Μετατροπείς πλησιότητας Bently Nevada TM0180-08-00-15-10-02, έτοιμοι για αποστολή
Ονομα Προϊόντος: μετατροπείς προσέγγισης (proximity probe transducers)
Εμπορικό Όνομα: Bently Nevada
Αριθμός Μοντέλου: TM0180-08-00-15-10-02
Χώρα Προέλευσης: ΗΠΑ
Εγγύηση: 12 μήνες
WhatsApp +86 18159889985
Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο [email protected]
Appurtenance:
  • Επισκόπηση
  • Επικοινωνήστε για προσφορά
  • Προδιαγραφές
  • Περιγραφή
  • Εφαρμογές
  • Χαρακτηριστικά
  • Λειτουργίες
  • Συχνές Ερωτήσεις
  • Ανταλλακτικά
  • Συνιστώμενα Προϊόντα
Επισκόπηση
Επωνυμία:
Bently Nevada
Αριθμός Μοντέλου:
TM0180-08-00-15-10-02
Χώρα καταγωγής:
ΗΠΑ
Λεπτομέρειες Πακέτων:
Αυθεντικό καινούριο, σφραγισμένο από το εργοστάσιο
Χρόνος παράδοσης:
σε απόθεμα
Όροι Πληρωμής:
T/T
Επικοινωνήστε για προσφορά
Διαχειριστής Πωλήσεων:
Στέλλα
Αποστείλετε email:
[email protected]
Επικοινωνήστε μέσω WhatsApp:
Προδιαγραφές
Αντικείμενο Περιγραφή
Μοντέλο TM0180-08-00-15-10-02
Τύπος ανιχνευτή προσεγγισιακός δείκτης ρεύματος επαγωγής (eddy current) 8 mm
Συνολικό Μήκος Συστήματος 1.5 μ
Τύπος Καλωδίου Θωρακισμένο συναξονικό καλώδιο
Τύπος Συνδέσμου Βιομηχανικό σφραγισμένο σύστημα σύνδεσης
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C έως +120°C
Ευαισθησία 7,87 mV/µm (200 mV/mil)
Απάντηση συχνότητας 0 – 10 kHz
Διάμετρος σondaς 8 mm
Διαστάσεις (μήκος προβολέα) περίπου 80–120 mm μήκος κορμού
Βάρος περίπου 0,15–0,25 kg
Λωρίδα εγκατάστασης Μ10×1 / 3/8”-24 επιλογές
Περιγραφή
Ο TM0180-08-00-15-10-02 το σύστημα προσέγγισης με αισθητήρα είναι σχεδιασμένο για την ακριβή παρακολούθηση της ταλάντωσης και της θέσης του άξονα σε απαιτητικά βιομηχανικά περιβάλλοντα. Ως μέρος της Σειράς TM0180 8 mm , παρέχει σταθερές μετρήσεις ρευμάτων επαγωγής (eddy current) για εφαρμογές προστασίας κρίσιμων μηχανημάτων και παρακολούθησης της κατάστασής τους.
Εφαρμογές
Χαρακτηριστικά
  • σχεδιασμός επαφικού αισθητήρα υψηλής επιβάρυνσης διαμέτρου 8 mm