Όνομα Προϊόντος: Προβολέας NSV
Επωνυμία: Bently Nevada
Αριθμός Μοντέλου: 330905-00-08-10-02-CN
Τόπος Προέλευσης: Ηνωμένες Πολιτείες
Εγγύηση: 12 μήνες
Whatsapp: +86 18020776782
Ηλ. ταχυδρομείο:[email protected]
Εναλλακτικό όνομα
Προσεγγισιακό αισθητήριο Bently Nevada 3300 NSv
προβολέας επαγωγικού ρεύματος 3300 XL NSv
Βιομηχανικός προβολέας αισθητήρα πλησιότητας M10×1
Συμπαγής προβολέας παρακολούθησης δονήσεων NSv
προβολέας για περιστρεφόμενες μηχανές 3300 NSv
Ο 330905-00-08-10-02-CN είναι ένας συμπαγής προβολέας πλησιότητας 3300 NSv, σχεδιασμένος για παρακολούθηση δονήσεων, μετατόπισης και θέσης σε εφαρμογές περιστρεφόμενων μηχανών, όπου οι προβολείς τυπικού μεγέθους δεν μπορούν να εγκατασταθούν λόγω περιορισμένου διαθέσιμου χώρου για στήριξη. Ως μέρος του συστήματος μετατροπέα 3300 XL NSv, παρέχει ακριβείς μετρήσεις πλησιότητας για συστήματα προστασίας μηχανών και παρακολούθησης της κατάστασής τους.
Αυτό το μοντέλο διαθέτει θήκη με σπείρωμα M10×1, μήκος περιβλήματος 80 mm και τυπικό καλώδιο μήκους 1,0 μέτρου με συνδέσμη μικροσκοπικού κοαξικού τύπου ClickLoc. Η συμπαγής κατασκευή του επιτρέπει την εγκατάστασή του σε εφαρμογές με περιορισμούς βάθους οπής, πλευρικής ή οπίσθιας θέασης, διατηρώντας παράλληλα αξιόπιστη μετάδοση σήματος και σταθερότητα μέτρησης.
Το μοντέλο 330905-00-08-10-02-CN περιλαμβάνει βελτιωμένη αντοχή σε χημικές ουσίες σε σύγκριση με τα παλαιότερα μοντέλα 3300 RAM, καθιστώντάς το κατάλληλο για απαιτητικά βιομηχανικά περιβάλλοντα, όπως τα συστήματα συμπιεστών διεργασιών. Οι επαναστατικές τεχνολογίες TipLoc και CableLoc ενισχύουν τη μηχανική αξιοπιστία, ασφαλίζοντας την αισθητήρια κεφαλή και το καλώδιο έναντι της δόνησης και των μηχανικών τάσεων κατά την εγκατάσταση.
|
Πωλήσεις |
Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο |
|
|
Τζιμ Πέι |
|
Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας |
1 ΤΕΜΑΧΙΟ |
|
Τιμή |
Επικοινωνήστε με την Winnie |
|
Λεπτομέρειες Συσκευασίας |
Αυθεντικό καινούριο, σφραγισμένο από το εργοστάσιο |
|
Χρόνος παράδοσης |
3–7 ημέρες |
|
Όροι Πληρωμής |
T/T |
|
Μέθοδος Αποστολής |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Ικανότητα προμήθειας |
Σε απόθεμα |
| Όνομα Προϊόντος | Προσαρμοστικός αισθητήρας Bently Nevada 330905-00-08-10-02-CN NSV |
| Κατασκευαστής | Bently Nevada |
| Τύπος Προϊόντος | Προβολέας NSV |
| Αριθμός Μέρους | 330905-00-08-10-02-CN |
| Διαστάσεις | 1,8x1,6x111 εκ. |
| Βάρος | 0,06 kg |
| Τοποθεσία αποστολής | Xiamen, China |
| Χώρα προέλευσης | ΗΠΑ |
| Επιλογή μήκους από ρακόρ | 00 = Ελάχιστο μήκος μη σπειροτομημένου τμήματος: 0 mm |
| Επιλογή Συνολικού Μήκους Περιβλήματος | 08 = 80 mm |
| Επιλογή Συνολικού Μήκους | 10 = 1,0 μέτρο (39 ίντσες) |
| Επιλογή Συνδετήρα και Τύπου Καλωδίου | 02 = Μικροσκοπικός συναξονικός συνδετήρας ClickLoc, τυπικό καλώδιο |
| DC αντίσταση προσαρμογέα | 4,2 ± 0,5 ohm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -52°C έως +177°C (-62°F έως +351°F) |
| Οθόνη αποθήκευσης | -52°C έως +177°C (-62°F έως +351°F) |
Ε1: Για ποιες εφαρμογές μηχανημάτων είναι κατάλληλο το 330905-00-08-10-02-CN;
Α1: Η 330905-00-08-10-02-CN είναι κατάλληλο για συμπιεστές, στρόβιλους, κινητήρες, αντλίες και μηχανήματα με μηχανικά έδρανα υμένιου ρευστού που απαιτούν συμπαγείς λύσεις παρακολούθησης δόνησης.
Ε2: Ποιος τύπος σπειρώματος χρησιμοποιεί το 330905-00-08-10-02-CN;
Α2: Η 330905-00-08-10-02-CN χρησιμοποιεί διαμόρφωση στήριξης με εσωτερικό σπείρωμα M10×1.
Ερώτηση 3: Ποιο είναι το συνολικό μήκος καλωδίου του 330905-00-08-10-02-CN;
Α3: Το 330905-00-08-10-02-CN περιλαμβάνει ένα τυπικό καλώδιο μήκους 1,0 μέτρου (39 ίντσες).
Ερώτηση 4: Ποιος τύπος συνδέσμου χρησιμοποιείται στο 330905-00-08-10-02-CN;
A4: Το 330905-00-08-10-02-CN χρησιμοποιεί μικροσκοπικό συνδετήρα κοαξικού καλωδίου ClickLoc με θετική λειτουργία ασφάλισης.
Ερώτηση 5: Ποιο είναι το εύρος λειτουργικής θερμοκρασίας του 330905-00-08-10-02-CN;
Α5: Το 330905-00-08-10-02-CN λειτουργεί σε θερμοκρασία από −52°C έως +177°C (−62°F έως +351°F).
Ερώτηση 6: Είναι το 330905-00-08-10-02-CN συμβατό με παλαιότερα συστήματα;
Απάντηση 6: Ναι, το 330905-00-08-10-02-CN είναι ανάστροφα συμβατό με παλαιότερα συστήματα 3300 RAM και ορισμένα συστήματα σειράς 3000/7000.
Ε7: Ποιες τεχνολογίες βελτιώνουν τη διάρκεια ζωής του 330905-00-08-10-02-CN;
Απάντηση 7: Το 330905-00-08-10-02-CN χρησιμοποιεί τις κατοχυρωμένες με δίπλωμα ευρεσιτεχνίας τεχνολογίες TipLoc και CableLoc για βελτιωμένη αντοχή της ακροδεκτικής άκρης και του καλωδίου.