Бентли Невада TM0180-08-00-15-10-02 датчици за близост — готови за изпращане
Име на продукта: прецизни индуктивни датчици за разстояние
Име на марка: Bently Nevada
Модел: TM0180-08-00-15-10-02
Страна на произход: САЩ
Гаранция: 12 месеца
Whatsapp +86 18159889985
Имейл [email protected]
Appurtenance:
  • Общ преглед
  • Контакт за оферта
  • Спецификации
  • Описание
  • Приложения
  • Характеристики
  • Функции
  • Често задавани въпроси
  • Разходни материали
  • Препоръчани продукти
Общ преглед
Търговска марка:
Бентли Невада
Моделен номер:
TM0180-08-00-15-10-02
ДЪРЖАВА НА ПРОИЗХОДСТВО:
САЩ
Подробности за опаковката:
Оригинално ново, фабрично запечатано
Срок за доставка:
на склад
Условия за плащане:
Т/T
Контакт за оферта
Мениджър по продажби:
Стела
Изпратете имейл:
[email protected]
Контакт чрез WhatsApp:
Спецификации
Артикул Описание
Модел TM0180-08-00-15-10-02
Тип на датчика 8 mm вихротокови датчици за близост
Обща дължина на системата 1.5 м
Тип кабел Брониран коаксиален кабел
Тип конектор Промишлена уплътнена системата за свързване
Работна температура -40°C до +120°C
Чувствителност 7,87 mV/µm (200 mV/mil)
Реакция на честотата 0–10 kHz
Диаметър на зонда 8 мм
Размер (дължина на датчика) приблизително 80–120 mm дължина на корпуса
Тегло около 0,15–0,25 кг
Монтажна нишка Опции M10×1 / 3/8″-24
Описание
Тръбите TM0180-08-00-15-10-02 системата за близостна датчира (проксимити) е проектирана за прецизно наблюдение на вибрациите и позицията на вала в изискващи промишлени среди. Като част от Серията TM0180 8 мм , тя осигурява стабилни измервания чрез вихрови токове за защита на критични машини и приложения за мониторинг на състоянието.
Приложения
  • Химически заводи: интеграция на процесната автоматизация и мониторинг на искробезопасни сигнали.
Характеристики