Magaca Alaabta: 3300 XL 8 mm Probe ee proximity
Magaca Brand: Bently Nevada
Lambarka Modelka: 330102-00-35-10-02-00
Meesha Asalka: Maraykanka
Damaanad: boqortooyada 12 Bulsho
Whatsapp: +86 18020776782
Iimaylka: [email protected]
Shuruudaha Biyoolka
Kan yihiin shirkaanka ugu yarreeynta |
1 Laga soo guuray |
Qeyb |
Ku xiriir Winnie |
Faahfaahinta baakadaha |
Cusub oo ah orijinaalka, oo ku dhaqmayn khasabta ah |
Waqtiga gaarsiinta |
3–7 maalmood |
Shuruudaha lacag bixinta |
T/T |
Habka dhoofinta |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
Awoodda sahayda |
Waxaa lagaa sameeyo |
|
Boos |
|
|
|
Jim Pei |
| Magaca alaabta | Bently Nevada 330102-00-35-10-02-00 3300 XL 8 mm Probe ee Dheerka |
| Sameynta | Bently Nevada |
| Nooca Alaabta | 3300 XL 8 mm Probe ee proximity |
| ISIMKA QOOR | 330102-00-35-10-02-00 |
| Miisaanka | 0.14 kg |
| Kuwa ugu yar ee ku saabsan dhaqanka | 1.6x1.3x120cm |
| Goobta la soo diray | Xiamen, Siin |
| Dalka guurka | Dhalinyarada Amerikanka |
| Xagga aan korka lahayn | 0.0 in |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 3.5 in |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 1.0 mitir (3.3 fuut) |
| Kaarinta iyo Qaybta Kabelka | Kabalka caadiga ah ee coaxial yar ClickLoc |
| Koobka Caawinaadka Aghaasha | Lama talagal |
| Isku dhafan kuwa caadiga ah | Dheerirka ugu weyn ee qabaxa: 9.6 in; Dheerirka ugu yar ee qabaxa: 0.8 in. |
| Dhererka guud | 10 1.0 meter (3.3 feet) |
| Nooca isku xiraha iyo fiilada | 02 Isku dhafan oo ka duwan oo leh ClickLoc, cable caadiga ah |
Eddy Current Proximity Sensor
Sensar ee Dib-u-eegta ee Dhaqsoodka
Qorsho Qorsho ee Xagga Gacmaha
Sensarka Wadaagta Shaafka
Qorsho Qorsho ee Xagga Dhaqanka
Qofka La Iibsado ee Kordhinta Qofka
Qorshaha Ilaalinta Xaaladka Qaabka
Qofka La Iibsado ee Dhiirriga Macmiilka
Sensor ee ka tala galay siyaasadda ka hor ugu soo saaraya
Qorshaha Mushaahadka Turbiin
Qofka La Iibsado ee Raadinta Qofka ee Koompreesaar
Qofka La Iibsado ee Dheeriga Qofka ee Pump
Qofka La Iibsado ee Goobta Qofka ee Jineeraar
Qofka La Iibsado ee Macmiilka Muhiimka ah
Qofka La Iibsado ee Eddi Current ee Xagga Sare
Proximity Probe la xirfaynayey
Qofka La Iibsado ee Coaxial Yaryar ClickLoc Connector
qofka La Iibsado ee 3/8-24 UNF Thread
Qofka La Iibsado ee Macmiilka Kordhinta Sanamaynta
Qorshaha Ilaalinta Dhaqanka Qaarnimada
Qorshaha Ilaalinta Xisbiyada Kala Duwan ee Gacan La'aa
Waxaa Bently Nevada 330102-00-35-10-02-00 3300 XL 8 mm Qorshaha Dhexdooda waa qorshahay ka mid ah qorshaha eddy-current ee leh xaqiiqo weyn, oo aan la jiro, lagu sameeyo si loo ilaaliyo dhammaan waqtiyada dhaqanka qaarnimada, dhaqanka, iyo goobta qaarnimada oo ku saabsan alaabta la joogo. Waa qoraal ka mid ah 3300 XL Proximity Transducer System, oo la sameeyo si loo ilaaliyo alaabta muhiimka ah iyo si loo xoojiyo heerka alaabta, oo waxa uu ku saabsan xisbiyada gacan la'aa ee ku jira goobaha caafimaadka badan.
