Název výrobku: sonda 3300 XL 8 mm
Název značky: Bently Nevada
Typ modelu: 330102-03-28-10-02-00
Místo původu: Spojené státy
Záruka: 12 Měsíců
Whatsapp: +86 18020776782
E-mail:[email protected]
přehled
| Název produktu | sonda 3300 XL 8 mm |
| Název značky | Bently Nevada |
| Číslo modelu | 330102-03-28-10-02-00 |
| Místo původu | USA |
| Záruka | 12 Měsíců |
| Způsoby platby | T/T |
| Zásilka | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Prodej: |
E-mail: |
WhatsApp: |
|
Jim Pei |
| Název produktu | BENTLY NEVADA 330102-03-28-10-02-00 Snímač 3300 XL s průměrem 8 mm |
| Výrobce | Bently Nevada |
| Typ produktu | sonda 3300 XL 8 mm |
| Část číslo | 330102-03-28-10-02-00 |
| Rozměry | 105x1x1 cm |
| Hmotnost | 0,12 kg |
| Místo expedice | Xiamen, Čína |
| Země původu | USA |
| Stavu | Nové a originální v továrním balení |
| Jmenovitý stejnosměrný odpor sondy | 7,59 ± 0,50 Ω |
| Možnost délky nezatavené části | 0,3 palce |
| Možnost celkové délky pouzdra | 2,8 palce |
| Možnost celkové délky | 1,0 metru (3,3 stopy) |
| Možnost konektoru a typu kabelu | Miniaturní koaxiální konektor ClickLoc, standardní kabel |
| Možnost schválení orgánem | Nevyžaduje se |
| Výstupní odpor | 50 Ω |
| Napájení | −24 V ss |
| Odolnost vůči zátěži | 10 kΩ |
The BENTLY NEVADA 330102-03-28-10-02-00 Snímač 3300 XL s průměrem 8 mm je vířivovým blízkostním snímačem používaným v systému 3300 XL ke změření vibrací hřídele, axiální polohy a otáček kritických rotačních strojů. Funguje tak, že generuje elektromagnetické pole na špičce snímače a detekuje změny v mezeře mezi snímačem a hřídelí, které převádí na napěťové signály pro přesné sledování.
Integrováno s prodlužovacími kabely a senzory Proximitor; poskytuje stabilní a opakovatelná měření pro turbíny, kompresory, čerpadla a motory s kluznými ložisky. Jeho pancéřovaný nerezový design s hrotem z polyfenylsulfidu (PPS) a těsněním z Viton® zaručuje odolnost a spolehlivý provoz v náročných průmyslových prostředích.
The 330102-03-28-10-02-00 3300 XL 8 mm sondy má jmenovitý stejnosměrný odpor 7,59 ± 0,50 Ω a výstupní odpor 50 Ω, pracuje se zdrojem napětí -24 Vdc a zátěžovým odporem 10 kΩ. Celková délka činí 1,0 metru (3,3 stopy), délka pouzdra je 2,8 palce a délka nezavitěné části 0,3 palce. Senzor využívá miniaturizovaný koaxiální konektor ClickLoc se standardní kabelovou konfigurací, což usnadňuje instalaci a zajišťuje spolehlivý přenos signálu. Konstrukce z nerezové oceli, hrot sondy z polyfenylsulfidu (PPS) a těsnění z Viton® zaručují odolnost a odolnost vůči náročným prostředím. Zařízení váží 0,12 kg a má rozměry 105 × 1 × 1 cm.
The BENTLY NEVADA 330102-03-28-10-02-00 Snímač 3300 XL s průměrem 8 mm zajišťuje měření polohy i vibrací s vysokou přesností, čímž zaručuje spolehlivé sledování rotujících strojů. Jeho pancéřovaný design zvyšuje mechanickou ochranu a integritu signálu v náročných prostředích. Systém konektorů ClickLoc zjednodušuje instalaci a údržbu a současně snižuje chyby při zapojování. Plná kompatibilita s ostatními komponenty řad 3300 XL a starších 8 mm zařízení umožňuje bezproblémovou integraci bez nutnosti individuální překalibrace. Jeho odolná konstrukce z nerezové oceli a těsnění z materiálu Viton® zajišťuje dlouhodobou trvanlivost a odolnost vůči průmyslovým kontaminantům, vibracím a teplotním výkyvům.
The BENTLY NEVADA 330102-03-28-10-02-00 Snímač 3300 XL s průměrem 8 mm je široce používán v systémech pro monitorování stavu turbín, kompresorů, čerpadel, generátorů a jiných vysokorychlostních rotačních strojů. Často se nasazuje v zařízeních pro těžbu a zpracování ropy a zemního plynu, elektrárnách, petrochemickém průmyslu a prostředích těžkého průmyslu. Je také vhodný pro monitorování posunutí hřídele, trendů vibrací a otáček (aplikace Keyphasor) v systémech kluzných ložisek s tekutinovou vrstvou.
The BENTLY NEVADA 330102-03-28-10-02-00 Snímač 3300 XL s průměrem 8 mm hraje klíčovou roli při ochraně a diagnostice strojního zařízení tím, že neustále měří polohu hřídele a vibrace vzhledem ke statoru stroje. Umožňuje včasnou detekci poruch, jako je nevyváženost, nesouosost, opotřebení ložisek a posunutí hřídele. Po integraci do systému 3300 XL podporuje monitorování stavu v reálném čase a strategie prediktivní údržby, čímž pomáhá předcházet katastrofálním poruchám a neplánovaným výpadkům. Jeho stabilní a přesný výstup zajišťuje spolehlivý vstup pro systémy ochrany, které chrání kritické rotační zařízení.