Bently Nevada TM0180-08-00-15-10-02 yakınlık probu transdüserleri Gönderime Hazır
Ürün Adı: Yakınlık probu transdüserleri
Marka Adı: Bently Nevada
Model Numarası: TM0180-08-00-15-10-02
Menşei Ülkesi: ABD
Garanti: 12 ay
Whatsapp +86 18159889985
E-posta [email protected]
Appurtenance:
  • Genel Bakış
  • Teklif için iletişime geçin
  • Özellikler
  • Açıklama
  • Uygulamalar
  • Özellikler
  • Fonksiyonlar
  • SSS
  • Yedek parçalar
  • Önerilen Ürünler
Genel Bakış
Marka Adı:
Bently Nevada
Model Numarası:
TM0180-08-00-15-10-02
Ürün ülkesi:
ABD
Paketleme Detayları:
Orijinal yeni Fabrika Mühürü
Teslim Süresi:
stokta
Ödeme Şartları:
T\/T
Teklif için iletişime geçin
Satış Yöneticisi:
Stella
Bir e-posta gönderin:
[email protected]
Whatsapp üzerinden iletişime geçin:
Madde Açıklama
Model TM0180-08-00-15-10-02
Prob türü 8 mm Eddy Akım Yakınlık Probu
Toplam Sistem Uzunluğu 1,5 m
Kablo Tipi Zırhlı koaksiyel kablo
Bağlantı Tipi Endüstriyel sızdırmaz konektör sistemi
Çalışma sıcaklığı -40°C ile +120°C
Hassasiyet 7,87 mV/µm (200 mV/mil)
Frekans Tepkisi 0 – 10 kHz
Prob çapı 8 mm
Boyut (Prob Uzunluğu) yaklaşık 80–120 mm gövde uzunluğu
Ağırlık yaklaşık 0,15–0,25 kg
Montaj sökmeçesi M10×1 / 3/8"-24 seçenekleri
Açıklama
The TM0180-08-00-15-10-02 yakınlık probu sistemi, zorlu endüstriyel ortamlarda şaft titreşimi ve konumunu hassas bir şekilde izlemek amacıyla tasarlanmıştır. Bu sistem, TM0180 8 mm serisi olarak, kritik makine koruma ve durum izleme uygulamaları için kararlı eddy akım ölçümleri sunar.
Uygulamalar
  • Santraller: Jeneratör seti durum izleme ve röle koruması için kullanılır.
  • 8 mm ağır iş tipi yakınlık probu tasarımı