Ainm Táirge: súileán Ghlacach 3300 XL 25 mm
Ainm Branda: Bently Nevada
Cód Samhail: 330851-02-000-060-50-00-05
Áit Tionscnaimh: Na Stáit Aontaithe
Barántas: 12 Mís
Whatsapp: +86 18020776782
Ríomhphost: [email protected]
Clib
| Bently Nevada 330851-02-000-060-50-00-05 | Cablach Seansóra le Rátáil IP67 |
| cablach 3300 XL 25 mm Proximity Probe | cablach Tri-coaxial PFA FluidLoc 75Ω |
| Aistriúchán Monaitríochta Crith | Cruachadh Scroillte M30x2 |
| Cablach Sensair Tionchair Indiústrúil | Cablach Sensair Coimeád Réamhchúra |
| Córas Monatóireachta Míreanna Róthartha | Comhpháirt Shraith Bently Nevada 3300 XL |
| Córas Súdán Eddy Current | Gluaiseacht Iomchuínteacha do Mhíreanna Tionsclaíocha |
| Cablach Monatóireachta Crith Turbíní | Córas Tomhas Crith Gan Teagmháil |
| Séanóir Monatóireachta Stáid an Chomhphrósair | Cablach Monatóireachta Stáid an Bhreithne |
| Comhpháirt de Chóras Cosanta an Ghinéarálaí | Séanóir Monatóireachta i gComhthéacsanna Dóite |
| Bulbáin Tionscail le Súilín Airde Teochta | Taisceanna Mionaitheach a bhfuil rianú riachtanach orthu |
An Bently Nevada 330851-02-000-060-50-00-05 3300 XL 25 mm Cabhlach Dlúthphróib is é seo comhpháirt thionscail ardghníomhach do rianú crochadh, deartha chun tomhas cruinn a dhéanamh ar athrú agus ar chrochadh i miasanna rothartha. Is cuid de chóras an t-athshocraí dlúthphróib 3300 XL 25 mm é agus cuireann sé aistriú sinnail iontaofa ar fáil do ghníomhartha rianú stádais.
Tá an cabhlach dlúthphróib Bently Nevada 330851-02-000-060-50-00-05 3300 XL 25 mm deartha do thimpeallachtaí tromchúiseacha agus tá sé in ann rianú leanúnach a chur ar fáil do thuirbíní, comhphrúisirí, ginearáirí, agus eile de na taisceanna is tábhachtaí. Cuireann sé ar fáil aithne luath ar bhriseanna meicniúla mar shamhlú, míchothromú, agus úsáid na mbearings, ag cinntiú go mbéarfadh sé le hionadú níos fearr ar shonraí an mhiasa agus ar shábháilteacht.
|
Díolacháin |
Ríomhphost |
|
|
Jim Pei |
|
Gluais uafásach ordú |
1 píosa |
|
Prís |
Teagmháil le Winnie |
|
Sonraí an phacáiste |
Nua ón bhfocail, sealadóireacht fhabhráin bunaithe |
|
Am soláthar |
3–7 lá |
|
Téarmaí Íocaíochta |
T/T |
|
Modh Postála |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Cumas Soláthair |
Ar stoc |
| Ainm an táirge | Bently Nevada 330851-02-000-060-50-00-05 3300 XL 25 mm Iarmhíreanna Gairid |
| Déantóir | Bently Nevada |
| Cineál Ionlais | súileán Ghlacach 3300 XL 25 mm |
| Uimhir an Chuid | 330851-02-000-060-50-00-05 |
| Tomhas | 23x23x4.5cm |
| Meáchan | 0.54kg |
| Cónaí um shioladh | Xiamen, An tSín |
| Dúnad | SAM |
| Cineál Tithíochta | Craiceann M30x2 |
| Fad Iomlán an Tí | 60 mm |
| Fad iomlán | 5 méadar (16.4 troigh) |
| Cineál cábla | 75Ω tri-chosúil PFA FluidLoc |
| Réim Tearmainn Oibríochta | -35°C go +200°C |
| Tuarastail Teas Ard Uathúil | Go dtí 250°C |
| Grádamh Cosanta | IP67 (nuair a shuiteáiltear go ceart) |
| Rogha Cuirpse | Gan Armáil |
| Rogha Cheadúnais Oifigiúil | Ceadúcháin iolracha |
C1: Cad is príomhchuspóir an 330851-02-000-060-50-00-05 i gcóras miontoraithe?
A: An 330851-02-000-060-50-00-05úsáidtear é chun comharthaí criosanna agus aistriúcháin a aistriú laistigh de chóras trasduchtóra gairdín 3300 XL 25 mm do miontoráil meaisíní rothartha.
C2: Cén cineál aistriúcháin chomhartha atá tacaithe ag an 330851-02-000-060-50-00-05?
A: An 330851-02-000-060-50-00-05tacaíonn sé le haistriú stábil comharthaí criosanna agus suímh bunaithe ar reoithneach gaoithe ar airde, ag úsáid dearadh cábla tri-chrois 75Ω.
C3: Conas a chuireann an 330851-02-000-060-50-00-05 le feabhsú oiriúnachta na meaisíní?
A: An 330851-02-000-060-50-00-05cinntíonn sé aistriú sonraí cruinn agus leanúnach, ag ligean le bualadh le míshonraí luath mar shampla míchothrom, míshórtáil, agus úsáid chomhthreomhar na mbearings.
C4: I ndiaidh cé acu coinníollacha timpeallachta is féidir leis an 330851-02-000-060-50-00-05 oibriú?
A: An 330851-02-000-060-50-00-05is deartha do thimpeallachtaí tionsclaíocha caol, ag oibriú ó -35°C go +200°C le cosaint IP67 nuair a shuiteáiltear é go ceart.
Ceist 5: Le cén sórt córas úsáidtear 330851-02-000-060-50-00-05 de ghnáth?
A: An 330851-02-000-060-50-00-05úsáidtear é le hionstraimí ghlacach 3300 XL 25 mm agus córas na n-ionstraimí Proximitor chun réitigh iomlána monatóraíochta criosanna.
Ceist 6: I ngach aon tionscal úsáidtear 330851-02-000-060-50-00-05 go forleathan?
A: An 330851-02-000-060-50-00-05úsáidtear é go forleathan i gcruthú cumhachta, i mbunachairí ola & gás, i bplandáin peitriceimiceacha, agus i seachtranna eile tionsclaíocha trom.