Magaca Alaabta: 3300 XL 8 mm probe
Magaca Brand: Bently Nevada
Lambarka Modelka: 330102-03-28-10-02-00
Meesha Asalka: Maraykanka
Damaanad: boqortooyada 12 Bulsho
Whatsapp: +86 18020776782
Iimaylka: [email protected]
faahfaahin
| Magaca alaabta | 3300 XL 8 mm probe |
| Magaca Caruurta | Bently Nevada |
| Lambarka Model | 330102-03-28-10-02-00 |
| Gaalka Xarunta | Dhalinyarada Amerikanka |
| Warantii | boqortooyada 12 Bulsho |
| Wadajirka Lacagta | T/T |
| Gaadiidka | DHL/UPS/EMS/Fedex... |
|
Biyoolka: |
Email: |
WhatsApp: |
|
Jim Pei |
| Magaca alaabta | BENTLY NEVADA 330102-03-28-10-02-00 3300 XL 8 mm Qorsho |
| Sameynta | Bently Nevada |
| Nooca Alaabta | 3300 XL 8 mm probe |
| ISIMKA QOOR | 330102-03-28-10-02-00 |
| Cabbirrada | 105x1x1cm |
| Miisaanka | 0.12kg |
| Goobta la soo diray | Xiamen, Siin |
| Dalka guurka | Dhalinyarada Amerikanka |
| Xaalad | Cusub & Asli ah ee ku jira qorshooyinka fabriga |
| Jiirka DC ee Probe ee La Ilaaliyey | 7.59 ± 0.50 Ω |
| Xagga aan korka lahayn | 0.3 in. |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 2.8 in. |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 1.0 mitir (3.3 fuut) |
| Kaarinta iyo Qaybta Kabelka | Kaarinta koaksyaal yar ee ClickLoc, kabelka caadi ah |
| Koobka Caawinaadka Aghaasha | Lama talagal |
| Xasiloonka Khariijka | 50 Ω |
| Koronto | -24 Vdc |
| Qayb Kaxarada | 10 kΩ |
Waxaa BENTLY NEVADA 330102-03-28-10-02-00 3300 XL 8 mm Qorsho waa qorsho la isticmaalo oo ku saabsan xagga dhaqabka (eddy-current) ee la isticmaalo faylka 3300 XL si loo hubiyo dhinaca dhinac, xagga ka horaysa, iyo xagga dhaqabka la isticmaalo waxyaabaha muhiimka ah ee la isticmaalo dhaqabka. Wuxuu shaqayaa kuwaad ku dhisaya meel ka mid ah oo ku saabsan xagga dhaqabka iyo ku hubiisa badbaadinta xagga dhaqabka, oo ku badbaadiyaa si loo hubiyo xagga dhaqabka.
Laguu dhex maray kabelada ugu dhaafee iyo sensarada Proximitor, wuxu si cad uga saameynayaa inay soo celiyaan qiyaasada la xiriira leh, la xiriira leh oo ka dhigan turbaanada, kompreesarada, pumpada, iyo motorrada ee leh qalabka fluid-film. Xaqa xagga dhexeeya ee ku jira gacanta stainless steel ee la xiriira leh iyo PPS iyo sealinta Viton® waxay si cad uga saameynayaa duraabilidh iyo awood aad ugu yar ee si cad uga saameynayaa xagga dhexeeya oo ka duwan.
Waxaa 330102-03-28-10-02-00 3300 XL 8 mm Probe wuxu leeyahay awood la xiriira leh ee DC ee 7.59 ± 0.50 Ω iyo awood la xiriira leh ee soo celinta ee 50 Ω, oo shaqaynaya suuqa -24 Vdc iyo awood la xiriira leh ee 10 kΩ. Wuxu leeyahay dheerirka guud ee 1.0 mitir (3.3 feet), dheerirka case-ka ee 2.8-inch, iyo dheerirka aan la xiriira leh ee 0.3-inch. Sensarku wuxu isticmaalaa connector-ka coaxial ee xaqiiqda ah ee ClickLoc iyo xagga kabelka la xiriira leh ee si loo fududeeyo sida laga sameeyo iyo si loo xiriira leh qaabka soo celinta. Waxa lagu dhisayaa gacanta stainless steel, gacanta probe-ka ee PPS, iyo sealinta Viton®, waxay si cad uga saameynayaa duraabilidh iyo awood la xiriira leh ee xagga dhexeeya oo ka duwan. Qalabku wuxu leeyahay buurka 0.12 kg iyo meeshiisa 105 × 1 × 1 cm.
