Ainm Táirge: broscairí Ghlacach 3300 NSv
Ainm Branda: Bently Nevada
Cód Samhail: 330905-00-10-10-02-CN
Áit Tionscnaimh: Na Stáit Aontaithe
Barántas: 12 Mís
Whatsapp: +86 18020776782
Ríomhphost: [email protected]
Ainm Eile
Taispeántóir NSv Industriúil do Chrochadh agus do Dheachú
Taispeántóir NSv 3300 le Caidéal M10×1
Taispeántóir NSv do Thaispeáint ar Bhreithnís Leathraic Shliabh
Taispeántóir Monatóireachta do Chomhphrósair i Spás Caomh
Taispeántóir NSv Eddy Current le Viton Seal
Taispeántóir Dheachú Neamhtheagmháil do Sheoladh an Ghuaire
Taispeántóir NSv Standard le Cabhlach
Taispeántóir NSv do Mheaisíní Róthartha Ardnáid
Nascán ClickLoc Mionmhéideach NSv
Brosnóir Tomhas Craosaithe Ciorcalach Indiúil
Sainseanróg Gaoithe Eadrom 3300 NSv
An 330905-00-10-10-02-CN is é seo sainseanróg gaoithe eadrom 3300 NSv a dhein an t-áit a úsáidtear chun craosaithe agus suíomh na mbratán a thomhas go cruinn i mbithchluichí rothartha, áit ar bhfuil spás stáilíochta teoranta. Úsáidtear é go coitianta i gcomhbhrúchóirí ciorcalacha, i gcomhbhrúchóirí fuaráin, agus i gcomhbhrúchóirí gáis phróiseas, áiteanna ina bhfuil tomhas cruinn agus sealadh oiriúnach ríthábhachtach.
Tá an sainseanróg seo cuid den chóras trasduchtóra gaoithe eadrom 3300 XL NSv, ag obair le cabhlach leathnaithe comhoiriúnach agus le sainseanróg Proximitor chun tomhais sholéir agus cruinn bunaithe ar ghothraí eadrom a sholáthar. Soláthraíonn sé tomhas oiriúnach ar ghluaiseacht na mbratán ciorcalach agus ar an ngluaiseacht aisíoch, ag tacú le cur chuige cosaint mhithchluichí agus le cur chuige monatóireachta stádais.
Le haghaidh timpeallachtaí suiteála thar a bheith chomhthiomanta, tá an 330905-00-10-10-02-CN deartha le fad an chúlchás 100 mm agus le fad neamh-threada 0 mm mar íosmhéid. Úsáideann sé córas sealála Viton O-ring chun an tionscnamh brú idir bharr an phroib é a chaomhnú, ag cinnti oibriú staible fiú faoi choinníollacha tionsclaíochta deimhin.
Tá an phroib deartha chun fidilteacht sainshin a sholáthair le frithsheoltacht DC ainmniúil de 4.2 ± 0.5 ohm. Cinntíonn a chónascóir co-axial beag ClickLoc agus a dheisgn cábla caighdeánach trasnú sainshin slán agus oiriúnach i dtimpeallachtaí tionsclaíocha doimhne.
|
Díolacháin |
Ríomhphost |
|
|
Jim Pei |
|
Gluais uafásach ordú |
1 píosa |
|
Prís |
Teagmháil le Winnie |
|
Sonraí an phacáiste |
Nua ón bhfocail, sealadóireacht fhabhráin bunaithe |
|
Am soláthar |
3–7 lá |
|
Téarmaí Íocaíochta |
T/T |
|
Modh Postála |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Cumas Soláthair |
Ar stoc |
| Ainm an táirge | Bently Nevada 330905-00-10-10-02-CN 3300 NSv Proximity Probes |
| Déantóir | Bently Nevada |
| Cineál Ionlais | broscairí Ghlacach 3300 NSv |
| Uimhir an Chuid | 330905-00-10-10-02-CN |
| Tomhas | 1.8x1.6x113 cm |
| Meáchan | 0.08kg |
| Cónaí um shioladh | Xiamen, An tSín |
| Dúnad | SAM |
| Rogha Fad gan Bhéimeanna | 00=An fhad is lú gan chrúinniú: 0 mm |
| Rogha Fad Iomlán an Chás | 10=100 mm |
| Rogha Fad Iomlán | 10 = 1.0 méadar (39 orlach) |
| Cónascóir agus cineál cábla | Roghainn 02 = Cónascóir co-axial beag ClickLoc, cábla caighdeánach |
| An t-áisreacht DC an phroib | 4.2 ± 0.5 ohm |
| Brú an phroib | tá proib 3300 NSv deartha chun brú difreálach a shealadh idir bharr an phroib agus an chúlchás |
| Ábhar sealaithe an phroib | O-rainn Viton |
Ceist 1: Cén chaoi a úsáidtear 330905-00-10-10-02-CN?
A1: Is oiriúnach do bholta PE, bolta glassa, cartóin, boscaí páipéir, agus cannaí ársa an 330905-00-10-10-02-CN úsáidtear é do miontorú crochta agus suíomh an chrainn i gcomhbhrúchóirí agus i meicníocht rothartha eile.
C2: Cad é an córas a bhfuil 330905-00-10-10-02-CN ina chuid den?
A2: An 330905-00-10-10-02-CN tá sé ina chuid den chóras Bently Nevada 3300 XL NSv Proximity Transducer.
C3: Cén cineál sealála a úsáideann 330905-00-10-10-02-CN?
A3: An 330905-00-10-10-02-CN úsáideann sé o-rainn Viton chun an brú difreálach idir an bpointe agus an cás a shioláil.
C4: An oiriúnach 330905-00-10-10-02-CN do shuiteáilí teannta?
A4: Tá, an 330905-00-10-10-02-CN tá sé deartha le struchtúr chompacta go sonrach do fheidhmeanna ina bhfuil spás teannta.
C5: Cad is luach an t-áisrithe leictreach de 330905-00-10-10-02-CN?
A5: An 330905-00-10-10-02-CN tá a áisriú DC ainmniúil ag 4.2 ± 0.5 ohm.
C6: Cén cineál nascán a úsáidtear i 330905-00-10-10-02-CN?
Freagra 6: An 330905-00-10-10-02-CN úsáideann sé nascán co-axial beag ClickLoc le cabhlach chaighdeánach.
C7: Ar aon mhaisíní a úsáidtear an cód 330905-00-10-10-02-CN go coitianta?
F7: An 330905-00-10-10-02-CN úsáidtear é go coitianta ar chomhbhrúchóirí ciorghearrach, ar chomhbhrúchóirí fuaraithe, agus ar chomhbhrúchóirí gás prósais.
C8: An dtacaíonn 330905-00-10-10-02-CN le sealadh brú?
F8: Tá, an 330905-00-10-10-02-CN deisithe chun an difríocht bhrú idir an t-ionsamhlóir agus an cabhlaí a shéaladh.