Ainm Táirge: brosnóir 3300 XL 8 mm
Ainm Branda: Bently Nevada
Cód Samhail: 330103-00-03-10-02-CN
Áit Tionscnaimh: Na Stáit Aontaithe
Barántas: 12 Mís
Whatsapp: +86 18020776782
Ríomhphost: [email protected]
Clib
| Bently Nevada 330103-00-03-10-02-CN | Monatóireacht Phrobe an Chomhphrúisitheora |
| brosnóir 3300 XL 8 mm | Sensóir Suíomh Meaisín |
| Sensóir Scannála Iontach | Scannán coimeád réamhchúraim |
| Sensóir Aistriúcháin Gaoithe Eadraí | Próib Comhoideach le API 670 |
| Scannáin Mionitorála Dromchla Meaisín | Scannáin le Ceangal ClickLoc |
| Sensóir Aistriúcháin Ochtrach | scannáin Scannála le Cábhlach 1 Méadar |
| Scannáin Mionitorála Suíomh an Rotoir | Saincheadaithe i Síne: Sainseoir Tionsclaíoch |
| Sainseoir Tionsclaíoch Gan Teagmháil | Sensóir Uathhoghlaíochta Indistriúil |
| Gluaiseacht Ghluaiseach Tionsclaíoch | Brosnóir Criochnaithe Ard-Chruinneas |
| Sensóir Dhrithis Turbíní | Sraith Bently Nevada 3300 XL |
An Bently Nevada 330103-00-03-10-02-CN 3300 XL 8 mm Probe is é seo brosnóir ardghníomhachta, gan theagmháil, deartha chun tomhas cruinn a dhéanamh ar shiúl an sreang agus ar chrochadh sa mhaisíníocht thionsclaíoch ghluaiseach. Bunaithe ar théicneolaíocht bhrósnaíochta gaoithe, soláthraíonn sé monatóireacht cruinn agus iontaofa ar shuíomh an sreang, ar chrochadh, agus ar eacsantracht.
Is cuid den tsraith 3300 XL a bhfuil creidiúnas air an brosnóir Bently Nevada 330103-00-03-10-02-CN 3300 XL 8 mm, agus tá sé comhoiriúnach go hiomlán le córais monatóireachta Bently Nevada. Le cábhlach chompacta 1,0 méadar fada, ceangal ClickLoc™, agus ceadúcháin speisialta do Shíne, is oiriúnach é go maith do ghníomhaíochtaí deimhneacha sa gheinearáil cumhachta, sa oil & gas, sa tionscal peitriceimiceach, agus sa tionscal monaraithe.
|
Díolacháin |
Ríomhphost |
|
|
Jim Pei |
|
Gluais uafásach ordú |
1 píosa |
|
Prís |
Teagmháil le Winnie |
|
Sonraí an phacáiste |
Nua ón bhfocail, sealadóireacht fhabhráin bunaithe |
|
Am soláthar |
3–7 lá |
|
Téarmaí Íocaíochta |
T/T |
|
Modh Postála |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Cumas Soláthair |
Ar stoc |
| Ainm an táirge | Bently Nevada 330103-00-03-10-02-CN 3300 XL 8 mm Probe |
| Déantóir | Bently Nevada |
| Cineál Ionlais | brosnóir 3300 XL 8 mm |
| Uimhir an Chuid | 330103-00-03-10-02-CN |
| Tomhas | 1.8x1.6x122 cm |
| Meáchan | 0.06KG |
| Cónaí um shioladh | Xiamen, An tSín |
| Dúnad | SAM |
| Rogha Fad gan Bhéimeanna | 00 (Gan fhad neamh-thréadaithe) |
| Rogha Fad Iomlán an Chás | 03 = 30 (fad iomlán an chúlchás: 30 mm) |
| Rogha Fad Iomlán | 10 = 1.0 méadar (3.3 troigh) |
| Rogha Ceanglóir agus Cineál Cábail | 02 = Nasc co-axial beag ClickLoc™, cábail chaighdeánach |
| Rogha Cheadúnais Oifigiúil | CN = ceadúnais shonracha don tSín |
| Rogha Fad gan Bhéimeanna | 0 mm |
| Rogha Fad Iomlán an Chás | 30 mm |
| Rogha Fad Iomlán | 1.0 méadar (3.3 troigh) |
C1: Cén cineál scannáin atá i mbun Bently Nevada 330103-00-03-10-02-CN le haghaidh monatóireacht thionsclaíoch?
A: An 330103-00-03-10-02-CN is scannán gairdiúil eddy current nach bhfuil sé i dteagmháil lena úsáid chun tonnghuth, aistriúcháin agus suíomh an rótaoir a thomhas i dtiomáiní rotharacha.
C2: I ngach aon tionscal is minic a úsáidtear 330103-00-03-10-02-CN?
A: An 330103-00-03-10-02-CN úsáidtear é go coitianta i gcur chuige cumhachta, ola & gás, plántaí peitriceimiceacha, agus tionscal déanta trom le haghaidh monatóireachta stádais an tionsclaí.
C3: Cad a dhéanann 330103-00-03-10-02-CN oiriúnach do chórais coimeád réamhchóirithe?
A: An 330103-00-03-10-02-CN soláthraíonn sonraí cruinn i rith amharc ar choscadh agus ar aistriú na mbratach, ag ligean le bualadh le faultanna go luath agus le straitéisí cothabhála réamhaisnéise.
Ceist 4: Ar aon mhaisíní is féidir an 330103-00-03-10-02-CN a shuiteáil orthu?
A: An 330103-00-03-10-02-CN tá sé deartha do thurbiní, do chomhphrósóirí, do mhoitirí, do phumpaí, agus do echipéim thiománaigh chriticiúla eile.
Ceist 5: Cén córas nascanna a úsáidtear sa 330103-00-03-10-02-CN?
A: An 330103-00-03-10-02-CN úsáideann sé ceangalóir ClickLoc™ co-axial beag-chineál chun a chinntiú go mbeidh aistriú sínialta stábla agus gan guth.
Ceist 6: Cén fáth a dtugtar an teicneolaíocht ard-chruinneachta ar an mbrosca 330103-00-03-10-02-CN de Bently Nevada?
A: An 330103-00-03-10-02-CN úsáideann sé teicneolaíocht reoite éadrom chun tomhas neamh-thagannach cruinn den ghluaiseacht agus an choscadh ar an mbrat.