Датчики наближення Bently Nevada TM0180-08-00-15-10-02, готові до відправки
Назва товару: індуктивні датчики наближення
Назва бренду: Bently Nevada
Модель: TM0180-08-00-15-10-02
Країна походження: США
Гарантія: 12 місяців
WhatsApp +86 18159889985
Електронна пошта [email protected]
Appurtenance:
  • Огляд
  • Контакт для отримання комерційної пропозиції
  • Специфікації
  • Опис
  • Застосування
  • Характеристики
  • Функції
  • Часті запитання
  • Запчастини
  • Рекомендовані продукти
Огляд
Назва бренду:
Бентлі Невада
Номер моделі:
TM0180-08-00-15-10-02
Країна походження:
США
Деталі упаковки:
Оригінальний новий товар у фабричній герметичній упаковці
Термін доставки:
в наявності
Умови оплати:
T/T
Контакт для отримання комерційної пропозиції
Менеджер з продажів:
Стелла
Надіслати електронного листа:
[email protected]
Зв’язатися через WhatsApp:
Специфікації
Предметом Опис
Модель TM0180-08-00-15-10-02
Тип зонда індуктивний зонд наближення з вихровими струмами, 8 мм
Загальна довжина системи 1,5 м
Тип кабелю Броньований коаксіальний кабель
Тип з'єднувача Промислова герметична з’єднувальна система
Робоча температура -40°C до +120°C
Чутливість 7,87 мВ/мкм (200 мВ/тис. дюйма)
Частотна відповідь 0–10 кГц
Діаметр зонда 8 мм
Розміри (довжина зонда) приблизно 80–120 мм довжини корпусу
Монтажна різьба Опції M10×1 / 3/8"-24
Опис
Труби TM0180-08-00-15-10-02 система індуктивних датчиків наближення розроблена для точного вимірювання вібрації та положення валів у складних промислових умовах. Як частина серії TM0180, 8 мм , вона забезпечує стабільні вимірювання вихрових струмів для захисту критичного обладнання та застосувань моніторингу технічного стану.
Застосування
Характеристики