Όνομα Προϊόντος: 3300 NSv Αισθητήρες Πλησιότητας
Επωνυμία: Bently Nevada
Αριθμός Μοντέλου: 330905-00-10-10-02-CN
Τόπος Προέλευσης: Ηνωμένες Πολιτείες
Εγγύηση: 12 μήνες
Whatsapp: +86 18020776782
Ηλ. ταχυδρομείο:[email protected]
Εναλλακτικό όνομα
Βιομηχανικός αισθητήρας δόνησης και μετατόπισης NSv
Προσεγγισιακός μετατροπέας NSv με σπείρωμα M10×1
Αισθητήρας μέτρησης NSv για εδράνους με υμένιο ρευστού
Αισθητήρας παρακολούθησης συμπιεστή για στενούς χώρους
Προσεγγισιακός αισθητήρας ρεύματος επαγωγής με σφράγισμα Viton
Αισθητήρας ανίχνευσης θέσης άξονα χωρίς επαφή
Προσεγγισιακός αισθητήρας NSv με τυποποιημένο καλώδιο
Αισθητήρας NSv υψηλής ακρίβειας για περιστρεφόμενα μηχανήματα
Μικροσκοπικός συνδέτης ClickLoc NSv
Βιομηχανικός αισθητήρας μέτρησης ακτινικής ταλάντωσης
Συμπαγής αισθητήρας επαγωγικού ρεύματος 3300 NSv
Ο 330905-00-10-10-02-CN είναι ένας συμπαγής αισθητήρας πλησιότητας 3300 NSv, σχεδιασμένος για ακριβή παρακολούθηση ταλάντωσης και θέσης του άξονα σε περιστρεφόμενες μηχανές με περιορισμένο διαθέσιμο χώρο εγκατάστασης. Χρησιμοποιείται συνήθως σε κεντροφύγους συμπιεστές, συμπιεστές ψύξης και συμπιεστές αερίων διαδικασίας, όπου η ακριβής μέτρηση και η αξιόπιστη στεγανοποίηση είναι κρίσιμες.
Αυτός ο αισθητήρας αποτελεί μέρος του συστήματος μετατροπέα πλησιότητας 3300 XL NSv και λειτουργεί σε συνεργασία με ένα συμβατό καλώδιο επέκτασης και έναν αισθητήρα Proximitor, προκειμένου να παρέχει σταθερές και ακριβείς μετρήσεις βασισμένες σε επαγωγικά ρεύματα. Παρέχει αξιόπιστη παρακολούθηση τόσο της ακτινικής όσο και της αξονικής κίνησης του άξονα, υποστηρίζοντας εφαρμογές προστασίας μηχανημάτων και παρακολούθησης της κατάστασής τους.
Με μια συμπαγή κατασκευή που διαθέτει μήκος περιβλήματος 100 mm και ελάχιστο μήκος μη ενσπειρωμένου τμήματος 0 mm, το μοντέλο 330905-00-10-10-02-CN είναι βελτιστοποιημένο για περιβάλλοντα εγκατάστασης με περιορισμένο χώρο. Χρησιμοποιεί σύστημα σφράγισης με O-ring από Viton για να διατηρεί την ακεραιότητα της πίεσης μεταξύ της αισθητήριας ακροδακτυλίου και του περιβλήματος, διασφαλίζοντας σταθερή λειτουργία ακόμα και σε απαιτητικές βιομηχανικές συνθήκες.
Ο αισθητήρας έχει σχεδιαστεί για υψηλή πιστότητα σήματος, με ονομαστική DC αντίσταση 4,2 ± 0,5 ohm. Ο μικροσκοπικός συνδετήρας coaxial ClickLoc και η τυποποιημένη καλωδιακή διάταξη διασφαλίζουν ασφαλή και αξιόπιστη μετάδοση σήματος σε ακραίες βιομηχανικές συνθήκες.