Qorshahanu wuxuu shaqayaa sida ugu yar ee kala duwan ee ujeedda meelaha qorshahanu. Marka qaarnimadu oo leh xasiloonida ku jira ay ujeedda qorshahanu, dhaqanku oo la sameeyo wuxuu badbaadi doonaa xasiloonida qorshahanu. Tani waxa uu ku badbaadi doonaa isku dhafan kala duwan ee xasiloonida, oo waxa uu ku sameeyo isku dhafan kala duwan ee xasiloonida, oo waxa uu ku sameeyo isku dhafan kala duwan ee xasiloonida, oo waxa uu ku sameeyo isku dhafan kala duwan ee xasiloonida, oo waxa uu ku sameeyo isku dhafan kala duwan ee xasiloonida, oo waxa uu ku sameeyo isku dhafan kala duwan ee xasiloonida, oo waxa uu ku sameeyo isku dhafan kala duwan ee xasiloonida, oo waxa uu ku sameeyo isku dhafan kala duwan ee xasiloonida, oo waxa uu ku sameeyo isku dhafan kala duwan ee xasiloonida, oo waxa uu ku sameeyo isku dhafan kala duwan ee xasiloonida, oo waxa uu ku sameeyo isku dhafan kala duwan ee xasiloonida, oo waxa uu ku sameeyo isku dhafan kala duwan ee xasiloonida, oo waxa uu ku sameeyo isku dhafan kala duwan ee xasiloonida, oo waxa uu ku sameeyo isku dhafan kala duwan ee xasiloonida, oo waxa uu ku sameeyo isku dhafan kala duwan ee xasiloonida, oo waxa uu ku sameeyo isku dhafan kala duwan ee xasiloonida, oo waxa uu ku sameeyo isku dhafan kala duwan ee xasiloonida, oo waxa uu ku sameeyo isku dhafan kala duwan ee xasiloonida, oo waxa uu ku sameeyo isku dhafan kala duwan ee xasiloonida, oo waxa uu ku sameeyo isku dhafan kala duwan ee xasiloonida, oo waxa uu ku sameeyo isku dhafan kala duwan ee xasiloonida, oo waxa uu ku sameeyo isku dhafan kala duwan ee xasiloonida, oo waxa uu ku sameeyo isku dhafan kala duwan ee xasil......
Mudhulka 330102-00-35-10-02-00 waa la sameeyay si gaar ah oo leh qorsho ka yimid 8 mm iyo qoraal ku dhuufan oo leh kable, taasoo si cadad ah ugu dhisaya xoolo iyo awood la leh in ay ku jiraan xaaladaha xoog badan ee shaqaynta sida xoolo ka yimid, jiritaanka sare, iyo xoolo ka dhacaya. Qorshada Coaxial Yaryar ClickLoc wuxuu si cadad ah ugu dhisaya xoolo iyo awood la leh in ay ku jiraan xaaladaha xoog badan ee shaqaynta sida xoolo ka yimid, jiritaanka sare, iyo xoolo ka dhacaya. Qorshada Coaxial Yaryar ClickLoc wuxuu si cadad ah ugu dhisaya xoolo iyo awood la leh in ay ku jiraan xaaladaha xoog badan ee shaqaynta sida xoolo ka yimid, jiritaanka sare, iyo xoolo ka dhacaya.
Waxa uu la isticmaaliyaa badan ee waxyaabaha la jiray sida turbaan, kompreesar, pump, jineer, iyo gearboxes, taasoo ku saabsan in ay ku jiraan xoolo iyo awood la leh in ay ku jiraan xaaladaha xoog badan ee shaqaynta sida xoolo ka yimid, jiritaanka sare, iyo xoolo ka dhacaya. Qorshada Coaxial Yaryar ClickLoc wuxuu si cadad ah ugu dhisaya xoolo iyo awood la leh in ay ku jiraan xaaladaha xoog badan ee shaqaynta sida xoolo ka yimid, jiritaanka sare, iyo xoolo ka dhacaya. Qorshada Coaxial Yaryar ClickLoc wuxuu si cadad ah ugu dhisaya xoolo iyo awood la leh in ay ku jiraan xaaladaha xoog badan ee shaqaynta sida xoolo ka yimid, jiritaanka sare, iyo xoolo ka dhacaya.
Kuwa badan, tani waa qoraal muhiim ah ee ujeedada dhaqsood ee maareynta alaabta caadiga ah, kuwaas oo kordhinaya in la xiriirto si guul darro ah iyo dhinac badan alaabta muhiim ah ee ka dhigan tahay ujeedada ujeedada, biyaha iyo gaas, biyaha iyo gaas ee ku saabsan, iyo ujeedada weyn ee industriyada.
La sameeyay si loo hagaajiyo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la......
Ku xirnaya iyo ku heerka qabowga compressor
Ku heerka haawada pump ee koonfureed ee oil & gas iyo biyaha kemikalka
Ku heerka qabowga generator iyo motor
Tijaabo ka iman kara ama qabowga gearbox iyo drive-train ee industriyada
Wadajirka u dhexeeya ammaanka iyo wadajirka u dhexeeya ammaanka
Quruxa baaqda iyo waxyaalaha la tijaabo kara oo ku jira refinery
Ugu weynayd oo la tijaabo kara iyo waxyaalaha la tijaabo kara
Nidaamada caawinaanta ka hor tagga iyo ilmooyinka siyaasadeedka mashinnada
Waxyaalaha la tijaabo kara oo ku jira wadajirka weyn ee ku jira xaaladaha weyn