Ainm an Táirghe:3300 XL 8 mm Proximity Probes
Ainm an Bhrainde:Bently Nevada
Uimhir an Mhodail: 330101-00-16-10-02-00
Tír Táirge: SAM
Barántas: 12 mhí
WhatsApp :+86 18159889985
Ríomhphost :[email protected]
Ainm Branda: |
Bently Nevada |
Cód Samhail: |
330101-00-16-10-02-00 |
Doras chuí: |
SAM |
Sonraí um phacáistiú: |
Nua ón bhfocail, sealadóireacht fhabhráin bunaithe |
Am múchta: |
ar stoc |
Téarmaí íocaíochta: |
T/T |
|
Bainisteoir Díol: |
Stella |
|
Seol ríomhphost: |
|
|
Teagmháil trí WhatsApp: |
| Earra | Sonraí teicniúla |
|---|---|
| Sampla | 330101-00-16-10-02-00 |
| Cineál chórais | broscaire Gairdheachta 3300 XL 8 mm |
| Cineál Snáithín | 3/8-24 UNF |
| Fad an Fhiosrúcháin | 0.5 m – 9.0 m le cumraíocht |
| Síneál Eisteachta | Torthaí cothrománacha reoite éadach |
| Teocht Oibriúcháin | -52°C go +177°C |
| Teocht Stórála | -52°C go +177°C |
| Cineál cábla | 75Ω triaxial le insiléadh FEP |
| Cineál Conneachta | Leacra le platanamh óir agus ClickLoc |
| Raon Clónna Íosta | 25.4 mm (1.0 in) |
| Meáchan | 0.06KG |
| Toisí | 112x1.5x1.2 cm |
An 330101-00-16-10-02-00is cuid den tsraith Bently Nevada 3300 XL 8 mm proximity probes, deartha chun monatóireacht ard-shuntas a dhéanamh ar chrochadh agus ar shuíomh i bhfeithicil industrialta. Tá sé déanta mar chuid den córas 3300 XL 8 mm , ag obair go huaithiúil le cáblaí leathnaithe comhoiriúnacha agus le sensóirí Proximitor chun torthaí tomhas reoite éadach stábla agus cruinn a sholáthar.
Tá an córas deartha do mheaisíní turbs, cumhachtaí agus oiriúnachtaí le fóiréid chomhshaoil, ag cinnti aschur síniala iontaofa faoi choinníollacha oibre trom.
Mar chomhpháirt tábhachtach sa teaglaim 3300 XL 8 mm , lena n-áirítear na próibí 330102agus 330130, cinntíonn an sampla seo inchoimeádú, fiúntacht feabhsaithe don RFI, agus cruinneas tomhas cothrom ar fud timpeallachtaí tionsclaíocha dian.
C1: Cé chomh fada leis an 330101-00-16-10-02-00 úsáidtear é?
F1: Úsáidtear é le monatóireacht guthanna, aistriúcháin agus suíomh na mbratach i gcóras inneall rothartha.
Ceist 2: An féidir leis an bhfocail seo oibriú le comphoirt eile den tsraith 3300 XL?
F2: Tá sé comhoiriúnach go hiomlán le cáblaí sárluaithe 3300 XL agus leis na scannáin Proximitor.
C3: An oiriúnach é do thimpeallachtaí tionsclaíocha caorach?
F3: Tá, dearadh air le haghaidh timpeallachtaí árda teochta, guthanna agus EMI.
C4: An dtacaíonn sé le fadanna éagsúla cáblaí?
F4: Tá, tá rogha éagsúla fadanna cáblaí ar fáil ag brath ar riachtanais an leagan isteach.
C5: Cén t-ionsaí a úsáideann an bhrainse seo go coitianta?
F5: Úsáidtear é go forleathan i bplandáil cumhachta, i gcomhphrósóirí, i bplandáil cheimiceacha agus i gcóras dé-ghabhála.
| Uimhir | Cur síos |
|---|---|
| 141078 | lámhleabhar an Chóras Transduicéara 3300 XL 8 mm agus 3300 5 mm |
| 175751 | 3300 XL Cás Críochnaithe Ildáite as Stáinleach, 12”x12”x6”, tacann go dtí 8 shensóir Proximitor le ceangal DIN nó 6 shensóir le ceangal ar phainéal, certaíofa de réir ATEX Zone 0/1 |
| 176467 | 3300 XL Cás Críochnaithe Ildáite as Stáinleach, 12”x8”x6”, tacann go dtí 4 shensóir Proximitor, ceangal le DIN/nó ar phainéal, certaíofa de réir ATEX Zone 0/1 |
| 330181 | 3300 XL Cás as Stáinleach, 13”x9.5”x7”, tacann go dtí 8 shensóir le ceangal DIN nó 6 shensóir le ceangal ar phainéal, ceadúint do réigiún mianach (ATEX Zone 0/1, North American Division 1/2) |
| 02120015 | Sreang réimse mór, 1.0 mm² (18 AWG), sreang thrí-threoitithe le scáthán agus le sreang díon, fad sonrachta i gceachtanna |
| 138492-01 | Bosca suiteála a chuirtear ar phainéal in ionad an bhosca reatha |
| 138493-01 | Bosca suiteála a chuirtear ar DIN i n-ionad an bhosca reatha |
| 148722-01 | plug tástála 3300 XL le 3 phin tástála, sraitheanna dathaithe 1 méadar agus pluganna banana, úsáidtear le tástáil shensóirí Proximitor gan sreang réimse an réigiúin a bhaint amach |
| 04310310 | screws le ceangal ar phainéal don shensóir 3300 XL Proximitor, screws cruthaithe snáithin 6-32 UNC (4 riachtanach in aghaidh gach shensóir) |
| 03200006 | Tape féin-chumascach silicín, rolla 9.1 m le haghaidh insiléireachta an cheangail agus cosaint timpeallachta |
| 40113-02 | Bunachar Cosaint Nasc le haghaidh baincanna 3300 XL 8 mm agus cairde sábháilteachta, lena n-áirítear uirlisí suiteála |
| 136536-01 | Adaptóir cosaint nasc chun comhoiriúnacht a sholáthar le huirlisí suiteála roimh 1998 agus le naisc ClickLoc 75Ω |
| 40180-02 | Cosaintí do nascanna, pacáiste de 10 phairt le haghaidh bocáin 8 mm agus sraitheanna 3300 XL |
| 03839410 | cosaint nasc firinseach triaxial 75Ω do chosaint timpeallachta an chaird sábháilteachta |
| 03839420 | cosaint nasc baninseach triaxial 75Ω chun an t-ionsaitheoir baincanna agus an t-ionsaitheoir Proximitor a chosaint |
| 04301007 | boltt ghluine 3/8-24 le hullmhaíocht slándála le hullmhaíochtaí don t-síol |
| 04301008 | Bolt ghlacaithe M10 x 1 le hullmhaíochtaí don t-síoladh slándála le haghaidh suiteáil dhocht |
| 330153-01 | bunachar nascán 3300 XL lena n-áirítear nascáin ClickLoc fir agus mná, cásca, toradh agus tape silicónach |