Termék neve: NSV érzékelő
Márkanév: Bently Nevada
Modellszám: 330905-14-19-10-02-05
Származási hely: Egyesült Államok
Garancia: 12 hónap
Whatsapp: +86 18020776782
E-mail:[email protected]
CIMKE
| Bently Nevada 3300 NSV érzékelő | Állapotfigyelő rendszer |
| NSV közelítési érzékelő | Turbina rezgésfigyelés |
| Ipari közelítéskapcsoló | Kompresszor védelmi érzékelő |
| Rezgésfigyelő érzékelő | Gépek védelmi érzékelője |
| Tengelyhelyzet-figyelő érzékelő | Érintésmentes közelítési érzékelő |
| Forgó gépek védelme | Rozsdamentes acél közelítő érzékelő |
| Standard kábelű NSV érzékelő | PPS csúcsú NSV érzékelő |
| Kis méretű koaxiális ClickLoc csatlakozó | Magas hőmérsékletű közelítő érzékelő |
| M10x1 menetes érzékelő | CSA, ATEX és IECEx tanúsítvánnyal rendelkező érzékelő |
| Ipari automatizálási érzékelő | Előrejelző karbantartási érzékelő |
Bently Nevada 330905-14-19-10-02-05 3300 NSv érzékelő ez egy nagy pontosságú ipari közelítő érzékelő, amelyet forgó gépek rezgésének és tengelypozíciójának figyelésére terveztek. A Bently Nevada gyártja, és mini koaxiális ClickLoc csatlakozóval, standard kábellel és 1,0 méteres (39 hüvelykes) teljes hosszúsággal rendelkezik.
A 330905-14-19-10-02-05 érzékelő összesen 190 mm-es ház hosszúsággal és 140 mm-es menet nélküli szakasszal rendelkezik, így különleges ipari telepítési igények kielégítésére is alkalmas. A Polyfenilén-szulfid (PPS) érzékelőcsúcs és az AISI 304-es rozsdamentes acélból készült ház kombinációja kiváló tartósságot, korrózióállóságot és hosszú távú üzemstabilitást biztosít.
A DC-ellenállása 4,2 ± 0,5 Ω, a kimeneti feszültsége 0,002 mil pp/gauss, és az üzemelési hőmérséklet-tartománya -52 °C és +177 °C között van, így a 330905-14-19-10-02-05 megbízható és pontos figyelési teljesítményt biztosít még kemény ipari körülmények között is. A szenzor CSA-, ATEX- és IECEx-tanúsítvánnyal rendelkezik veszélyes területeken történő alkalmazásra.
|
Értékesítés |
|
|
|
Jim Pei |
|
A minimális rendelési mennyiség |
1 DARAB |
|
Ár |
Kapcsolat Winnie-vel |
|
Csomagolási részletek |
Eredeti, új, gyári zárású |
|
Szállítási idő |
3–7 nap |
|
Fizetési feltételek |
T/T |
|
Szállítási Módszer |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Ellátási képesség |
Készleten |
| Termék neve | Bently Nevada 330905-14-19-10-02-05 NSV érzékelő |
| Gyártó | Bently Nevada |
| Termék típusa | NSV érzékelő |
| Cikkszám | 330905-14-19-10-02-05 |
| Méretek | 114,3×1,6×1,6 cm |
| Súly | 0.1KG |
| Szállítási hely | Xiamen, Kína |
| Származási ország | USA |
| Menet nélküli hossz opció | 140 mm |
| Teljes tokhossz opció | 190 mm |
| Teljes hossz opció | 1,0 méter (39 hüvelyk) |
| Csatlakozó és kábel-típus opció | Miniatur koaxiális ClickLoc csatlakozó, szabványos kábel |
| Ügynökségi jóváhagyási lehetőség | Többféle jóváhagyás |
| Érzékelő egyenáramú ellenállása | 4,2 ± 0,5 Ω |
| Kimeneti feszültség mV/pp/gauss egységben | 0.002 |
| Érzékelőhegy anyaga | Polifenilén-szulfid (PPS) |
| Szenzorház anyaga | AISI 304-es rozsdamentes acél (SST) |
| Működési hőmérséklet | -52°C-tól +177°C-ig (-62°F-tól +351°F-ig) |
| Tárolási hőmérséklet | -52°C-tól +177°C-ig (-62°F-tól +351°F-ig) |
1. Mekkora a 330905-14-19-10-02-05 összhossza?
A 330905-14-19-10-02-05összhossza 1,0 méter (39 hüvelyk).
2. Milyen anyagokból készül a 330905-14-19-10-02-05?
A 330905-14-19-10-02-05polifenilén-szulfid (PPS) érzékelőcsúccsal és AISI 304-es rozsdamentes acélból készült érzékelőházzal rendelkezik.
3. Mi a 330905-14-19-10-02-05 működési hőmérséklet-tartománya?
A 330905-14-19-10-02-05megbízhatóan működik –52 °C és +177 °C (–62 °F és +351 °F) közötti hőmérséklet-tartományban.
4. Rendelkezik-e a 330905-14-19-10-02-05 veszélyes területekre vonatkozó tanúsításokkal?
Igen, én... 330905-14-19-10-02-05a CSA, az ATEX és az IECEx tanúsításokkal rendelkezik veszélyes ipari környezetekhez.
5. Milyen menet típusát használja a 330905-14-19-10-02-05?
A 330905-14-19-10-02-05közelítési érzékelő M10×1 menetes kialakítást alkalmaz.
6. Mi a 330905-14-19-10-02-05 menet nélküli szakaszának hossza?
A 330905-14-19-10-02-05a menet nélküli szakasz hossza 140 mm.