Ainm Táirge: brosnóir 3300 XL 8 mm
Ainm Branda: Bently Nevada
Cód Samhail: 330102-03-28-10-02-00
Áit Tionscnaimh: Na Stáit Aontaithe
Barántas: 12 Mís
Whatsapp: +86 18020776782
Ríomhphost: [email protected]
achoimre
| Ainm an táirge | brosnóir 3300 XL 8 mm |
| Ainm an Mharcála | Bently Nevada |
| Uimhir Modhún | 330102-03-28-10-02-00 |
| Áit Táirge | SAM |
| Garantí | 12 Mís |
| Modhanna Íocaíochta | T/T |
| Seachadadh | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Sales: |
Ríomhphost: |
WhatsApp: |
|
Jim Pei |
| Ainm an táirge | BENTLY NEVADA 330102-03-28-10-02-00 3300 XL 8 mm Próib |
| Déantóir | Bently Nevada |
| Cineál Ionlais | brosnóir 3300 XL 8 mm |
| Uimhir an Chuid | 330102-03-28-10-02-00 |
| Tomhas | 105x1x1 cm |
| Meáchan | 0.12kg |
| Cónaí um shioladh | Xiamen, An tSín |
| Dúnad | SAM |
| Stádas | Nua & Oiriúnach i bpacáiste an fhocail |
| An tAchoimre DC Nominal an Phroib | 7.59 ± 0.50 Ω |
| Rogha Fad gan Bhéimeanna | 0.3 orlach |
| Rogha Fad Iomlán an Chás | 2.8 orlach |
| Rogha Fad Iomlán | 1.0 méadar (3.3 troigh) |
| Rogha Ceanglóir agus Cineál Cábail | Ceanglóir co-axial bheag ClickLoc, cabhlach chaighdeánach |
| Rogha Cheadúnais Oifigiúil | Níor Chuirtear Ar Fad |
| Féideraschur | 50 Ω |
| Fuaróir Cumhachta | -24 Vdc |
| Friotaíocht luchtaithe | 10 kΩ |
An BENTLY NEVADA 330102-03-28-10-02-00 3300 XL 8 mm Próib is scannáin gairdheachta iargúlach a úsáidtear sa chóras 3300 XL chun tonnghutha an shiopa, an suíomh ollchúlach agus an luas meaisíní rotharacha criticiúla a thomhas. Oibríonn sé trí réimse leictreomhaighnéadach a ghiniúint ag an mbarr scannáin agus trí athruithe a bhrath sa bhéalán idir an scannáin agus an siopa, agus iad a thiontú go dtí sainníomhanna voltáil chun monatóireacht thábhachtach a dhéanamh.
Leis an bhean chomhtháite le sraitheanna leathnaithe agus le sensóirí Proximitor, cuireann sé tomhas stábla agus athdhéanta ar fáil do thurbiní, do chomhphrósóirí, do phumpaí agus do mhoitirí le coisíní leathraicí. Tugann a dheasghnáthú cruadh de staenlis le barr PPS agus le sealáil Viton® seasmhacht agus feidhmíocht shlán in oirthearaí tionsclaíocha caorach.
An 330102-03-28-10-02-00 3300 XL 8 mm Probe tá an t-athchóiriú DC ainmnithe aige de 7.59 ± 0.50 Ω agus tá an t-athchóiriú aschuir aige de 50 Ω, ag oibriú le soláthar cumhachta -24 Vdc agus le hathchóiriú lucht 10 kΩ. Tá fad iomlán 1.0 méadar (3.3 troigh) aige, fad an chúl 2.8 orlach, agus fad gan thrádáil 0.3 orlach. Úsáideann an tsensóir ceangal ClickLoc comhshleamhnaí beag le comhshleamhnaí caiblí caighdeánach chun suiteáil a shimpliú agus chun aistriú sinneála slán a chinntiú. Tá sé déanta as cás staenlis, as barr PPS don tsensóir, agus as sealáil Viton®, ag cinntiú seasmhachta agus fiúntachta i ngnáchanna caorach. Tá meáchan an ghléas 0.12 kg agus tá a thaoide 105 × 1 × 1 cm.
An BENTLY NEVADA 330102-03-28-10-02-00 3300 XL 8 mm Próib soláthraíonn sé tomhas ard-chruinniúcháin ar an suíomh agus ar an gcrith, a chinntíonn monatóireacht iontaofa ar mhaisíní rothartha. Léiríonn a dheasghnáthú crua go mór an cosaint mhicniúil agus an t-integrithe shonraí i dtimpeallachtaí deacra. Simplíonn córas nascóirí ClickLoc an suiteáil agus an cothabháil agus laghdaíonn mícheartanna sreangála. Tugann an comhoiriúnacht iomlán le comphoist 3300 XL eile agus le comphoist 8 mm sean-aimseartha eile cumhacht le hionchur gan athshocruithe a dhéanamh ar aon phríomhchuid. Cinntíonn a thógáil láidir, a úsáideann stáinine staláin agus sealadh Viton®, feidhmíocht fhadtéarmach agus tuirseacht in aghaidh contaminants indiastriúla, crith agus athruithe teochta.
An BENTLY NEVADA 330102-03-28-10-02-00 3300 XL 8 mm Próib úsáidtear é go forleathan i gcóras monatóraíochta stáide, do thurbiní, do chomhphrúisí, do phumpaí, do gheanaráidí, agus do mheaisíní rothartha ar shiúl ard eile. Úsáidtear é go coitianta i bpleácha ola agus gás, i bplandaí gheinéarálaithe cumhachta, i dtionsclaíocht phetrichimice, agus i timpeallachtaí tionsclaíochta trom. Is féidir é a úsáid freisin chun aird a thabhairt ar dhísphósáil an sreangáin, ar threochtaí crochta, agus ar shiúl rothartha (feidhmeanna Keyphasor) i gcórais bearáin le film-uisce.
An BENTLY NEVADA 330102-03-28-10-02-00 3300 XL 8 mm Próib imíonn sé ról criticiúil i mbearáin mhaisíní agus i ndiagnoisí trí bhualadh leanúnach ar shuíomh an sreangáin agus ar chrochta i gcomparáid le cás an mhaisín. Ceadaíonn sé aithne luath ar phointí míbhuanaithe mar shamhlú, míshonrú, úsáid amháin na mbearán, agus dísphósáil an sreangáin. Mar chuid den chóras 3300 XL, tacann sé le monatóraíocht stáide i rith ama fíor agus le straitéisí coimeád réamhchúramach, ag cabhrú le heagraíochtaí an méid is mó a choscadh agus an t-am gan plána a laghdú. Cinntíonn a aschur staible agus cruinn ionchur oiriúnach do chórais an bhearráin a chaomhnaíonn asraintí rothartha criticiúla.