ထုတ်ကုန်အမည်: 3300 XL 8 mm အနီးစပ်မှု ပရိုဘ်
ဘရုံဒ်နာမည်: Bently Nevada
မိုဒယ်နံပါတ်: 330102-00-35-10-02-00
မူရင်းနေရာ: အမေရိကန်ပြည်ထောင်စု
အာမခံချက်- 12 လ
WhatsApp ကို ကြည့်ပါ။ +86 18020776782
အီးမေးလ်- [email protected]
ကုန်သွယ်ရေး အခြေအနေများ
အနည်းဆုံးရောင်းချမှတ်အရေအတွက် |
တစ်တုံး |
ဈေးနှုန်း |
ဝင်နီနှင့် ဆက်သွယ်ပါ |
ထုပ်ပိုးမှုအသေးစိတ် |
မူရင်းအသစ် စက်ရုံဖြင့်ပိတ်ပေးထားခြင်း |
ပို့ဆောင်မှုကာလ |
၃–၇ ရက် |
ငွေပေးချေမှု အစည်းအဝေး |
T⁄T |
ပို့ဆောင်မှုနည်းလမ်း |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
ပေး supply အစွမ်း |
စတော့ရှိသည် |
|
ရောင်းချမှု |
အီးမေးလ် |
ဝှပ်စ်အက်ပ် |
|
ဂျင်း ပေ |
| ထုတ်ကုန်အမည် | Bently Nevada 330102-00-35-10-02-00 3300 XL 8 mm အနီးစပ်ခွဲခြမ်းစိတ်ခြားမှုပရိုဘ် |
| ထုတ်လုပ်သူ | Bently Nevada |
| ထုတ်ကုန်အမျိုးအစား | 3300 XL 8 mm အနီးစပ်မှု ပရိုဘ် |
| အစိတ်အပိုင်းနံပါတ် | 330102-00-35-10-02-00 |
| အလေးချိန် | 0.14 kg |
| ခန့်မှန်းထားသော ပို့ဆောင်ရေး အရွယ်အစားများ | 1.6x1.3x120 စင်တီမီတာ |
| ပေးပို့ရမည့် နေရာ | ဆီယာမ်၊ တရုတ် |
| မူရင်းနိုင်ငံ | အမေရိကန်ပြည်ထောင်စု |
| ချိတ်ဆက်မှုမရှိသော အလျားရွေးချယ်မှု | 0.0 in |
| စုစုပေါင်းကိုယ်ထည်အရှည်ရွေးချယ်မှု | 3.5 in |
| စုစုပေါင်းအလျားရွေးချယ်မှု | ၁.၀ မီတာ (၃.၃ ပေ) |
| ကွန်နက်တာနှင့် ကြိုးအမျိုးအစားရွေးချယ်မှု | မိုင်ခရိုကိုအက်စီယယ် ကေဘယ်လ် ClickLoc ကေဗ်လ် စံသတ်မှတ်ချက် |
| အေဂျင်စီခွင့်ပြုချက်ရွေးချယ်မှု | မလိုအပ်ပါ |
| စံသတ်မှတ်ထားသော ချောင်းပေါက်အဖွဲ့အစည်းများ | အများဆုံး အဖွဲ့အစည်းအရှည် - ၉.၆ လက်မ။ အနည်းဆုံး အဖွဲ့အစည်းအရှည် - ၀.၈ လက်မ။ |
| စုစုပေါင်းအလျား | 1.0 မီတာ (3.3 ပေ) |
| ကွန်နက်တာနှင့် ကြိုးအမျိုးအစား | 02 အလွန်သေးငယ်သော ကောက်ဆီယယ် ClickLoc ချိတ်ဆက်ကိရိယာ၊ စံကြိုး |
Eddy Current နီးကပ်ခြင်း စင်ဆာ
အမျက်နှင့် ထိတွေ့မှုမရှိသော နေရာရွှေ့ပေးသည့် စက်မှုခွဲခြမ်းစိတ်ဖေးမှုစက်
ဝိုင်ယာကြိုး ရွှေ့ပြောင်းမှု စုံစမ်းမှုစနစ်
ရှက်ဖ် နေရာသတ်မှတ်မှုစင်ဆာ
ကြွေလှုပ်မှု တိုင်းတာမှုစနစ်
လည်ပတ်နေသော စက်ကူးပါစ်များအတွက် အနီးစပ်ခွင့်စုံစမ်းမှုစနစ်
စက်မှုလုပ်ငန်း အခြေအနေ စောင်းကြည့်မှု ပရိုဘ်