Waxaa BENTLY NEVADA 330102-03-28-10-02-00 3300 XL 8 mm Qorsho u siiya qiimaha sare ee heerka iyo dhaqanka, si loo xaqiijiyo in la hubiyo in la raacayo meelaha la jiray. Xaqa kooxda ku jira waxa uu ka caawisaa in la hagaajiyo qalabta iyo natiijada isku dhafan ee ku jira meelaha la jiray. Sistamka ClickLoc ee ku jira waxa uu muujiyaa in la fayrso iyo la daryeelo, markaasaa in la yareeyo xataa khaladka ku jira xariirka. Wuxuu leeyahay in la isku dayo wanaagsan oo la jiray 3300 XL iyo qodobada ugu horreysay 8 mm, si loo xaqiijiyo in la isku dayo wanaagsan bilaasho ah, la isku dayo qodob kasta oo kala duwan. Qodobka ku jira waxa uu leeyahay in la dhisayo qodobka ku jira steel ee ku jira iyo in la qabto Viton® ee ku jira, si loo xaqiijiyo in la dhisayo dhammaan kii ugu weyn ee ku jira iyo in la hagaajiyo in la jiray qodobka iyo dhaqanka iyo heerka joolka.
Waxaa BENTLY NEVADA 330102-03-28-10-02-00 3300 XL 8 mm Qorsho wuxuu la isticmaalaa badan ee siyaasadda xaaladaha oo ku saabsan turbiinada, kompreesarada, pumpada, jineerada, iyo waraqaha kale ee kor kasta ka dhexeeya qaybaha la isticmaalo. Wuxuu la isticmaalaa badan ee siyaasadda xaaladaha oo ku saabsan turbiinada, kompreesarada, pumpada, jineerada, iyo waraqaha kale ee kor kasta ka dhexeeya qaybaha la isticmaalo. Wuxuu la isticmaalaa badan ee siyaasadda xaaladaha oo ku saabsan turbiinada, kompreesarada, pumpada, jineerada, iyo waraqaha kale ee kor kasta ka dhexeeya qaybaha la isticmaalo. Wuxuu la isticmaalaa badan ee siyaasadda xaaladaha oo ku saabsan turbiinada, kompreesarada, pumpada, jineerada, iyo waraqaha kale ee kor kasta ka dhexeeya qaybaha la isticmaalo. Wuxuu la isticmaalaa badan ee siyaasadda xaaladaha oo ku saabsan turbiinada, kompreesarada, pumpada, jineerada, iyo waraqaha kale ee kor kasta ka dhexeeya qaybaha la isticmaalo.
Waxaa BENTLY NEVADA 330102-03-28-10-02-00 3300 XL 8 mm Qorsho wuxuu leeyahay ujeed fudud ee ku saabsan ilooyinka iyo tijaabinta qaybaha la isticmaalo, kaas oo ku qoran karaa goobta shaftiga iyo qaybaha la isticmaalo. Wuxuu la isticmaalaa badan ee siyaasadda xaaladaha oo ku saabsan turbiinada, kompreesarada, pumpada, jineerada, iyo waraqaha kale ee kor kasta ka dhexeeya qaybaha la isticmaalo. Wuxuu la isticmaalaa badan ee siyaasadda xaaladaha oo ku saabsan turbiinada, kompreesarada, pumpada, jineerada, iyo waraqaha kale ee kor kasta ka dhexeeya qaybaha la isticmaalo. Wuxuu la isticmaalaa badan ee siyaasadda xaaladaha oo ku saabsan turbiinada, kompreesarada, pumpada, jineerada, iyo waraqaha kale ee kor kasta ka dhexeeya qaybaha la isticmaalo. Wuxuu la isticmaalaa badan ee siyaasadda xaaladaha oo ku saabsan turbiinada, kompreesarada, pumpada, jineerada, iyo waraqaha kale ee kor kasta ka dhexeeya qaybaha la isticmaalo.