Magaca Alaabta: qaabaha 3300 NSv ee Dhexdooda
Magaca Brand: Bently Nevada
Lambarka Modelka: 330905-00-10-10-02-CN
Meesha Asalka: Maraykanka
Damaanad: boqortooyada 12 Bulsho
Whatsapp: +86 18020776782
Iimaylka: [email protected]
Magaca Kala duwan
Qorsho ee Dhiirigelin iyo Ka dhacidda Qalabka Gacan-gacan
M10×1 Thread 3300 NSv Proximity Transducer Probe
Qorsho ee Xagga Dhulka ee Fluid-Film Bearing NSv
Qorsho ee Ku xidhan Qaabka Compressor ee Ka yaryar
Qorsho ee Viton Sealed Eddy Current Proximity
Qorsho ee Ku xidhan Goobta Shaft ee Laga heli karo
Qorsho ee Cable Standard NSv Proximity Sensor
Qorsho ee Ka Tirsan oo Ka Yaryar ee Qalabka Dhiirigelin NSv
Kanektor-ka ClickLoc Ka Iidhka NSv
Qorshaha Gaar ah ee Xisaabta Xiddigga Radial
Sinsor-ka Eddy Current ee 3300 NSv Ka Iidhka
Waxaa 330905-00-10-10-02-CN waa qorshaha 3300 NSv Ka Iidhka oo ka mid ah qorshaha kuwa ugu yar ee loo isticmaalo si loo xisaabo xiddigga iyo goobta shaft-ka kuwa la isticmaalo karaa qorshaha oo leh goob badan. Waa la isticmaalo badan marka la xisaabo kompreesoor-ka centrifugal, kompreesoor-ka tarraco, iyo kompreesoor-ka gas-ka oo leh xisaabta saxda iyo dhaqanka saxda ah ee la baahan yahay.
Qorshahanu waa qoraal ka mid ah 3300 XL NSv Proximity Transducer System, oo la isticmaalo leh cable-ka isku dhafan iyo sensor-ka Proximitor si loo helo xisaabta eddy current ee saxda iyo dhaqanka ah. Waa loo isticmaalo si loo xisaabo xiddigga radial iyo axial ee shaft-ka, oo ka caawinaa xisaabta kuwa iyo xisaabta hawlaha.
Iyada oo leh qaab dhismeedka is haysta oo leh dhererka 100 mm iyo 0 mm dhererka ugu yar ee aan la isku xirnayn, 330905-00-10-10-02-CN waxaa loo habeeyay jawiga rakibidda adag. Waxay isticmaashaa nidaamka xidhitaanka Viton O-ring si loo ilaaliyo cadaadiska cadaadiska u dhexeeya dhamaadka baaritaanka iyo guryaha, si loo hubiyo hawlgal xasilloon xitaa xaaladaha warshadaha ee adag.
Baadhitaanka waxaa loogu talagalay daacadnimada calaamadda sare ee leh iska caabin DC ah oo ah 4.2 ± 0.5 ohm. Iskuxirka yar ee loo yaqaan 'ClickLoc coaxial connector' iyo qaabka caadiga ah ee fiilooyinka ayaa hubiya gudbinta calaamadaha oo aamin ah oo lagu kalsoonaan karo jawiga warshadaha adag.
|
Boos |
|
|
|
Jim Pei |
|
Kan yihiin shirkaanka ugu yarreeynta |
1 Laga soo guuray |
|
Qeyb |
Ku xiriir Winnie |
|
Faahfaahinta baakadaha |
Cusub oo ah orijinaalka, oo ku dhaqmayn khasabta ah |
|
Waqtiga gaarsiinta |
3–7 maalmood |
|
Shuruudaha lacag bixinta |
T/T |
|
Habka dhoofinta |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Awoodda sahayda |
Waxaa lagaa sameeyo |
| Magaca alaabta | Bently Nevada 330905-00-10-10-02-CN 3300 NSv Proximity Probes |
| Sameynta | Bently Nevada |
| Nooca Alaabta | qaabaha 3300 NSv ee Dhexdooda |
| ISIMKA QOOR | 330905-00-10-10-02-CN |
| Cabbirrada | 1.8x1.6x113cm |
| Miisaanka | 0.08kg |
| Goobta la soo diray | Xiamen, Siin |
| Dalka guurka | Dhalinyarada Amerikanka |
| Xagga aan korka lahayn | 00=Ugu yar ee inaad ka dhigan: 0 mm |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 10=100 mm |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 10=1.0 mitir (39 in) |
| Nooca isku xiraha iyo fiilada | Xulashada 02=Xidhiidhka ClickLoc ee isku-dhafan ee yaryar, fiilada caadiga ah |
| Kuwa Qalabka DC ee Guurka | 4.2 ± 0.5 ohms |
| Dheerinta Qaybta | 3300 NSv baaritaano waxaa loogu talagalay in ay xidhmaan cadaadis kala duwan oo u dhexeeya dhamaadka baaritaanka iyo kiiska |
| Kii qabta probe-ka | O-ring ee viton |
Su’aal 1: Ma natiijada 330905-00-10-10-02-CN waxay u isticmaalan?
Jawaab 1: 330905-00-10-10-02-CN waxay isticmaalan oo ka mid ah in la xiriira dhammaan waqtiga iyo wixii ku jira qalabka kuwa qaarkooda iyo qalabka kale ee kuwa qaarkooda.
Su’aal 2: Waa maxay sistemaadu oo 330905-00-10-10-02-CN ku jira?
A2: Waa 330905-00-10-10-02-CN ku jira sistemaadu ee Bently Nevada 3300 XL NSv Proximity Transducer.
Su’aal 3: Waa maxay nooca quruxa ee 330905-00-10-10-02-CN loo isticmaalaa?
Jawaab 3: 330905-00-10-10-02-CN loogu isticmaala O-ringka Viton si loo quruxo koornta isku mid ah ee meelaha qaabka iyo qorshaha.
Su’aal 4: Ma 330905-00-10-10-02-CN waa la xiriirin karaa qaybta ka badan ee la sameeyo?
A4: Haa, 330905-00-10-10-02-CN waa la sameeyo iyadoo la isticmaalo qaybta weyn ka yar ee si loo xiriirin karo qaybta ka badan ee la sameeyo.
Su’aal 5: Waa maxay xisbiga elektrikada ee 330905-00-10-10-02-CN?
A5: Waa 330905-00-10-10-02-CN waa xisbiga DC ee dhexe ee 4.2 ± 0.5 ohms.
Su’aal 6: Waa maxay nooca qaybta ku xidhka ee 330905-00-10-10-02-CN loo isticmaalaa?
A6: 330905-00-10-10-02-CN loogu isticmaala qaybta ku xidhka coaxial weyn ka yar ee ClickLoc iyadoo la isticmaalo kabelka caadi ah.
Su’aal 7: Midabka 330905-00-10-10-02-CN waa la isticmaala karaa kuwa soo socda?
Jawaab 7: 330905-00-10-10-02-CN waa la isticmaala karaa kuwa soo socda: midabka qaybaha ka saaraya, midabka kuwa soo gacmaya, iyo midabka kuwa soo gacmaya ee xafiiska.
Su’aal 8: Ma midabka 330905-00-10-10-02-CN wuxuu tixgelin karaa qaybta dhinaca lagu dhisay?
Jawaab 8: Haa, 330905-00-10-10-02-CN wuxuu dhisay inuu tixgelin qaybta dhinaca ka saaraya oo ka jira qaybta qaarka iyo qaybta dhexe.