Magaca Alaabta: 3300 XL 25 mm korka xiriirka
Magaca Brand: Bently Nevada
Lambarka Modelka: 330851-02-000-060-50-00-05
Meesha Asalka: Maraykanka
Damaanad: boqortooyada 12 Bulsho
Whatsapp: +86 18020776782
Iimaylka: [email protected]
Tag
| Bently Nevada 330851-02-000-060-50-00-05 | Kabalka Sinsirka oo la xaqiijiyey IP67 |
| kabalka Qorsho Qorsho 3300 XL 25 mm | kabalka Tri-coaxial PFA FluidLoc ee 75Ω |
| Transducerka Raadinta Dhaqanka | Qorsho Qorsho oo la dhisay M30x2 Thread |
| Kabalka Sinsirka Ijtimada ah ee Dhaqanka | Kabalka Sinsirka Ugu horreeya Ina La Taliyo |
| Sistimka La Xiriira Macaahilka Qaadhka | Bently Nevada 3300 XL Taliyaha Qaybta |
| Sistimka Eddy Current Proximity Probe | Qaybta La Xiriira Macaahilka Istaariga |
| Kabalka La Xiriira Qaadhka Turbiin | Sistimka La Xiriira Qaadhka Laga Helo Kuma Dhaqma |
| Sensarka La Xiriira Xaaladda Kompressa | Kabalka La Xiriira Xaaladda Bering |
| Qaybta La Xiriira Generaator | Sensarka La Xiriira Xaaladda Qaadhka Qalad |
| Qorshaha Cabiirka Iyo Qorshaha Gacanta ee Dhaqanka | Qorshaha Xasiloonka Ugu Wanaagsan |
Waxaa Bently Nevada 330851-02-000-060-50-00-05 3300 XL 25 mm Qorshaha Dhaqanka ee Dhaqanka waa qorsho ee dhaqanka oo leh xasiloon ka badan oo loo isticmaalo si loo xisbiyo dhaqanka iyo dhaqanka ee qaybta la jiro ee la jiro. Waa qayb ka mid ah ee 3300 XL 25 mm dhaqanka ee dhaqanka iyo wuxuu si cad u soo saaray inaamka ee xasiloonka.
Qorshaha Bently Nevada 330851-02-000-060-50-00-05 3300 XL 25 mm dhaqanka ee dhaqanka waa la sameeyay si loo xisbiyo dhulka caadi ah, iyo waxay ku saabsataa xasiloonka joogtada ah ee turbaan, kompreesaar, jineeraad, iyo qaybta kale ee ugu wanaagsan. Wuxuu kaga dhigayaa heerka ugu horreeysa ee xaqiiqda mekaniikada sida isku dhafashada, isku dhafashada, iyo dhaqanka qaybta, taasoo ku dhisayaa xasiloonka iyo amniga qaybta.
|
Boos |
|
|
|
Jim Pei |
|
Kan yihiin shirkaanka ugu yarreeynta |
1 Laga soo guuray |
|
Qeyb |
Ku xiriir Winnie |
|
Faahfaahinta baakadaha |
Cusub oo ah orijinaalka, oo ku dhaqmayn khasabta ah |
|
Waqtiga gaarsiinta |
3–7 maalmood |
|
Shuruudaha lacag bixinta |
T/T |
|
Habka dhoofinta |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Awoodda sahayda |
Waxaa lagaa sameeyo |
| Magaca alaabta | Bently Nevada 330851-02-000-060-50-00-05 3300 XL 25 mm Qorshooyinka Dhexdooda |
| Sameynta | Bently Nevada |
| Nooca Alaabta | 3300 XL 25 mm korka xiriirka |
| ISIMKA QOOR | 330851-02-000-060-50-00-05 |
| Cabbirrada | 23x23x4.5cm |
| Miisaanka | 0.54kg |
| Goobta la soo diray | Xiamen, Siin |
| Dalka guurka | Dhalinyarada Amerikanka |
| Noocaha qalabka | M30x2 xarriir |
| Dheerirka guud ee qalabka | 60 mm |
| Dhererka guud | 5 mitir (16.4 feet) |
| Noqon lambar | 75Ω Tri-coaxial PFA FluidLoc |
| Faararka Jidhka Shaqsiinta | -35°C ilaa +200°C |
| Dhacdo Kala duwan ee Gaar ah ee Xadgudubka Sare | Hadda uu yahay 250°C |
| Qaybta Xanaano | IP67 (marka la sameeyo si guul darro) |
| Kabalka Qoyska | Maya Qalabka La Tala Galay |
| Koobka Caawinaadka Aghaasha | Tusaale muuqda ah |
S1: Waa maxay ujeedada ugu weyn ee 330851-02-000-060-50-00-05 ee nidaamka kormeerka?
A: 330851-02-000-060-50-00-05waxaa loo isticmaalaa in lagu gudbiyo calaamadaha gariirka iyo kala guurka gudaha nidaamka 3300 XL 25 mm ee qalabka kormeerka mashiinka wareega.
S2: Waa maxay nooca gudbinta calaamadda ee 330851-02-000-060-50-00-05 taageerto?
A: 330851-02-000-060-50-00-05waxay taageertaa gudbinta xasilloon ee gariirka heerka sare ee ku saleysan qulqulka iyo calaamadaha booska iyadoo la adeegsanayo naqshad 75Ω oo ah fiilo saddex-coaxal ah.
S3: Sidee 330851-02-000-060-50-00-05 u caawisaa hagaajinta kalsoonida mashiinka?
A: 330851-02-000-060-50-00-05waxay xaqiijineysaa gudbinta xogta oo sax ah oo joogto ah, taas oo u oggolaanaysa in si hore loo ogaado cillad sida isku dheelitir la'aanta, isku dheelitirka, iyo xirashada lakabka.
Q4: Xagga qaybaha dhulka ee ku jira 330851-02-000-060-50-00-05 ayaa u isticmaalka?
A: 330851-02-000-060-50-00-05wuxuu la sameeyay si loo xoojiyo xagga qaybaha dhulka ee ku jira, oo u isticmaalka mid ka yar -35°C ilaa +200°C, iyo dhammaan xagga IP67 marka la sameeyo si guul darro.
Q5: Xagga qaybaha dhulka ee ku jira 330851-02-000-060-50-00-05 waa laga isticmaalo mararka qaar?
A: 330851-02-000-060-50-00-05wuxuu la isticmaalo leh 3300 XL 25 mm proximity probes iyo Proximitor sensor systems si loo sameeyo foomiyeedka dhexdooda ee ku saabsan kordhinta.
Q6: Xagga qaybaha dhulka ee ku jira 330851-02-000-060-50-00-05 waa laga isticmaalo mararka qaar?
A: 330851-02-000-060-50-00-05wuxuu la isticmaalo badan xagga qaybaha dhulka ee ku jira, oil & gas, maalintii petrochemical, iyo qaybaha kale ee ku saabsan xagga qaybaha dhulka ee ku jira.