisaa kormeer sax ah oo lagu kalsoonaan karo oo ku saabsan booska shaft, gariirka, iyo excentricity.
Bently Nevada 330103-00-03-10-02-CN 3300 XL 8 mm Probe waa qayb ka mid ah taxanaha 3300 XL ee lagu kalsoon yahay waxaana si habsami leh loogu dhexgalaa nidaamyada kormeerka Bently Nevada. Iyada oo leh fiilo isku dhafan oo 1.0 mitir ah, isku xiraha ClickLoc TM, iyo oggolaanshaha gaarka ah ee Shiinaha, waxay ku habboon tahay codsiyada adag ee korontada, saliidda & gaaska, kiimikada, iyo warshadaha wax soo saarka.
|
Boos |
|
|
|
Jim Pei |
|
Kan yihiin shirkaanka ugu yarreeynta |
1 Laga soo guuray |
|
Qeyb |
Ku xiriir Winnie |
|
Faahfaahinta baakadaha |
Cusub oo ah orijinaalka, oo ku dhaqmayn khasabta ah |
|
Waqtiga gaarsiinta |
3–7 maalmood |
|
Shuruudaha lacag bixinta |
T/T |
|
Habka dhoofinta |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Awoodda sahayda |
Waxaa lagaa sameeyo |
| Magaca alaabta | Bently Nevada 330103-00-03-10-02-CN 3300 XL 8 mm Probe |
| Sameynta | Bently Nevada |
| Nooca Alaabta | 3300 XL 8 mm probe |
| ISIMKA QOOR | 330103-00-03-10-02-CN |
| Cabbirrada | 1.8x1.6x122cm |
| Miisaanka | 0.06kg |
| Goobta la soo diray | Xiamen, Siin |
| Dalka guurka | Dhalinyarada Amerikanka |
| Xagga aan korka lahayn | 00 (Maya in la kala baxo) |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 03 = 30 (Furaha ka dib marka laga helo 30mm) |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 10 = 1.0 mitir (3.3 fuut) |
| Kaarinta iyo Qaybta Kabelka | 02 = Qaabka kaabalka Coaxial Yaryar ClickLoc™, kaabalka caadiga ah |
| Koobka Caawinaadka Aghaasha | CN = Qorshooyin la xiriira Siin |
| Xagga aan korka lahayn | 0 mm |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 30 mm |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 1.0 mitir (3.3 fuut) |
Su’aal 1: Ma natiijooyinka Bently Nevada 330103-00-03-10-02-CN ayaa la isticmaalo si loo hubiyo qoraalka dhaqan leh?
A: 330103-00-03-10-02-CN waxay u leedahay qorsho ee la xidhiidhin ee la isticmaalo si loo qorsho qaybta shaft, qaybta la xidhiidhin, iyo goobta rotor ee kuwa la xidhiidhin.
Su’aal 2: Maxaa ay 330103-00-03-10-02-CN la isticmaalo kuwa la xidhiidhin?
A: 330103-00-03-10-02-CN waxay la isticmaalo badan kuwa la xidhiidhin ee kuwa la xidhiidhin, oil & gas, kuwa la xidhiidhin ee kuwa la xidhiidhin, iyo kuwa la xidhiidhin ee kuwa la xidhiidhin ee kuwa la xidhiidhin ee kuwa la xidhiidhin ee kuwa la xidhiidhin ee kuwa la xidhiidhin ee kuwa la xidhiidhin ee kuwa la xidhiidhin ee kuwa la xidhiidhin ee kuwa la xidhiidhin ee kuwa la xidhiidhin ee kuwa la xidhiidhin ee kuwa la xidhiidhin ee kuwa la xidhiidhin ee kuwa la xidhiidhin ee kuwa la xidhiidhin ee kuwa la xidhiidhin ee kuwa la xidhiidhin ee kuwa la xidhiidhin ee kuwa la xidhiidhin ee kuwa la xidhiidhin ee kuwa la xidhiidhin ee kuwa la xidhiidhin ee kuwa la xidhiidhin ee kuwa la xidhiidhin ee kuwa la xidhiidhin ee kuwa la xidhiidhin ee kuwa la xidhiidhin ee kuwa la xidhiidhin ee kuwa la xidhiidhin ee kuwa la xidhiidhin ee kuwa la xidhiidhin ee kuwa la xidhiidhin ee kuwa la xidhiidhin ee kuwa la xidhiidhin ee kuwa la xidhiidhin ee kuwa la xidhiidhin ee kuwa la xidhiidhin ee kuwa la xidhiidhin ee kuwa la xidhiidhin ee kuwa la xidhiidhin ee kuwa la xidhiidhin ee kuwa la xidhiidhin ee kuwa la xidhiidhin ee kuwa la xidhiidhin ee kuwa la xidhiidhin ee kuwa la xidhiidhin ee kuwa la xidhiidhin ee kuwa la xidhiidhin ee kuwa la xidhiidhin ee kuwa la xidhiidhin ee kuwa la xidhiidhin ee kuwa la xidhiidhin ee kuwa la xidhiidhin ee kuwa la xidhiidhin ee kuwa la xidhiidhin ee kuwa la xidhi......
Su’aal 3: Maxaa ay 330103-00-03-10-02-CN la xidhiidhin si loo isticmaalo qoraalka la xidhiidhin ee kuwa la xidhiidhin?
A: 330103-00-03-10-02-CN u siiya qorsho sax ah ee falalka jidhka iyo xariirka falalka mar dambe, taas oo kaa caawinaya ka hortagga xadgudubka iyo hababka ugu horreysa ee heerka falalka.
Su’aal 4: Maxay nooca falalka ee 330103-00-03-10-02-CN ku dhisnaya?
A: 330103-00-03-10-02-CN wuxuu yahay falalka la sameeyay turbaanada, kompreesarada, mooladaha, pumpada, iyo falalka kale ee muhiimka ah ee la jidhda.
Su’aal 5: Maxay nooca isku dhafashada ee loo isticmaalaa 330103-00-03-10-02-CN?
A: 330103-00-03-10-02-CN wuxuu isticmaala isku dhafasho kaalayn oo kaalayn oo ClickLoc™ si loo ogaado inuu ugu yaraan xariirka iyo xariirka aan lahayn xumaan.
Su’aal 6: Maxay sababta ay 330103-00-03-10-02-CN ee Bently Nevada loo yaqaan falalka oo leh heerka sare?
A: 330103-00-03-10-02-CN wuxuu isticmaala teknoolojiyada eddy current ee caadi ah, taas oo siiya qiyaas ka duwan oo sax ah ee falalka jidhka iyo falalka.