Бүтээгдэхүүний нэр: NSV Пробник
Брэндийн нэр: Bently Nevada
Загварын дугаар: 330905-00-08-10-02-CN
Гарал үүсэл: Америкийн Нэгдсэн Улс
Баталгаа: 12 сар
WhatsApp:+86 18020776782
И-мэйл: [email protected]
Альтернатив нэр
Bently Nevada 3300 NSv ойрхан бүсийн сорилтуур
3300 XL NSv индукц-хөндлөн гүйдэл сорилт датчик
M10×1 үйлдвэрлэлийн ойрхан бүсний сенсор сорилт датчик
Бүтэн багц NSv хөдөлгөөний мониторинг сорилт датчик
3300 NSv эргэдэг төхөөрөмжийн сорилт датчик
Түүн 330905-00-08-10-02-CN энэ нь вибраци, шилжилт ба байршил мониторингийн хувьд стандарт хэмжээт сорилт датчик ашиглаж болохгүй бүсүүдэд суурилуулж болох бүтэн багц 3300 NSv ойрхан бүсний сорилт датчик юм. 3300 XL NSv хувиртагч системийн нэг хэсэг бөлгүүр бөлгүүр бөлгүүр бөлгүүр бөлгүүр бөлгүүр бөлгүүр бөлгүүр бөлгүүр бөлгүүр бөлгүүр бөлгүүр бөлгүүр бөлгүүр бөлгүүр бөлгүүр бөлгүүр бөлгүүр бөлгүүр бөлгүүр бөлгүүр бөлгүүр бөлгүүр бөлгүүр бөлгүүр бөлгүүр бөлгүүр бөлгүүр бөлгүүр бөлгүүр бөлгүүр бөлгүүр бөлгүүр бөлгүүр бөлгүүр бөлгүүр бөлгүүр бөлгүүр бөлгүүр бөлгүүр бөлгүүр бөлгүүр бөлгүүр бөлгүүр бөлгүүр бөлгүүр бөлгүүр бөлгүүр бөлгүүр бөлгүүр бөлгүүр бөлгүүр бөлгүүр бөлгүүр бөлгүүр бөлгүүр бөлгүүр бөлгүүр бөлгүүр бөлгүүр бөлгүүр бөлгүүр бөлгүүр бөлгүүр бөлгүүр бөлгүүр бөлгүүр бөлгүүр бөлгүүр бөлгүүр бөлгүүр бөлгүүр бөлгү......
Энэ загвар нь M10×1 оройт бүрхүүл, 80 мм-ийн хайрцаг урт, ажилд оруулахад хялбар, бүрхүүлт коаксиал ClickLoc холбогчтой 1,0 метр урт стандарт кабельтэй. Бүрхүүлийн бүтэц нь төвд нь цул хонхор, хажууд нь харах, арын талаас нь харах газруудад суурьшуулахад тохиромжтой бөгсөн хэмжээтэй бөгсөн бүтэцтэй бөгсөн бүтэцтэй бөгсөн бүтэцтэй бөгсөн бүтэцтэй бөгсөн бүтэцтэй бөгсөн бүтэцтэй бөгсөн бүтэцтэй бөгсөн бүтэцтэй бөгсөн бүтэцтэй бөгсөн бүтэцтэй бөгсөн бүтэцтэй бөгсөн бүтэцтэй бөгсөн бүтэцтэй бөгсөн бүтэцтэй бөгсөн бүтэцтэй бөгсөн бүтэцтэй бөгсөн бүтэцтэй бөгсөн бүтэцтэй бөгсөн бүтэцтэй бөгсөн бүтэцтэй бөгсөн бүтэцтэй бөгсөн бүтэцтэй бөгсөн бүтэцтэй бөгсөн бүтэцтэй бөгсөн бүтэцтэй бөгсөн бүтэцтэй бөгсөн бүтэцтэй бөгсөн бүтэцтэй бөгсөн бүтэцтэй бөгсөн бүтэцтэй бөгсөн бүтэцтэй бөгсөн бүтэцтэй бөгсөн бүтэцтэй бөгсөн бүтэцтэй бөгсөн бүтэцтэй бөгсөн бүтэцтэй бөгсөн бүт......
