Όνομα Προϊόντος:Αισθητήρες Πλησιότητας 3300 NSv
Εμπορικό Όνομα: Bently Nevada
Αριθμός Μοντέλου: 330910-05-11-10-02-00
Χώρα Προέλευσης: ΗΠΑ
Εγγύηση: 12 μήνες
WhatsApp :+86 18159889985
Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο :[email protected]
Επωνυμία: |
Bently Nevada |
Αριθμός Μοντέλου: |
330910-05-11-10-02-00 |
Χώρα καταγωγής: |
ΗΠΑ |
Λεπτομέρειες Πακέτων: |
Αυθεντικό καινούριο, σφραγισμένο από το εργοστάσιο |
Χρόνος παράδοσης: |
σε απόθεμα |
Όροι Πληρωμής: |
T/T |
|
Διαχειριστής Πωλήσεων: |
Στέλλα |
|
Αποστείλετε email: |
|
|
Επικοινωνήστε μέσω WhatsApp: |
| Παράμετρος | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Μοντέλο προϊόντος | 330910-05-11-10-02-00 |
| Σειρά | Bently nevada 3300 xl nsv |
| Τύπος ανιχνευτή | Προσεγγιστικός Αισθητήρας |
| Επιλογές σπειρώματος | M8×1 / M10×1 |
| Τύπος Καλωδίου | ClickLoc κοαξικό |
| Μήκος καλωδίου | 0,5 m – 7,0 m |
| Γραμμικό Εύρος | 0,25 – 1,75 mm |
| Παράγοντας Κλίμακας | 7,87 V/mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -52°C έως +177°C |
| Οθόνη αποθήκευσης | -52°C έως +177°C |
| Βάρος αισθητήρα | 14 – 150 g |
| Βάρος επεκτάσιμου καλωδίου | 45 g/m |
| Συμβατότητα με Proximitor | αισθητήρας 3300 XL NSv |
Ο 330910-05-11-10-02-00αποτελεί μέρος της προχωρημένης Σύστημα Προσέγγισης Bently Nevada 3300 XL NSv , σχεδιασμένο για μετρήσεις ταλάντωσης και θέσης υψηλής ακρίβειας σε εφαρμογές περιστρεφόμενων μηχανημάτων μικρών διαστάσεων. Είναι ειδικά σχεδιασμένο για εγκαταστάσεις όπου οι περιορισμοί χώρου απαγορεύουν τη χρήση τυπικών συστημάτων αισθητήρων, όπως σε μικρούς άξονες, συμπιεστές και βιομηχανικός εξοπλισμός με πυκνή διάταξη.
Το σύστημα ενσωματώνει τον σειρά αισθητήρων προσέγγισης 330910 NSv , συμπεριλαμβανομένων διαμορφώσεων όπως 330903,330904,330905, και 330910, προσφέροντας ευέλικτες επιλογές τοποθέτησης με σπειρώματα M8X1 και M10X1. Με εναλλακτικές εκδόσεις με ή χωρίς θωράκιση και προσαρμόσιμα μήκη καλωδίων, διασφαλίζει αξιόπιστη λειτουργία ακόμη και σε απαιτητικά χημικά περιβάλλοντα ή περιβάλλοντα με υψηλή ταλάντωση.
Βελτιστοποιημένο για την αξιοπιστία της βιομηχανικής παρακολούθησης, το 330910-05-11-10-02-00παρέχει σταθερή μετάδοση σήματος, ισχυρή αντίσταση σε παρεμβολές ΗΜΠ/ΡΗΠ και υψηλή ακρίβεια για μετρήσεις διατμητικής ταλάντωσης, αξονικής θέσης και ταχύτητας. Χρησιμοποιείται ευρέως σε ενεργειακά, πετροχημικά και μηχανικά συστήματα κίνησης που απαιτούν συμπαγείς αλλά υψηλής απόδοσης λύσεις παρακολούθησης της κατάστασης.
Ε1: Ποια είναι η κύρια χρήση του 330910-05-11-10-02-00;
Α1: Χρησιμοποιείται για ακριβή παρακολούθηση δονήσεων και θέσης σε συμπαγή συστήματα περιστρεφόμενων μηχανημάτων.
Ε2: Μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε εφαρμογές με μικρούς άξονες;
A2: Ναι, είναι σχεδιασμένο ειδικά για μικρούς στόχους και εγκαταστάσεις περιορισμένου χώρου.
Ε3: Ποιες επιλογές σπειρώματος είναι διαθέσιμες;
A3: Υποστηρίζει διαμορφώσεις προβολέων με σπείρωμα M8×1 και M10×1.
Ε4: Είναι το σύστημα κατάλληλο για σκληρά περιβάλλοντα;
A4: Ναι, προσφέρει υψηλή αντίσταση σε χημικές ουσίες, δονήσεις και παρεμβολές ηλεκτρομαγνητικής ακτινοβολίας (EMI).
Ε5: Με ποια συστήματα είναι συμβατό;
A5: Λειτουργεί με τα συστήματα αισθητήρων Bently Nevada 3300 XL NSv Proximitor.
| Αριθμός | Περιγραφή |
|---|---|
| 147357 | οδηγός Χρήστη Proximitor 3300 XL NSv Pro |
| 02120015 | Καλώδιο χωρίς μόνωση για εγκατάσταση στο πεδίο. Διατομή 1,0 mm² (18 AWG), 3-αγωγό καλώδιο με στριμμένους αγωγούς και θωράκιση, συμπεριλαμβανομένου αγωγού απόστραγγισης. Καθορίστε το μήκος σε πόδια. |
| 138492-01 | Εναλλακτικό προσαρτώμενο πάδ για ενσωμάτωση σε πίνακα |
| 138493-01 | Αντικαταστατικό προσαρτώμενο πλακίδιο DIN |
| 01609137 | Προσαρμογέας BNC (Θ) σε βανάνες |
| 01609138 | Σύνδεση ακίδων δοκιμής του συνδέσμου Proximitor (δύο ακίδες δοκιμής σε σύνδεσμο BNC (F)) |
| 40971-04 | καλώδιο 50 Ω με δύο συνδέσμους BNC (αρσενικού τύπου) για δοκιμή της απόδοσης του μετατροπέα. |
| 04310310 | βίδες προσαρμογής σε πίνακα για αισθητήρες 3300 XL Proximitor (βίδα σχηματισμού σπειρώματος 6-32 UNC). |
| 03200006 | Αυτοσυγκολλούμενη ταινία από πυριτικό (ρολό 9,1 m) για προστασία συνδετήρων και ηλεκτρική μόνωση |
| 40113-03 | Κιτ προστασίας συνδέσμων για προβολείς 3300 NSv και καλώδια επέκτασης. |
| 136536-01 | Προσαρμογέας προστασίας συνδετήρων για συμβατότητα με εργαλεία εγκατάστασης προτού από το 1998 |
| 40180-03 | Προστατευτικά συνδετήρων (συσκευασία 10 ζευγών) |
| 03800000 | Προστατευτικός αρσενικός σύνδεσμος για περιβαλλοντική στεγανοποίηση των συνδέσεων προβολέα/επέκτασης. |
| 03800001 | Προστατευτικό θηλυκού συνδέσμου για προβολέα, καλώδιο επέκτασης και αισθητήρα Proximitor |
| 330153-05 | κιτ συνδέσμων 3300 NSv, συμπεριλαμβανομένων συνδέσμων ClickLoc, μανδύων και ταινίας σιλικόνης. |