Ainm Táirge: Screabhaile NSV
Ainm Branda: Bently Nevada
Cód Samhail: 330905-14-19-10-02-05
Áit Tionscnaimh: Na Stáit Aontaithe
Barántas: 12 Mís
Whatsapp: +86 18020776782
Ríomhphost: [email protected]
Clib
| Bently Nevada 3300 NSv Scannáin | Córas Monatóireachta Stáide |
| Scannáin Ghlacach Neamhtheagmháil | Monatóireacht Chruithniú Turbín |
| Ionsamhlóir gairdheachta i dteicneolaíocht an tionsaí | Sainseanóir Cosanta Comhphrósair |
| Scannáin Monatóireachta Cruithniú | Scannáin Cosanta Mheaisíní |
| Sainseanóir Monatóireachta Suíomh an Truca | Sainseanóir Glacach Neamhtheagmháil |
| Cosaint ar Mhaisíní Rótharacha | Brosnóir Ghlacach Crómchrua |
| Brosnóir Cábla Caighdeánach NSV | Brosnóir Tip PPS NSV |
| Nascann Coaxial Beag ClickLoc | Brosnóir Ghlacach Teas Ard |
| Brosnóir le Cásca M10x1 | Brosnóir a bheith ceadaithe ag CSA, ATEX agus IECEx |
| Sensóir Uathhoghlaíochta Indistriúil | Scannán coimeád réamhchúraim |
Bently Nevada 330905-14-19-10-02-05 Brosnóir 3300 NSv is é seo brosnóir glacach indiúil ard-chruinniúcháin a dheantar chun stiúradh guthanna agus suíomh na sreangbhuailte i bhfeidhmíochtaí maisíní rótharacha. Tá an brosnóir seo déanta ag Bently Nevada agus tá ceangal Coaxial Beag ClickLoc air le cábla caighdeánach agus fad iomlán de 1.0 méadar (39 orlach).
Tá an t-ionsamhlóir 330905-14-19-10-02-05 le fáil le fad iomlán an chás 190 mm agus le cuid 140 mm gan bhéimeanna, rud a fhágann go bhfuil sé oiriúnach do riachtanais shonraithe suiteála sa chúrsa tionsclaíoch. Tá an t-ionsamhlóir déanta as barr PPS (Polyphenylene Sulfide) agus as crua-ghuail stáin AISI 304, ag tabhairt dó feidhmíocht shuíomhach, fiúntachta in aghaidh na gcóiríochta agus staideallachta fadtéarmach.
Le frithsheasmhacht DC de 4.2 ± 0.5 Ω, le heaspónna voltas de 0.002 mil pp/gauss, agus le raon teochta oibre ó -52°C go +177°C, cinntíonn an t-ionsamhlóir 330905-14-19-10-02-05 feidhmíocht mionaithe agus ionannais go slán fiú faoi choinníollacha tionsclaíocha tromchúiseacha. Tá ceadúnas tugtha don ionsamhlóir ag CSA, ATEX, agus IECEx do úsáid i réigiúin bhaicseach.
|
Díolacháin |
Ríomhphost |
|
|
Jim Pei |
|
Gluais uafásach ordú |
1 píosa |
|
Prís |
Teagmháil le Winnie |
|
Sonraí an phacáiste |
Nua ón bhfocail, sealadóireacht fhabhráin bunaithe |
|
Am soláthar |
3–7 lá |
|
Téarmaí Íocaíochta |
T/T |
|
Modh Postála |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Cumas Soláthair |
Ar stoc |
| Ainm an táirge | Bently Nevada 330905-14-19-10-02-05 Spreagán NSV |
| Déantóir | Bently Nevada |
| Cineál Ionlais | Screabhaile NSV |
| Uimhir an Chuid | 330905-14-19-10-02-05 |
| Tomhas | 114.3x1.6x1.6cm |
| Meáchan | 0.1KG |
| Cónaí um shioladh | Xiamen, An tSín |
| Dúnad | SAM |
| Rogha Fad gan Bhéimeanna | 140 mm |
| Rogha Fad Iomlán an Chás | 190 mm |
| Rogha Fad Iomlán | 1.0 méadar (39 orlach) |
| Rogha Ceanglóir agus Cineál Cábail | Ceanglóir co-axial bheag ClickLoc, cabhlach chaighdeánach |
| Rogha Cheadúnais Oifigiúil | Ceadúcháin iolracha |
| An t-áisreacht DC an phroib | 4.2 ± 0.5 Ω |
| Torthaí an t-ionsáite i mV pp/gauss | 0.002 |
| Materail an tsiopa báis | Polifinilin sulfid (PPS) |
| Materail an Chásca Taispeána | Stáinléar AISI 304 |
| Teocht Oibriúcháin | -52°C go +177°C (-62°F go +351°F) |
| Teocht stórála | -52°C go +177°C (-62°F go +351°F) |
1. Cad é an fhad iomlán ar 330905-14-19-10-02-05?
Is é an fhad iomlán ar 330905-14-19-10-02-051.0 méadar (39 orlach).
2. Cén cineál ábhair a úsáidtear i 330905-14-19-10-02-05?
An 330905-14-19-10-02-05tá barr phróibé de Polyphenylene Sulfide (PPS) agus córas phróibé de stáinléan AISI 304 aige.
3. Cad é raon teochta oibriúcháin 330905-14-19-10-02-05?
An 330905-14-19-10-02-05oibríonn sé go sláintiúil laistigh de raon teochta ó -52°C go +177°C (-62°F go +351°F).
4. An bhfuil ceadúnais le haghaidh limistéir mharaithe ag 330905-14-19-10-02-05?
Is, 330905-14-19-10-02-05tá ceadúnas CSA, ATEX, agus IECEx air le haghaidh timpeallachta tionsclaíocha maraithe.
5. Cén cineál snáithín a úsáideann 330905-14-19-10-02-05?
An 330905-14-19-10-02-05úsáideann an bhréagaire ghlacach comhshóiditheáil chruaite M10x1.
6. Cad é fad an ranna nach bhfuil cruaite air de 330905-14-19-10-02-05?
An 330905-14-19-10-02-05tá fad 140 mm aige ar an rann nach bhfuil cruaite air.