စက်ပစ္စည်းများကာကွယ်ရေး စနစ်
ကြိုတင်သိရှိနိုင်သော ပုံမှန်မှုပြုပြင်မှု စောင်းကြည့်ကိရိယာ
တာဘိုင်းန် စောင်းကြည့်ခြင်း ပရိုဗ်
ကွန်ပရက်ဆာ ရှပ်ဖ် စောင်းကြည့်မှု စက်မှုကိရိယာ
ပန်ပ် ရှပ်ဖ် ခုန်သော အိုင်ဗရေးရှင်း စက်မှုကိရိယာ
ဂျင်နာရေတာ ရှပ်ဖ် နေရာသတ်မှတ်မှု စက်မှုကိရိယာ
အရေးကြီးသော စက်မှုကိရိယာ စောင်းကြည့်မှု ကိရိယာ
အတွင်းပိုင်း လျှပ်စီးကြောင်း ပရိုဘ် (High-Precision Eddy Current Probe)
အကာအကွယ်ပေးထားသော နီးစပ်မှု ပရိုဘ်
မိုင်ခရိုစိုက်ရှယ်ယ် ကိုအက်စီယယ် ကလစ်လောက် ကော်နက်တာ စက်မှုကိရိယာ
၃/၈-၂၄ UNF သေးငယ်သော ချောင်းပေါက် ပရိုဘ်
စက်မှုလုပ်ငန်းအတွက် လှည့်ပတ်နေသော စက်ပစ္စည်း စက်မှုကိရိယာ
ရှပ်ဖ် ခုန်သော အိုင်ဗရေးရှင်း ကာကွယ်ရေး ပရိုဘ်
အလေးချိန်များသော စက်မှုလုပ်ငန်း စောင်းကြည့်မှု စက်မှုကိရိယာ
၎င်း Bently Nevada 330102-00-35-10-02-00 3300 XL 8 mm အနီးစပ်မှုစစ်ဆေးရေးစနစ် သည် လည်ပတ်နေသော စက်မှုပစ္စည်းများတွင် ဝိုင်ယာရှာဖ်၏ နေရာချထားမှု၊ ကြွေးကြော်မှုနှင့် အနေအထားကို အဆက်မပါဘဲ စောင်းထားသော အတိမ်အနက်မြင့်မားသော အီဒီ-ကারেন့် စက်မှုခွဲခြမ်းစိတ်ဖဲ့မှုစနစ်ဖြစ်ပါသည်။ ဤစနစ်သည် စက်မှုလုပ်ငန်းများတွင် အရေးကြီးသော စက်မှုပစ္စည်းများကို ကာကွယ်ရန်နှင့် အခြေအနေစောင်းထားမှုအတွက် အသုံးပြုသည့် အသုံးများသော 3300 XL နီးကပ်မှု ပြောင်းလဲမှုစနစ်၏ အစိတ်အပိုင်းဖြစ်ပါသည်။
ဤပရိုဗ်သည် ပရိုဗ်၏ အဖျားတွင် လျှပ်စစ်သံလိုက်စက်ကွင်းကို ဖန်တီးခြင်းဖြင့် လုပ်ဆောင်ပါသည်။ လျှပ်စစ်ဓာတ်အားကို လွှဲပေးနိုင်သော ပစ္စည်းဖြစ်သည့် ဝိုင်ယာရှာဖ်သည် ဤစက်ကွင်းအတွင်းသို့ ရွေ့လျားသည့်အခါ ဖြစ်ပေါ်လာသော အီဒီ-ကারেন့်များသည် ပရိုဗ်စနစ်၏ အခုခံမှုကို ပြောင်းလဲစေပါသည်။ ဤပြောင်းလဲမှုများကို ပရိုဗ်၏ အဖျားနှင့် ဝိုင်ယာရှာဖ်မျက်နှာပုံကြားရှိ အကွာအဝေးကို အတိမ်အနက်မြင့်မားစွာ တိက်တိက်ကောက်ကောက် တိုင်းတာနိုင်ရန် အချိုးကျသော လျှပ်စစ်အချက်ပေးမှုအဖြစ် ပေါ်လောက်အောင် ပြောင်းလဲပေးပါသည်။ ဤသည်မှာ ဝိုင်ယာရှာဖ်၏ ရေဒီယယ်ကြွေးကြော်မှု၊ အက်ဇီယယ်အနေအထားနှင့် အရှိန်မြင့် ရွေ့လျားမှုများကို အချိန်နှင့်တစ်ပါက် ခြေရာခံနိုင်ရန် အကူအညီပေးပါသည်။
