Όνομα Προϊόντος: 3300 XL 25 mm Αισθητήρα Πλησιότητας
Επωνυμία: Bently Nevada
Αριθμός Μοντέλου: 330851-02-000-060-50-00-05
Τόπος Προέλευσης: Ηνωμένες Πολιτείες
Εγγύηση: 12 μήνες
Whatsapp: +86 18020776782
Ηλ. ταχυδρομείο:[email protected]
Ετικέτα
| Bently Nevada 330851-02-000-060-50-00-05 | Καλώδιο αισθητήρα με βαθμολογία IP67 |
| καλώδιο Προσέγγισης 3300 XL 25 mm | τρισυναξονικό καλώδιο PFA FluidLoc 75Ω |
| Μετατροπέας παρακολούθησης δόνησης | Συναρμολόγηση προβολέα με σπείρωμα M30x2 |
| Βιομηχανικό καλώδιο αισθητήρα μετατόπισης | Καλώδιο αισθητήρα προληπτικής συντήρησης |
| Σύστημα Παρακολούθησης Περιστρεφόμενων Μηχανημάτων | Συστατικό Σειράς Bently Nevada 3300 XL |
| Σύστημα Προσέγγισης Ρευμάτων Επαγωγής | Συσκευή Προστασίας Βιομηχανικών Μηχανημάτων |
| Καλώδιο Παρακολούθησης Δονήσεων Τουρμπίνας | Σύστημα Μη Επαφής Μέτρησης Δονήσεων |
| Αισθητήρας Παρακολούθησης Κατάστασης Συμπιεστή | Καλώδιο Παρακολούθησης Κατάστασης Εδράνων |
| Συστατικό Συστήματος Προστασίας Γεννήτριας | Αισθητήρας Παρακολούθησης για Ακραίες Συνθήκες Περιβάλλοντος |
| Υψηλής Θερμοκρασίας Βιομηχανικό Καλώδιο Διασύνδεσης Αισθητήρα | Εξοπλισμός Παρακολούθησης Κρίσιμων Περιουσιακών Στοιχείων |
Ο Bently Nevada 330851-02-000-060-50-00-05 3300 XL 25 mm Καλώδιο Προσέγγισης Αισθητήρα είναι ένα βιομηχανικό συστατικό υψηλής απόδοσης για την παρακολούθηση της δόνησης, σχεδιασμένο για ακριβή μέτρηση μετατόπισης και δόνησης σε περιστρεφόμενα μηχανήματα. Αποτελεί μέρος του συστήματος προσέγγισης μετατροπέα 3300 XL 25 mm και παρέχει αξιόπιστη μετάδοση σήματος για εφαρμογές παρακολούθησης της κατάστασης.
Το καλώδιο προσέγγισης αισθητήρα Bently Nevada 330851-02-000-060-50-00-05 3300 XL 25 mm έχει σχεδιαστεί για αντοχή σε ακραίες βιομηχανικές συνθήκες και υποστηρίζει τη συνεχή παρακολούθηση των ατμοστροβίλων, συμπιεστών, γεννητριών και άλλου κρίσιμου εξοπλισμού. Διευκολύνει την πρώιμη ανίχνευση μηχανικών βλαβών, όπως η ανισορροπία, η μη στοίχιση και η φθορά των κουζινέτων, διασφαλίζοντας βελτιωμένη αξιοπιστία και ασφάλεια των μηχανημάτων.