|
Πωλήσεις |
Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο |
|
|
Τζιμ Πέι |
|
Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας |
1 ΤΕΜΑΧΙΟ |
|
Τιμή |
Επικοινωνήστε με την Winnie |
|
Λεπτομέρειες Συσκευασίας |
Αυθεντικό καινούριο, σφραγισμένο από το εργοστάσιο |
|
Χρόνος παράδοσης |
3–7 ημέρες |
|
Όροι Πληρωμής |
T/T |
|
Μέθοδος Αποστολής |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Ικανότητα προμήθειας |
Σε απόθεμα |
| Όνομα Προϊόντος | Προσεγγισιακά αισθητήρια Bently Nevada 330905-00-10-10-02-CN 3300 NSv Proximity |
| Κατασκευαστής | Bently Nevada |
| Τύπος Προϊόντος | 3300 NSv Αισθητήρες Πλησιότητας |
| Αριθμός Μέρους | 330905-00-10-10-02-CN |
| Διαστάσεις | 1.8x1.6x113cm |
| Βάρος | 0,08 κιλά |
| Τοποθεσία αποστολής | Xiamen, China |
| Χώρα προέλευσης | ΗΠΑ |
| Επιλογή μήκους από ρακόρ | 00 = Ελάχιστο μήκος μη σπειροτομημένου τμήματος: 0 mm |
| Επιλογή Συνολικού Μήκους Περιβλήματος | 10 = 100 mm |
| Επιλογή Συνολικού Μήκους | 10 = 1,0 μέτρο (39 ίντσες) |
| Συνδετήρας και τύπος καλωδίου | Επιλογή 02 = Μικροσκοπικός συνδετήρας coaxial ClickLoc, τυποποιημένο καλώδιο |
| DC αντίσταση προσαρμογέα | 4,2 ± 0,5 ohm |
| Πίεση Δείκτη | οι αισθητήρες 3300 NSv σχεδιάστηκαν για να σφραγίζουν τη διαφορική πίεση μεταξύ της αισθητήριας ακροδακτυλίου και του περιβλήματος |
| Υλικό σφράγισης προβολέα | Ο-δακτύλιος Viton |
Ερώτηση 1: Για τι χρησιμοποιείται το 330905-00-10-10-02-CN;
Α1: Η 330905-00-10-10-02-CN χρησιμοποιείται για την παρακολούθηση της δόνησης και της θέσης του άξονα σε συμπιεστές και άλλες περιστρεφόμενες μηχανές.
Ερώτηση 2: Σε ποιο σύστημα ανήκει ο κωδικός 330905-00-10-10-02-CN;
Α2: Η 330905-00-10-10-02-CN ανήκει στο σύστημα προσέγγισης Bently Nevada 3300 XL NSv.
Ερώτηση 3: Τι τύπος σφράγισης χρησιμοποιεί ο κωδικός 330905-00-10-10-02-CN;
Α3: Το 330905-00-10-10-02-CN χρησιμοποιεί O-ring από Viton για τη σφράγιση της διαφορικής πίεσης μεταξύ της ακροδεκτικής άκρης του αισθητήρα και του περιβλήματος.
Ερώτηση 4: Είναι κατάλληλος ο κωδικός 330905-00-10-10-02-CN για εγκαταστάσεις σε στενούς χώρους;
Α4: Ναι, το 330905-00-10-10-02-CN έχει σχεδιαστεί με συμπαγή δομή ειδικά για εφαρμογές με περιορισμένο διαθέσιμο χώρο.
Ερώτηση 5: Ποια είναι η ηλεκτρική αντίσταση του κωδικού 330905-00-10-10-02-CN;
Α5: Το 330905-00-10-10-02-CN έχει ονομαστική συνεχή ρεύματος (DC) αντίσταση 4,2 ± 0,5 ohms.
Ερώτηση 6: Ποιος τύπος συνδέσμου χρησιμοποιείται στον κωδικό 330905-00-10-10-02-CN;
Απάντηση 6: Το 330905-00-10-10-02-CN χρησιμοποιεί συνδέσμου μικρού μεγέθους κοαξικού τύπου ClickLoc με τυποποιημένο καλώδιο.
Ερώτηση 7: Σε ποια μηχανήματα χρησιμοποιείται συνήθως ο κωδικός 330905-00-10-10-02-CN;
Απάντηση 7: Το 330905-00-10-10-02-CN χρησιμοποιείται συνήθως σε φυγοκεντρικούς συμπιεστές, συμπιεστές ψύξης και συμπιεστές αερίων διαδικασίας.
Ερώτηση 8: Υποστηρίζει ο κωδικός 330905-00-10-10-02-CN σφράγιση υπό πίεση;
Απάντηση 8: Ναι, ο 330905-00-10-10-02-CN είναι σχεδιασμένος για τη σφράγιση της διαφορικής πίεσης μεταξύ της αισθητήριας άκρης και του περιβλήματος.