Бүтээгдэхүүний нэр: 3300 NSv Ойрхан байршлын сүүдэрлүүр
Брэндийн нэр: Bently Nevada
Загварын дугаар: 330905-00-10-10-02-CN
Гарал үүсэл: Америкийн Нэгдсэн Улс
Баталгаа: 12 сар
WhatsApp:+86 18020776782
И-мэйл: [email protected]
Альтернатив нэр
Томоохон үйлдвэрийн хөдөлгөөн ба шилжилт NSv сенсорын сорилт хэрэгсэл
M10×1 оройн шүдлэлт 3300 NSv ойрхон бүсний хувиргагч сорилт хэрэгсэл
Шингэн-зурвасан дулгиун NSv хэмжилтийн сорилт хэрэгсэл
Бага зайг шаарддаг компрессорын хяналтын сорилт хэрэгсэл
Viton-т бүлүүрт вихрь гүйдэлт ойрхон бүсний сорилт хэрэгсэл
Хавтгай хүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүртэлхүрт......
Стандарт кабель NSv ойрхон бүсний сенсорын сорилт хэрэгсэл
Өндөр нарийн төвөгтэй бүрхүүлт машинерийн NSv сорилт хэрэгсэл
Жижигхэн ClickLoc холбогч NSv сорилт
Томоохон үйлдвэрийн төвд бүртгэх хөдөлгөөний сорилт
Бүтэн 3300 NSv индукц-гүйдэл сенсор
Түүн 330905-00-10-10-02-CN энэ нь 3300 NSv ойрхан бүртгэх сорилт бөөрсгөн хийн машинуудын хөдөлгөөн ба шафтны байршлыг нарийн тодорхойлох зориулалттай, суурьлуулах газар хязгаарлагдмуйн хувьд тохиромжтой бөөрсгөн загвар юм. Түүнийг ихэвчлэн төвд бүртгэх компрессорууд, хөлдөөх компрессорууд, технологийн хийн компрессоруудад ашигладаг, үүнд нарийн хэмжилт ба найдвартай угаалт чухал үүрэгтэй.
Энэ сорилт нь 3300 XL NSv ойрхан бүртгэх хувиргагч системийн нэг хэсэг бөөрсгөн, хамтран ажиллах үргэлжлүүр кабель ба Proximitor сенсортой хамтран индукц-гүйдлийн үндсэн дээр тогтвортой ба нарийн хэмжилт үзүүрлүүр. Түүн дээр шафтны төвд ба түүн дагуу хөдөлгөөнийг найдвартай бүртгэж, машинуудын хамгаалалт ба нөхцөл бүрдүүлэх хяналтын ажилд дэмжлүүр үүрэгтэй.
100 мм-ийн бага хайрцагт урт, 0 мм-ийн хамгийн бага гүйцэд бүүрхүүнгүй урттой нийлмүүл төхөөрөмжийн загвар 330905-00-10-10-02-CN нь хязгаарлагдмүүл суурьлуулалтын нөхцөлд тохиромжтой бөлгөөн юм. Тэр Витон O-хурууны герметик систем ашиглан сүүлчний төвхөн ба хайрцагт хоорондын даралт батыг хадгалж, түүн дээр төвхөн ажиллах чадварыг хадгалж үлдээдэг.
Сүүлчний төвхөн нь өндөр чанарын сигналын илгээлтийн хувьд төхөөрөмжилсөн бөлгөөн юм, түүний номиналь тогтмол гүйдлийн эсэргүүцэл 4,2 ± 0,5 Ом. Бага хэмжээт коаксиал ClickLoc холбогч ба стандарт кабель дизайн нь хүнд индустриал нөхцөлд надёжноо сигналын дамжуулалтыг хадгалж үлдээдэг.