330905-00-08-10-02-CN загвар нь өмнөх 3300 RAM загваруудын харьцангуй химийн төвөгтэй орчинд төвөгтэй бүтэцтэй бүтэцтэй бүтэцтэй бүтэцтэй бүтэцтэй бүтэцтэй бүтэцтэй бүтэцтэй бүтэцтэй бүтэцтэй бүтэцтэй бүтэцтэй бүтэцтэй бүтэцтэй бүтэцтэй бүтэцтэй бүтэцтэй бүтэцтэй бүтэцтэй бүтэцтэй бүтэцтэй бүтэцтэй бүтэцтэй бүтэцтэй бүтэцтэй бүтэцтэй бүтэцтэй бүтэцтэй бүтэцтэй бүтэцтэй бүтэцтэй бүтэцтэй бүтэцтэй бүтэцтэй бүтэцтэй бүтэцтэй бүтэцтэй бүтэцтэй бүтэцтэй бүтэцтэй бүтэцтэй бүтэцтэй бүтэцтэй бүтэцтэй бүтэцтэй бүтэцтэй бүтэцтэй бүтэцтэй бүтэцтэй бүтэцтэй бүтэцтэй бүтэцтэй бүтэцтэй бүтэцтэй бүтэцтэй бүтэцтэй бүтэцтэй бүтэцтэй бүтэцтэй бүтэцтэй бүтэцтэй бүтэцтэй бүтэц......
|
Борлуулалт |
Имэйл |
Вотсапп |
|
Жим Пэй |
|
Бага хэмжээний захиалга |
1 ШИРХЭГ |
|
Үнэ |
Винни-н хаяг |
|
Баглаажилтын дэлгэрэнгүй мэдээлэл |
Шинэ, хайрцагт бүрэн баглаа |
|
Хүргэлтийн хугацаа |
3–7 хоног |
|
Төлбөрийн нөхцөл |
T/T |
|
Тээврийн арга |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Нийлүүлэлтийн чадвар |
Нөөцөд |
| Бүтээдийн нэр | Bently Nevada 330905-00-08-10-02-CN NSV Пробник |
| Үйлдвэрлэгч | Bently Nevada |
| Бүтээгдэхүүний төрөл | NSV Пробник |
| Бүтээгдэхүүний дугаар | 330905-00-08-10-02-CN |
| Хэмжээсүүд | 1.8x1.6x111 см |
| Жин | 0.06кг |
| Зарах газар | Хямэн, Хятад |
| Эх орны улс | АНУ |
| Утасгүй уртын сонголт | 00=Хамгийн бага оройт бүсний урт: 0 мм |
| Бүрхүүлийн ерөнхий уртын сонголт | 08=80 мм |
| Нийт уртын сонголт | 10 = 1.0 метр (39 инч) |
| Холбох ба кабелийн төрлийн сонголт | 02 = Жижиг хэмжээний коаксиал ClickLoc холбогч, стандарт кабель |
| Датчикаас тогтмол гүйдлийн эсэргүүцэл | 4,2 ± 0,5 Ом |
| Ашиглалтын температур | -52°C-с +177°C (-62°F-с +351°F) |
| Хадгалах температур | -52°C-с +177°C (-62°F-с +351°F) |
Асуулт 1: 330905-00-08-10-02-CN ямар төхөөрөмжид хэрэглэхүүр?
Хариулт 1: 330905-00-08-10-02-CN шахуурга, турбины, хөдөлгүүр, насос, шингэн-зөөлөн үрэлдүүлэх төхөөрөмжид хэрэглэхүүр; бага хэмжээт вибраци хяналтын шийдэл шаардагч төхөөрөмжид тохиромжтой.
Асуулт 2: 330905-00-08-10-02-CN ямар нүүрхийн төрлийг ашигладаг?
Хариулт 2: 330905-00-08-10-02-CN m10×1 гүйцэтгэлт үүрдүүр суурьлалтын бүтцүүр ашиглана.
Асуулт 3: 330905-00-08-10-02-CN-ийн нийт кабелийн урт хэд вэ?
Хариулт 3: 330905-00-08-10-02-CN стандарт кабель нь 1,0 метр (39 инч) урттай.
Асуулт 4: 330905-00-08-10-02-CN-д ямар холбогч төрөл ашиглаж буй?
Хариулт 4: 330905-00-08-10-02-CN миниатюр коаксиал ClickLoc холбогч, бат бүхлэдүүр үйлдлийн функцтэй.
Асуулт 5: 330905-00-08-10-02-CN-ийн ажиллах температурин хязгаар хэд вэ?
Х5: 330905-00-08-10-02-CN −52°C-с +177°C (−62°F-с +351°F) хооронд ажиллана.
Асуулт 6: 330905-00-08-10-02-CN урьдны системүүдтэй зовхимтой юу?
A6: Тийм, 330905-00-08-10-02-CN урьдны 3300 RAM ба тодорхой 3000-/7000-дугаарын системүүдтэй урьдчилан зовхимтой.
Асуулт 7: 330905-00-08-10-02-CN-ийн туршилтын хугацааг уртасгахад ямар технологиуд нөлөөлдөг?
Хариулт 7: 330905-00-08-10-02-CN хүчтэрүүлсэн сорилтын төвхөн ба кабелийн бат бүтээмжийг хангахын тулд патенттэй TipLoc ба CableLoc технологиудыг ашигладаг.