Όνομα Προϊόντος: Προβολέας NSV
Επωνυμία: Bently Nevada
Αριθμός Μοντέλου: 330905-14-19-10-02-05
Τόπος Προέλευσης: Ηνωμένες Πολιτείες
Εγγύηση: 12 μήνες
Whatsapp: +86 18020776782
Ηλ. ταχυδρομείο:[email protected]
Ετικέτα
| Προβολέας Bently Nevada 3300 NSv | Σύστημα Παρακολούθησης Κατάστασης |
| Προβολέας πλησιότητας NSV | Παρακολούθηση δονήσεων ατμοστρόβιλου |
| Βιομηχανικός αισθητήρας πλησιάζοντος | Αισθητήρας προστασίας συμπιεστή |
| Προβολέας παρακολούθησης δονήσεων | Προσεγγισιακό αισθητήριο προστασίας μηχανημάτων |
| Αισθητήρας παρακολούθησης θέσης άξονα | Μη επαφόμενο προσεγγισιακό αισθητήριο |
| Προστασία Μηχανημάτων με Περιστροφική Κίνηση | Αισθητήρας Πλησιότητας Από Ανοξείδωτο Χάλυβα |
| Προσεγγιστικός αισθητήρας NSV με τυποποιημένο καλώδιο | Προσεγγιστικός αισθητήρας NSV με ακροδέκτη από πολυφαινυλενοθείο (PPS) |
| Μικροσκοπικός κοαξονικός σύνδεσμος ClickLoc | Αισθητήρας Πλησιότητας Υψηλής Θερμοκρασίας |
| Αισθητήρας με Σπείρωμα M10x1 | Προσεγγιστικός αισθητήρας εγκεκριμένος από CSA, ATEX και IECEx |
| Αισθητήρας Βιομηχανικής Αυτοματοποίησης | Αισθητήρας προληπτικής συντήρησης |
Προσεγγιστικός αισθητήρας Bently Nevada 330905-14-19-10-02-05 3300 NSv είναι ένας προσεγγιστικός αισθητήρας υψηλής ακρίβειας για βιομηχανικές εφαρμογές, σχεδιασμένος για την παρακολούθηση της δόνησης και της θέσης του άξονα σε περιστρεφόμενα μηχανήματα. Κατασκευάζεται από την εταιρεία Bently Nevada και διαθέτει συνδετήρα Miniature coaxial ClickLoc με τυποποιημένο καλώδιο και συνολικό μήκος 1,0 μέτρο (39 ίντσες).
Ο προσεγγιστικός αισθητήρας 330905-14-19-10-02-05 διαθέτει συνολικό μήκος περιβλήματος 190 mm και μη ενσπειρωμένο τμήμα μήκους 140 mm, κάνοντάς τον κατάλληλο για ειδικές απαιτήσεις εγκατάστασης σε βιομηχανικά περιβάλλοντα. Κατασκευάζεται με ακροδέκτη από πολυφαινυλενοθείο (PPS) και περίβλημα από ανοξείδωτο χάλυβα AISI 304, προσφέροντας εξαιρετική αντοχή, αντίσταση στη διάβρωση και μακροχρόνια λειτουργική σταθερότητα.
Με αντίσταση συνεχούς ρεύματος 4,2 ± 0,5 Ω, τάση εξόδου 0,002 mV/γκάους και εύρος λειτουργικής θερμοκρασίας από -52 °C έως +177 °C, το προϊόν 330905-14-19-10-02-05 διασφαλίζει αξιόπιστη και ακριβή απόδοση παρακολούθησης ακόμα και σε ακραίες βιομηχανικές συνθήκες. Το αισθητήριο έχει εγκριθεί σύμφωνα με τα πιστοποιητικά CSA, ATEX και IECEx για εφαρμογές σε επικίνδυνες περιοχές.
|
Πωλήσεις |
Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο |
|
|
Τζιμ Πέι |
|
Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας |
1 ΤΕΜΑΧΙΟ |
|
Τιμή |
Επικοινωνήστε με την Winnie |
|
Λεπτομέρειες Συσκευασίας |
Αυθεντικό καινούριο, σφραγισμένο από το εργοστάσιο |
|
Χρόνος παράδοσης |
3–7 ημέρες |
|
Όροι Πληρωμής |
T/T |
|
Μέθοδος Αποστολής |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Ικανότητα προμήθειας |
Σε απόθεμα |
| Όνομα Προϊόντος | Αισθητήρας NSV Bently Nevada 330905-14-19-10-02-05 |
| Κατασκευαστής | Bently Nevada |
| Τύπος Προϊόντος | Προβολέας NSV |
| Αριθμός Μέρους | 330905-14-19-10-02-05 |
| Διαστάσεις | 114,3×1,6×1,6 εκ. |
| Βάρος | 0.1KG |
| Τοποθεσία αποστολής | Xiamen, China |
| Χώρα προέλευσης | ΗΠΑ |
| Επιλογή μήκους από ρακόρ | 140 mm |
| Επιλογή Συνολικού Μήκους Περιβλήματος | 190 μμ |
| Επιλογή Συνολικού Μήκους | 1,0 μέτρο (39 in) |
| Επιλογή Συνδετήρα και Τύπου Καλωδίου | Μικροσυνδέτης Miniature coaxial ClickLoc, τυπικό καλώδιο |
| Επιλογή Έγκρισης Αρχής | Πολλαπλές εγκρίσεις |
| DC αντίσταση προσαρμογέα | 4,2 ± 0,5 Ω |
| Τάση εξόδου σε mV/ Gauss | 0.002 |
| Υλικό Αισθητήρα | Πολυφενυληνικό Σουλφίδιο (PPS) |
| Υλικό Κασέτας Δοκιμαστικής Συσκευής | Ανοξείδωτος χάλυβας AISI 304 (SST) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -52°C έως +177°C (-62°F έως +351°F) |
| Οθόνη αποθήκευσης | -52°C έως +177°C (-62°F έως +351°F) |
1. Ποιο είναι το συνολικό μήκος του 330905-14-19-10-02-05;
Το συνολικό μήκος του 330905-14-19-10-02-05είναι 1,0 μέτρο (39 ίντσες).
2. Από ποια υλικά κατασκευάζεται το 330905-14-19-10-02-05;
Ο 330905-14-19-10-02-05διαθέτει αισθητήρα από θερμοπλαστικό πολυφαινυλενοθείο (PPS) και περίβλημα αισθητήρα από ανοξείδωτο χάλυβα AISI 304.
3. Ποιο είναι το εύρος λειτουργικών θερμοκρασιών του 330905-14-19-10-02-05;
Ο 330905-14-19-10-02-05λειτουργεί αξιόπιστα σε εύρος θερμοκρασιών από -52°C έως +177°C (-62°F έως +351°F).
4. Διαθέτει το 330905-14-19-10-02-05 πιστοποιητικά για επικίνδυνες περιοχές;
Ναι, 330905-14-19-10-02-05έχει εγκριθεί με πιστοποιητικά CSA, ATEX και IECEx για επικίνδυνα βιομηχανικά περιβάλλοντα.
5. Ποιος τύπος σπειρώματος χρησιμοποιείται από το 330905-14-19-10-02-05;
Ο 330905-14-19-10-02-05ο αισθητήρας πλησιότητας χρησιμοποιεί σπείρωμα M10x1.
6. Ποιο είναι το μήκος της μη σπειροτομημένης περιοχής του 330905-14-19-10-02-05;
Ο 330905-14-19-10-02-05έχει μήκος μη σπειροτομημένης περιοχής 140 mm.