Bently Nevada TM0180-08-00-15-10-02 transductores prope sonantes parati ad mittendum
Nomen Producti: transductores prope sonantis
Nomen Marcae: Bently Nevada
Numerus Modello: TM0180-08-00-15-10-02
Locus Originis: U.S.A.
Praestatio: 12 menses
  • Conspectus
  • Contactus pro citatione
  • FAQ
  • Sobria
  • Producta Commendata
Conspectus
Nomen marcae:
Bently Nevada
Numerus exemplaris:
TM0180-08-00-15-10-02
Terra Originis:
USA
Particularia impaquetandi:
Originales nova Officina Sigillata
Tempus solutionis:
in stirpe
Conditiones solutionis:
T/T
Contactus pro citatione
Praepositus Venalium:
Stella
Mitte epistulam electronicam:
[email protected]
Contactus per Whatsapp:
Specificationes
Elementum Descriptio
Formam TM0180-08-00-15-10-02
Genus probae sensor proximitatis ad curram aeddy 8 mm
Longitudo Systematis Totius 1.5 m
Genus cable Cavea coaxialis armata
Typus coniunctionis Systema connexorum industrialium hermeticorum
Temperatura operativa -40°C ad +120°C
Sensitivitas 7,87 mV/µm (200 mV/mil)
Frequency Responsio 0 – 10 kHz
Diametros probi 8 mm
Dimensio (longitudo probae) longitudo corporis circiter 80–120 mm
Pondus pondus circiter 0,15–0,25 kg
Tactus Montandi M10×1 / 3/8”-24 optiones
Descriptio
The TM0180-08-00-15-10-02 systema probe proximitatis ad exactam vibrationem et positionem axis in exigentibus ambientibus industrialibus conformatum est. Ut pars Seriae TM0180 8 mm , stabiles mensuras currentium vorticis praebet ad machinarum criticarum protectionem et applicationes monitoriae conditionis.
Usus
  • Centra electrica: ad supervisionem status generatorum et protectionem rellay utuntur.
Eigenschaften
  • design probae proximitatis robustae 8 mm