Ainm Táirge: broscaire Gairdheachta 3300 XL 8 mm
Ainm Branda: Bently Nevada
Cód Samhail: 330102-00-35-10-02-00
Áit Tionscnaimh: Na Stáit Aontaithe
Barántas: 12 Mís
Whatsapp: +86 18020776782
Ríomhphost: [email protected]
Faoistin Tráchtála
Gluais uafásach ordú |
1 píosa |
Prís |
Teagmháil le Winnie |
Sonraí an phacáiste |
Nua ón bhfocail, sealadóireacht fhabhráin bunaithe |
Am soláthar |
3–7 lá |
Téarmaí Íocaíochta |
T/T |
Modh Postála |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
Cumas Soláthair |
Ar stoc |
|
Díolacháin |
Ríomhphost |
|
|
Jim Pei |
| Ainm an táirge | Bently Nevada 330102-00-35-10-02-00 3300 XL 8 mm Scannáin Ghlacach |
| Déantóir | Bently Nevada |
| Cineál Ionlais | broscaire Gairdheachta 3300 XL 8 mm |
| Uimhir an Chuid | 330102-00-35-10-02-00 |
| Meáchan | 0.14 kg |
| Tionscnaimh tarchurra thart ar | 1.6x1.3x120 cm |
| Cónaí um shioladh | Xiamen, An tSín |
| Dúnad | SAM |
| Rogha Fad gan Bhéimeanna | 0.0 in |
| Rogha Fad Iomlán an Chás | 3.5 in |
| Rogha Fad Iomlán | 1.0 méadar (3.3 troigh) |
| Rogha Ceanglóir agus Cineál Cábail | Cablach caighdeánach co-axial beag ClickLoc |
| Rogha Cheadúnais Oifigiúil | Níor Chuirtear Ar Fad |
| Cumraíochtaí caidrimh chaighdeánacha | Fad is mó an chúl: 9.6 in; Fad is lú an chúl: 0.8 in. |
| Fad iomlán | 10 1.0 méadar (3.3 troigh) |
| Cónascóir agus cineál cábla | 02 Nascannaire co-axial beag ClickLoc, cairt chaoi chaighdeánach |
Sensóir Eddy Current Proximity
Sensóir Neamhthagannach Iompair
Brosnóir Mionaithe Measúnaithe na Sreang
Séanás Suíomh an Ghuaire
Brosnóir Tomhas Craosaithe
Sensóir Ghlacach Míreanna Rotaíochta
Sensóir Miontorála Stádais Tionsclaíoch
Sensóir Cosanta Míne
Scannán coimeád réamhchúraim
Brosnóir Monatóireachta Turbíní
Sensóir Monatóireachta Sreang Chomhphrúis
Sensóir Crith Sreang Phuimpe
Sensóir Suíomh Sreang Ghinéarála
Gluaiseacht Mhónatóireachta do Mhíreanna Criticiúla
Brosnachán Reachtachta Eadra-ghluaiseachta Ard-Chruinneas
Proximity Probe le cás crua
Sensóir Nascóir Coaxial Beag ClickLoc
spreagán Cuthaigh 3/8-24 UNF
Sensóir Tionchar Indiúil do Mhíreanna Rotaíochta
Brosnachán Cosanta Imdhíonachta Sreang
Sainseanóir Monatóireachta Tionscal Trom
An Bently Nevada 330102-00-35-10-02-00 3300 XL 8 mm Brosnachán Gairdineachta is é seo sainseanóir eddy-current gan teagmháil, ar ard-chruinneas, a dheantar chun aithne a thabhairt go leanúnach ar shiúl an sreang, ar imdhíonacht agus ar shuíomh sa mhaisíní rothartha. Is cuid de chóras sainseanóirí gairdineachta 3300 XL atá úsáidte go forleathan é, a ndéantar chun cosaint mhaismíní criticiúla agus monatóireacht stáide i dtimpeallachtaí tionscalacha dúnta.
Oibríonn an sainseanóir seo trí réimse leictreamaighnéadach a ghiniúint ag an mbrosnachán. Nuair a bhíonn sreang spriocach riamhar ag bogadh laistigh den réimse seo, athraíonn na cuirrtheacha eddy a gheineann an impéadas an chórais sainseanóra. Tiontaithear na hathruithe seo i sainshinál leictreach proporthánta, ag ligean do thomhas cruinn an bhearta idir an mbrosnachán agus an dromchla sreang. Cuireann sé seo ar fáil seiceáil i rith an ama ar shiúl an sreang, lena n-áirítear imdhíonacht radach, suíomh os cionn agus siúl dinimiciúil.
Dearnaíodh an modhail 330102-00-35-10-02-00 go sonrach le barr phróib 8 mm agus le cabhlach armáilte, a chinntíonn éagsúlacht agus feidhmíocht shocair faoi choinníollacha oibre dochartha mar shampla criosanna ard, teochtaí ard, agus salachar tionsclaíoch. Soláthraíonn an nasc Coaxial Bheag ClickLoc naisc leictreacha slán agus ina gcoinníonn siad in aghaidh criosanna, agus simplíonn siad an suiteáil agus an t-ullmhú sa réimse.
Úsáidtear é go forleathan i mbeartais rothartha mar shampla turbsíní, comhphrúisirí, puimpí, ginearáirí, agus boscaí gearr, áit ar chóir an sreang a mheas go leanúnach chun slándáil oibriúcháin a achoimriú. Trí shonraí cruinn agus shocair a sholáthar, tacann sé le bualadh le hearráidí go luath, ag cabhrú le hoibríodóirí na fadhbanna a aithint mar shampla míchothrom, míshonrú, bogadh na sreange, agus úsáid an mbearraigh roimh bhainteacht an uirlis nó tosú neamhphleanáilteach ar sheiceáil.
I gcoitinne, is comhpháirt thábhachtach é an súdán seo i gcóras cosanta inneall nua-aimseartha, ag ligean le monatóireacht shlán agus fadtéarmach ar asraí criticiúla i gcruthú cumhachta, ola & gás, peitriceimic, agus feidhmíochtaí tionsclaíocha trom.
Monatóireacht shiombail gáis, steame, agus uisce-turbhín
Monatóireacht aistriúcháin agus scithiúcháin na tréimhse comhphrósála
Monatóireacht stádais an phuimpe i bplánta ola & gás agus ceimiceach
Lacaitheoirí suíomh na tréimhse in ghinearáil agus i mbhoinní
Anailís scithiúcháin gearbhoise agus an rudaí a thagann leis i dtionsclaíocht
Tionsclaíochtaí giniúna cumhachta agus údaráis
Ardánacha mara agus uirlisí rothartha i mbunachairí
Tionsclaíocht throm agus tionsclaíochtaí próiseas
Córais cothabhála réamhchúraimí agus cosaint an mheaisín
Mionmheaisíní rothartha criticiúla i dtionsclaíochtaí iontaofa ard-riscthe