Назва продукту: Датчик NSV
Назва бренду: Бентлі Невада
Номер моделі: 330905-14-19-10-02-05
Місце походження: Сполучені Штати
Гарантія: 12 місяців
WhatsApp:+86 18020776782
Електронна пошта: [email protected]
Метку
| Датчик Bently Nevada 3300 NSv | Система моніторингу стану |
| Датчик наближення NSV | Моніторинг вібрації турбіни |
| Промисловий датчик наближення | Датчик захисту компресора |
| Датчик моніторингу вібрації | Датчик захисту обладнання |
| Датчик моніторингу положення валу | Безконтактний датчик наближення |
| Захист обертового обладнання | Індуктивний датчик наближення з нержавіючої сталі |
| Стандартний кабель для датчика NSV | Датчик NSV із наконечником із поліфенілсульфону (PPS) |
| Мініатюрний коаксіальний з’єднувач ClickLoc | Датчик наближення для високих температур |
| Датчик із різьбою M10×1 | Датчик, схвалений CSA, ATEX та IECEx |
| Датчик промислової автоматизації | Датчик для прогнозуючого технічного обслуговування |
Bently Nevada 330905-14-19-10-02-05, датчик NSv — це високоточний промисловий датчик наближення, призначений для моніторингу вібрацій та положення валів у застосуваннях з обертальним обладнанням. Цей датчик виробляє компанія Bently Nevada і має мініатюрний коаксіальний з’єднувач типу ClickLoc зі стандартним кабелем загальною довжиною 1,0 метра (39 дюймів).
Щуп 330905-14-19-10-02-05 має загальну довжину корпусу 190 мм і нерізьбову ділянку завдовжки 140 мм, що робить його придатним для спеціалізованих вимог щодо монтажу в промислових умовах. Щуп виготовлено з кінцівкою з поліфеніленсульфіду (PPS) та корпусом із нержавіючої сталі марки AISI 304, що забезпечує високу міцність, стійкість до корозії та тривалу експлуатаційну стабільність.
З опором постійному струму 4,2 ± 0,5 Ом, вихідною напругою 0,002 мил на пік-пік/гаус і діапазоном робочих температур від −52 °C до +177 °C щуп 330905-14-19-10-02-05 забезпечує надійну й точну роботу системи моніторингу навіть у складних промислових умовах. Щуп сертифіковано відповідно до стандартів CSA, ATEX та IECEx для застосування в небезпечних зонах.
|
Продажі |
Електронна пошта |
|
|
Цзінь Пей |
|
Мінімальна кількість замовлення |
1 ШТУКА |
|
Ціна |
Зв’язатися з Вінні |
|
Деталі упаковки |
Оригінальний новий товар у фабричній герметичній упаковці |
|
Термін поставки |
3–7 днів |
|
Умови оплати |
T/T |
|
Спосіб доставки |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Здатність постачання |
В наявності |
| Назва товару | Датчик Bently Nevada 330905-14-19-10-02-05 NSV |
| Виробник | Бентлі Невада |
| Тип продукту | Датчик NSV |
| Номер деталі | 330905-14-19-10-02-05 |
| Розміри | 114,3×1,6×1,6 см |
| Вага | 0.1KG |
| Місце відправлення | Сямен, Китай |
| Країна-виробник | США |
| Варіант довжини нерізьбленої частини | 140 мм |
| Варіант загальної довжини корпусу | 190 мм |
| Варіант загальної довжини | 1,0 метра (39 дюймів) |
| Варіант з'єднувача та кабелю | Мініатюрний коаксіальний з'єднувач ClickLoc, стандартний кабель |
| Опція схвалення регулюючим органом | Кілька сертифікатів відповідності |
| Постійний струм датчика (опір) | 4,2 ± 0,5 Ом |
| Вихідна напруга у мВ/пП/гаус | 0.002 |
| Матеріал наконечника датчика | Поліfenilen сульфід (ППС) |
| Матеріал корпусу датчика | Нержавіюча сталь AISI 304 |
| Робоча температура | від −52 °C до +177 °C (від −62 °F до +351 °F) |
| Температура зберігання | від −52 °C до +177 °C (від −62 °F до +351 °F) |
1. Яка загальна довжина 330905-14-19-10-02-05?
Загальна довжина 330905-14-19-10-02-05становить 1,0 метра (39 дюймів).
2. З яких матеріалів виготовлено 330905-14-19-10-02-05?
Труби 330905-14-19-10-02-05має наконечник з поліфеніленсульфіду (PPS) та корпус зонда з нержавіючої сталі AISI 304.
3. Який діапазон робочих температур 330905-14-19-10-02-05?
Труби 330905-14-19-10-02-05функціонує надійно в діапазоні температур від −52 °C до +177 °C (від −62 °F до +351 °F).
4. Чи має 330905-14-19-10-02-05 сертифікати для вибухонебезпечних зон?
Так, 330905-14-19-10-02-05сертифіковано відповідно до стандартів CSA, ATEX та IECEx для вибухонебезпечних промислових середовищ.
5. Який тип різьби використовує 330905-14-19-10-02-05?
Труби 330905-14-19-10-02-05датчик наближення використовує різьбову конфігурацію M10x1.
6. Яка довжина нерізьбової ділянки моделі 330905-14-19-10-02-05?
Труби 330905-14-19-10-02-05має довжину нерізьбової ділянки 140 мм.