|
Борлуулалт |
Имэйл |
Вотсапп |
|
Жим Пэй |
|
Бага хэмжээний захиалга |
1 ШИРХЭГ |
|
Үнэ |
Винни-н хаяг |
|
Баглаажилтын дэлгэрэнгүй мэдээлэл |
Шинэ, хайрцагт бүрэн баглаа |
|
Хүргэлтийн хугацаа |
3–7 хоног |
|
Төлбөрийн нөхцөл |
T/T |
|
Тээврийн арга |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Нийлүүлэлтийн чадвар |
Нөөцөд |
| Бүтээдийн нэр | Bently Nevada 330905-00-10-10-02-CN 3300 NSv Ойрхан бүсийн сорилт хэрэгсэл |
| Үйлдвэрлэгч | Bently Nevada |
| Бүтээгдэхүүний төрөл | 3300 NSv Ойрхан байршлын сүүдэрлүүр |
| Бүтээгдэхүүний дугаар | 330905-00-10-10-02-CN |
| Хэмжээсүүд | 1.8x1.6x113см |
| Жин | 0.08 кг |
| Зарах газар | Хямэн, Хятад |
| Эх орны улс | АНУ |
| Утасгүй уртын сонголт | 00=Хамгийн бага оройт бүсний урт: 0 мм |
| Бүрхүүлийн ерөнхий уртын сонголт | 10=100 мм |
| Нийт уртын сонголт | 10 = 1.0 метр (39 инч) |
| Холбогч ба кабелийн төрөл | Сонголт 02 = Бага хэмжээт коаксиал ClickLoc холбогч, стандарт кабель |
| Датчикаас тогтмол гүйдлийн эсэргүүцэл | 4,2 ± 0,5 Ом |
| Зондын даралт | 3300 NSv сүүлчний төвхөн нь сүүлчний төвхөн ба хайрцагт хоорондын дифференциал даралтыг герметикжүүлэх зүрхлүүлт юм |
| Пробкын угаалгын материал | Viton O-рөгөгц |
Асуулт 1: 330905-00-10-10-02-CN юунд хэрэглэдэг вэ?
Хариулт 1: 330905-00-10-10-02-CN шүүртүүрүүд ба бүх бүртгэлт төхөөрөмжүүдийн хувирдаг төхөөрөмжүүдийн хувирдаг төхөөрөмжүүдийн хувирдаг төхөөрөмжүүдийн хувирдаг төхөөрөмжүүдийн хувирдаг төхөөрөмжүүдийн хувирдаг төхөөрөмжүүдийн хувирдаг төхөөрөмжүүдийн хувирдаг төхөөрөмжүүдийн хувирдаг төхөөрөмжүүдийн хувирдаг төхөөрөмжүүдийн хувирдаг төхөөрөмжүүдийн хувирдаг төхөөрөмжүүдийн хувирдаг төхөөрөмжүүдийн хувирдаг төхөөрөмжүүдийн хувирдаг төхөөрөмжүүдийн хувирдаг төхөөрөмжүүдийн хувирдаг төхөөрөмжүүдийн хувирдаг төхөөрөмжүүдийн хувирдаг төхөөрөмжүүдийн хувирдаг төхөөрөмжүүдийн хувирдаг төхөөрөмжүүдийн хувирдаг төхөөрөмжүүдийн хувирдаг төхөөрөмжүүдийн хувирдаг төхөөрөмжүүдийн хувирдаг төхөөрөмжүүдийн хувирдаг төхөөрөмжүүдийн хувирдаг төхөө......
ДА-2: 330905-00-10-10-02-CN ямар системд хамаарах вэ?
Хариулт 2: 330905-00-10-10-02-CN bently Nevada 3300 XL NSv ойрхан бүтээдэг датчик системд хамаарах.
ДА-3: 330905-00-10-10-02-CN ямар төрлийн угаалт ашиглаж буй вэ?
Хариулт 3: 330905-00-10-10-02-CN зондийн төвхөн ба корпусын хооронд ялгаатай даралтыг угаалахын тулд Viton O-хуруу ашиглаж буй.
ДА-4: 330905-00-10-10-02-CN нарийн суурьлуулалтад тохиромжтой юм уу?
А4: Тийнхүү, 330905-00-10-10-02-CN хязгаарлагдмуйн оронд тохируулж болох зориулалттай нүүрлүүр бүтцэд хийгдсэн.
ДА-5: 330905-00-10-10-02-CN-ийн цахилгаан эсэргүүцэл хэд вэ?
Х5: 330905-00-10-10-02-CN номиналь тогтмол гүйдлийн эсэргүүцэл нь 4.2 ± 0.5 Ом.
ДА-6: 330905-00-10-10-02-CN-ийн холбогчийн төрлийг хэлнүү.
Хариулт 6: 330905-00-10-10-02-CN стандарт кабельтэй жижиг коаксиал ClickLoc холбогч ашиглаж буй.
Асуулт 7: 330905-00-10-10-02-CN дугаартай төхөөрөмжийг ихэвчлэн ямар төхөөрөмжид ашигладаг вэ?
Хариулт 7: 330905-00-10-10-02-CN ихэвчлэн төвөд нүүрсний шахуурга, хөхрүүлэх шахуурга, технологийн хийн шахуургад ашигладаг.
Асуулт 8: 330905-00-10-10-02-CN дугаартай төхөөрөмж даралтын урьдчилан саатуулалт (сеал) хийх чадвартай юу?
Хариулт 8: Тийнхүү, 330905-00-10-10-02-CN түүний зориулалт нь сондортойн төвүүр ба бүрхүүлийн хооронд үүсэх даралтын ялгааг урьдчилан саатуулалт (сеал) хийх явдал юм.