Magaca Product: transducers ee proximity
Magac Kaabaha:Bently Nevada
Numberka Model:TM0180-08-00-15-10-02
Waddo ee La Abuuray: Maraykanka
Garanti: 12 Bilood
Whatsapp +86 18159889985
Email [email protected]
Appurtenance:
  • Faahfaahin
  • La xiriir ku saabsan qorshaha
  • Xoggaarka
  • Sharaxaad
  • Codsiyada
  • Saxda ah
  • Funkushenaha
  • Dhibaatooyinka soo galay
  • Qoraal
  • Bixiyo Oo La Sameeyo
Faahfaahin
Magaca Brand:
Bently Nevada
Lambarka Modelka:
TM0180-08-00-15-10-02
Dalka kaleyska:
Dhalinyarada Amerikanka
Furaha Talaalada:
Cusub oo ah orijinaalka, oo ku dhaqmayn khasabta ah
Wakhtiga aad ugu yaraysid:
waxaa lagaa sameeyo
Shurtida Casirada:
T/T
La xiriir ku saabsan qorshaha
Mudirka Biyaha:
Stella
Ii email:
[email protected]
Xiriirka WhatsApp:
Xoggaarka
Farayn Sharaxaad
Model TM0180-08-00-15-10-02
Nabadda Qalabka qorshaha la xiriira ah ee Eddy Current ee 8mm
Tirada Guud ee Sistema 1.5 m
Noqon lambar Kabelka coaxial ee la dhaqaaqay
Nooc casriga Sistimka la xiriira karaa ee ugu jecel yahay
Caano Caano -40°C ilaa +120°C
Raadin 7.87 mV/µm (200 mV/mil)
Jawaabta Taarikhda 0 – 10 kHz
Qaabka Qorshada 8 mm
Qiimaha (Furaha Qalabka) tahadda 80–120 mm oo ka badan
Miisaanka tahadda 0.15–0.25 kg
Xarkaha lagu dhejiyo M10×1 / 3/8”-24 hababka
Sharaxaad
Waxaa TM0180-08-00-15-10-02 sikadka xagga dhexe ee qofka waa la sameeyay si loo hubiyo xagga dhinaca iyo xagga dhexe ee shaft ee ku jira xagga dhexe ee qofka, oo waxyaalaha ugu waawayn ee ku jira xagga dhexe ee qofka. Sida qofka ah ee TM0180 8mm , wuxuu si degdeg ah u soo saaray qiyaasada eddy current ee ku jira xagga dhexe ee qofka iyo xagga dhexe ee qofka, oo waxyaalaha ugu waawayn ee ku jira xagga dhexe ee qofka iyo xagga dhexe ee qofka.
Codsiyada
  • Magaalooyinka dhaxalka: La isticmaala ama macluumaadka hawlgal-ka dhaxalka iyo ammaanka rilay.
Saxda ah
  • qalabka 8mm ee la isticmaalo si loo sameeyo dhaqsoodka siinaya ee la isticmaalo si loo sameeyo dhaqsoodka siinaya.