|
Πωλήσεις |
Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο |
|
|
Τζιμ Πέι |
|
Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας |
1 ΤΕΜΑΧΙΟ |
|
Τιμή |
Επικοινωνήστε με την Winnie |
|
Λεπτομέρειες Συσκευασίας |
Αυθεντικό καινούριο, σφραγισμένο από το εργοστάσιο |
|
Χρόνος παράδοσης |
3–7 ημέρες |
|
Όροι Πληρωμής |
T/T |
|
Μέθοδος Αποστολής |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Ικανότητα προμήθειας |
Σε απόθεμα |
| Όνομα Προϊόντος | Bently Nevada 330851-02-000-060-50-00-05 3300 XL 25 mm Αισθητήρας Πλησιότητας |
| Κατασκευαστής | Bently Nevada |
| Τύπος Προϊόντος | 3300 XL 25 mm Αισθητήρα Πλησιότητας |
| Αριθμός Μέρους | 330851-02-000-060-50-00-05 |
| Διαστάσεις | 23x23x4,5 εκ. |
| Βάρος | 0.54KG |
| Τοποθεσία αποστολής | Xiamen, China |
| Χώρα προέλευσης | ΗΠΑ |
| Τύπος Κατοικίας | Σπείρωμα M30x2 |
| Συνολικό Μήκος Κουτιού | 60 χιλιοστά |
| Total Length | 5 μέτρα (16,4 πόδια) |
| Τύπος Καλωδίου | 75Ω Τρι-συναξονικό PFA FluidLoc |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -35°C έως +200°C |
| Ανοχή Ενδιάμεσων Υψηλών Θερμοκρασιών | Έως 250°C |
| Βαθμός Προστασίας | IP67 (όταν εγκαθίσταται σωστά) |
| Επιλογή Θώρακα | Χωρίς Θώρακα |
| Επιλογή Έγκρισης Αρχής | Πολλαπλές εγκρίσεις |
Ε1: Ποιος είναι ο κύριος σκοπός του 330851-02-000-060-50-00-05 σε ένα σύστημα παρακολούθησης;
Α: Ο 330851-02-000-060-50-00-05χρησιμοποιείται για τη μετάδοση σημάτων δόνησης και μετατόπισης εντός ενός συστήματος προσέγγισης 3300 XL 25 mm για την παρακολούθηση περιστρεφόμενων μηχανημάτων.
Ε2: Τι είδους μετάδοση σημάτων υποστηρίζει το 330851-02-000-060-50-00-05;
Α: Ο 330851-02-000-060-50-00-05υποστηρίζει σταθερή μετάδοση υψηλής συχνότητας σημάτων δόνησης και θέσης βασισμένων σε ρεύματα επαγωγής (eddy current), χρησιμοποιώντας σχεδιασμό τρι-συναξονικού καλωδίου 75 Ω.
Ε3: Πώς βοηθά το 330851-02-000-060-50-00-05 στη βελτίωση της αξιοπιστίας των μηχανημάτων;
Α: Ο 330851-02-000-060-50-00-05διασφαλίζει ακριβή και συνεχή μετάδοση δεδομένων, επιτρέποντας την πρώιμη ανίχνευση βλαβών όπως ανισορροπία, μη στοίχιση και φθορά των κουζινέτων.
Ε4: Σε ποιες συνθήκες περιβάλλοντος μπορεί να λειτουργεί το 330851-02-000-060-50-00-05;
Α: Ο 330851-02-000-060-50-00-05έχει σχεδιαστεί για απαιτητικά βιομηχανικά περιβάλλοντα και λειτουργεί σε θερμοκρασίες από -35°C έως +200°C, με προστασία IP67 όταν εγκαθίσταται σωστά.
Ε5: Με ποια συστήματα χρησιμοποιείται συνήθως το 330851-02-000-060-50-00-05;
Α: Ο 330851-02-000-060-50-00-05χρησιμοποιείται με τους προσεγγισιακούς αισθητήρες 3300 XL 25 mm και τα συστήματα αισθητήρων Proximitor για ολοκληρωμένες λύσεις παρακολούθησης της δόνησης.
Ερώτηση 6: Σε ποιες βιομηχανίες χρησιμοποιείται συνήθως το 330851-02-000-060-50-00-05;
Α: Ο 330851-02-000-060-50-00-05χρησιμοποιείται ευρέως στην παραγωγή ενέργειας, στη βιομηχανία πετρελαίου και αερίου, σε πετροχημικά εργοστάσια και σε άλλους τομείς βαριάς βιομηχανίας.