Bently Nevada TM0180-08-00-15-10-02 trasdúisithe próiseachta agus réidh le heisiúint
Ainm an Táirge: aistritheoirí brollach
Ainm an Bhrainde:Bently Nevada
Uimhir an Mhodúil: TM0180-08-00-15-10-02
Tír Táirge: SAM
Barántas: 12 mhí
WhatsApp +86 18159889985
Ríomhphost [email protected]
Appurtenance:
  • Achoimre
  • Teagmháil le haghaidh rátaí
  • Sonraíochtaí
  • Cur síos
  • Feidhmeanna
  • Gnéithe
  • Funtions
  • Ceisteanna Coitianta
  • Cuidí
  • Táirgí Molta
Achoimre
Ainm Branda:
Bently Nevada
Cód Samhail:
TM0180-08-00-15-10-02
Doras chuí:
SAM
Sonraí um phacáistiú:
Nua ón bhfocail, sealadóireacht fhabhráin bunaithe
Am múchta:
ar stoc
Téarmaí íocaíochta:
T/T
Teagmháil le haghaidh rátaí
Bainisteoir Díol:
Stella
Seol ríomhphost:
[email protected]
Teagmháil trí WhatsApp:
Sonraíochtaí
Earra Cur síos
Sampla TM0180-08-00-15-10-02
Cineál próba aistriúchán garbh cothromach 8 mm
Fad an Chórais Iomlán 1.5 m
Cineál cábla Cabhlach co-axial le cuaradh
Cineál Conneachta Córas nascanna tionsaithe do thionsaíochta inbhuanaithe
Teocht Oibriúcháin -40°C go +120°C
Íogaireacht 7.87 mV/µm (200 mV/mil)
Freagraíocht freiceadáin 0 – 10 kHz
Diaméadar Sprioc 8 mm
Treoime (Fad an phróib) fada an choirp: thart ar 80–120 mm
Meáchan thart ar 0.15–0.25 kg
Craiceann suiteála Roghanna M10×1 / 3⁄8”-24
Cur síos
An TM0180-08-00-15-10-02 cuirtear an córas bhrabhsáin ghlacach le haghaidh monatóireacht chruaithneachta agus suíomh na sróine go cruinn i dtimpeallachtaí tionsclaíocha dian. Mar chuid den Sraith TM0180 8 mm , soláthraíonn sé tomhaltas cothromchúrsa stábla do fheidhmeanna cosanta uirlisí criticiúla agus monatóireachta stáid.
Feidhmeanna
  • Córais cumhachta: Úsáidtear chun stádas an ghnóthaitheoir a mhothú agus chun cosaint reilé.
Gnéithe
  • dearadh bolla tosaíochta 8mm do úsáid trom.