330102-00-35-10-02-00 မော်ဒယ်သည် ၈ မီလီမီတာ ပရိုဘ် အဖျားနှင့် အကာအကွယ်ပေးထားသော ကြိုးတွင် အထူးဒီဇိုင်းထုတ်ထားပါသည်။ ထို့ကြောင့် အဆင့်မြင့် စက်လှုပ်မှု၊ အပူချိန်မြင့်မှုနှင့် စက်မှုညစ်ညမ်းမှုကဲ့သို့သော ပြင်ပအခြေအနေများတွင် ခံနိုင်ရည်ရှိမှုနှင့် စဥ်ဆက်မပြတ် စွမ်းဆောင်ရည်ကို အာမခံပေးပါသည်။ Miniature Coaxial ClickLoc ကွန်နက်တာသည် လုံခြုံပြီး စက်လှုပ်မှုကို ခံနိုင်ရည်ရှိသော လျှပ်စစ်ချိတ်ဆက်မှုများကို ပေးစေပြီး မူလနေရာတွင် တပ်ဆင်ခြင်းနှင့် ထိန်းသိမ်းခြင်းကို လွယ်ကူစေပါသည်။
ဤစက်ကိရိယာကို တူရိုင်းန်များ၊ ကွန်ပရက်ဆာများ၊ ပန်ပ်များ၊ ဂျင်နရေတာများနှင့် ဂီယာဘောက်စ်များကဲ့သို့သော လှည့်ပတ်သော စက်ကိရိယာများတွင် အကျုံးဝင်စွာ အသုံးပြုကြပါသည်။ ထိုစက်ကိရိယာများတွင် မှန်ကန်ပြီး စဥ်ဆက်မပြတ် ဝိုင်ယာရှာဖ် (Shaft) စောင်းမှုကို စောစောသိရှိရန် အရေးကြီးပါသည်။ ဤစက်ကိရိယာသည် တိကျပြီး စဥ်ဆက်မပြတ် အချက်ပေးမှုများကို ပေးစေပါသည်။ ထို့ကြောင့် စက်ကိရိယာများ ပျက်စေနိုင်သည့် အကြောင်းရင်းများဖြစ်သော အမျှတမှုများ၊ မှန်ကန်စွာ မတပ်ဆင်မှုများ၊ ဝိုင်ယာရှာဖ် ကွေးခြင်းများနှင့် ဘော်လ်အင်ဂ်များ ပျက်စေခြင်းများကို စောစောသိရှိနိုင်ပါသည်။
အထွေထွေအားဖြင့် ဤပရိုဘ်သည် စွမ်းအင်ထုတ်လုပ်မှု၊ ရေနံနှင့် သဘောသမ်ဗီ၊ ပက်ထရိုကေမိုသိုလ်၊ အလေးချိန်များသော စက်မှုလုပ်ငန်းများတွင် အရေးကြီးသော ပစ္စည်းများကို ယုံကြည်စိတ်ချရပြီး ရှည်လျားသောကာလအထိ စောင်းကြည့်မှုပေးနိုင်သည့် ခေတ်မှီ စက်ပစ္စည်းများကို ကာကွယ်ရေးစနစ်များတွင် အဓိကအစိတ်အပိုင်းဖြစ်သည်။
ဂါစ်၊ စတီမ်နှင့် ရေတာဘိုင်းန်များ၏ ဝိုင်ယာကြိုးများကို စောင်းကြောင်းမှု
ကွန်ပရက်ဆာ ရှာဖ် ရွေ့လျားမှုနှင့် ကြွေးနေမှု စောင်းကြည့်ခြင်း
သံချေးနှင့် ဓာတုစက်ရုံများတွင် ပန်ပ်အခြေအနေ စောင်းကြည့်ခြင်း
ဂျင်နရေတာနှင့် မော်တာ ရှာဖ် အနေအထား ခြေရာခံခြင်း
စက်မှု ဂီယာဘောက်စ်နှင့် ဒရိုင်ဗ်-ထရိန် ကြွေးနေမှု ဆန်းစစ်ခြင်း
လျှပ်စစ်ထုတ်လုပ်ရေး စက်ရုံများနှင့် အသုံးပြုမှု ဝန်ဆောင်မှုများ
ရေပေါ်စီး ပလက်ဖောင်းများနှင့် ရိုင်ဖိုင်နီ လှည့်ပတ်နေသော စက်ပစ္စည်းများ
အလေးချိန်များသော ထုတ်လုပ်မှုနှင့် လုပ်စဉ် စက်မှုလုပ်ငန်းများ
ကြိုတင်ခန့်မှန်းသော ထိန်းသိမ်းမှုနှင့် စက်ကိရိယာ ကာကွယ်မှုစနစ်များ
အန္တရာယ်များသော စက်မှုပတ်ဝန်းကျင်များတွင် အရေးကြီးသော လှည့်ပတ်နေသော စက်မှုပစ္စည်းများ