Ainm Táirge: Proba Glacach Cothromachta
Ainm Branda: Bently Nevada
Cód Samhail: 330103-01-07-05-02-00
Áit Tionscnaimh: Na Stáit Aontaithe
Barántas: 12 Mís
Whatsapp: +86 18020776782
Ríomhphost: [email protected]
Ainmneacha Eile
Súileadh giorrúcháin eddy
3300 XL 8 mm proximity transducer probe
Sensóir aistriúcháin do chosc gan teagmháil
Probe do chosc agus do phoistín an sreangáin
Probe monatóra aistriúcháin do chosc in ionad tionsclaíochta
Bently Nevada 3300 series proximity probe
Sensóir aistriúcháin cothrománach eddy current do thurbo machinery
Is é príomhghníomh an Bently Nevada 330103-01-07-05-02-00 Proximity Probe ná tomhas cruinn gan teagmháil a sholáthar ar choscadh na meaisíní rothartha, ar shiúlraíocht achoimre agus ar shuíomh trí theicneolaíocht shonrachta eddy. Úsáidtear é go príomha i gcóras monatóireachta stádais do mheaisíní turba mar shampla tuirbín, comhphriontáirí agus gluiní, áit a dtugann sé seans le siúlraíocht dhinimiciúil na meaisíní a rianú go leanúnach chun comharthaí luath a bheith ar fáil ar fhadhbanna meicniúla lena n-áirítear an t-ionsaí, an míshórtú, an t-éadromas agus an deargadh ar bhreithnísí, agus mar sin a thacaíonn sé le cosaint oiriúnach an oiriúnach agus le cothabháil réamhchualaithe.
Tá na paraiméitreacha príomhacha den bhfianaise ghlacach Bently Nevada 330103-01-07-05-02-00 mar seo a leanas: fad gan thréidliú 10 mm le haghaidh suiteála coimhthí, fad iomlán an fhianaise 70 mm, agus fad iomlán an chabála 5.0 méadar (16.4 troigh) chun comhtháthú saor in aisce a chinntiú i nstócanna móra meaisíní. Tá dearadh le tréidliú 3/8-24 UNF aige agus ceangalóir coaxial beag ClickLoc le cabhlach caighdeánach chun aistriú sínialta stábla agus oiriúnach a chinntiú. Deartha ar an bhfianaise chun oibriú i dtimpeallachtaí tionsclaíocha dochartha le raon teochta leathan ó -40°C go +125°C. Ní ghiarrann sé ceadúcháin ó ghníomhaireachtaí, rud a chuireann ar chumas a úsáid saor in aisce i réimsí éagsúla tionsclaíocha.
Is iad an Bently Nevada 330103-01-07-05-02-00 Proximity Probe scannáin ghluaisteacht ar a dtugtar 3300 XL 8 mm, scannán cothrom leis an aer, ardghníomhach, deartha chun tomhas cruinn gan teagmháil a dhéanamh ar ghluaisteacht agus ar shuíomh na sruthlann i mheaisíní rotharacha. Úsáidtear é go forleathan i n-aplicaíochtaí turbscannáin criticiúla mar shamhlaitheoirí, comhphrionnairí, agus mótóirí chun monatóireacht leanúnach a sholáthar ar dhinimicí na sruthlann. Tá sé déanta le struchtúr meicniúil chompacta agus le dealbhaocht tionsclaíoch láidir, ag cinnti oibriú staible i dtimpeallachtaí dochartha le teochtaí idir -40°C agus +125°C. Tá córas ceangail ClickLoc iontu chun aistriú síniala sláintiúil a chinntiú agus fad sreang sholáthraithe atá oiriúnach do riachtanais suiteála casta. Tá a thógáil ina dhiaidh sin, a cruinneas ard i mbaint as tomhas, agus a éascaíocht i bpróiseas comhtháthaithe, ag déanamh de chineál bríomhar don chosaint mhaisíní agus do chórais mainteannais réamhchúraim, ag cabhrú le hionchur na hinneallachta agus le forbairt míthábhachtach.
|
Ríomhphost: |
WhatsApp: |
| Ainm an táirge | Proximity Probe Bently Nevada 330103-01-07-05-02-00 |
| Déantóir | Bently Nevada |
| Cineál Ionlais | Proba Glacach Cothromachta |
| Uimhir an Chuid | 330103-01-07-05-02-00 |
| Tomhas | 1.8x1.5x68cm |
| Meáchan | 0.06KG |
| Cónaí um shioladh | Xiamen, An tSín |
| Dúnad | SAM |
| Fad gan chasadh | 10 mm |
| Fad foriomlán | 70 mm |
| Fad iomlán | 5.0 méadar (16.4 troigh) |
| Cineál Conneachta | Nascleanóir ClickLoc co-axial beag le cabhlach chaighdeánach |
| Ceadúnaíocht an Ghníomhaireachta | Gan riachtanais ceadaithe |
| Tánaisteacht teochta | -40°C go +125°C |
| Craiceann/rogha | 3/8-24 UNF gan armáil (07) |
| Conneector | Nascleanóirí ClickLoc co-axial beaga |
| Cruinneas Ráidialta | Tomhas gluaiseachta na craiceann i mbearings an tseanphointe |
| Ionadú os cionn | Tomhas ionad an bhrú |
Córais giniúna fuinnimh mar shampla turbsíní steame, turbsíní gáis, agus turbsíní uisce le monatóireacht chruinneachta agus aistriúcháin na craiceann
Taisceanna do thionscadal ola agus gáis, lena n-áirítear comhphrúisí, puimpí, agus leathnóirí, le haghaidh monatóireachta stáide agus braitheann faoi bhriseanna
Pláintí peitriceimiceálacha agus ceimiceálacha le haghaidh monatóireachta meaisíní rothartha ar shiúl go tapa i dtimpeallachtaí oibre dochartha
Córais tionscail tháirgeachta, mar shampla mótóirí, gearbhoicisí, agus cruinniúcháin rothartha, le haghaidh monatóireachta sláinte an taisce
Córais cosanta do mheaisíní turbscéileach le haghaidh rianú fíor-amach ar shuíomh an chrann agus coimeád réamh-mhíniúil
Feidhmeanna ginearálta monatóireachta taisce rothartha a éilíonn tomhas neamh-thagannach crith agus aistriú
Teicneolaíocht tomhais neamh-thagannach reoite iadachta le haghaidh monatóireachta crith agus suímh an chrainn ar airde cruinneas
dearadh an phróib 3300 XL 8 mm atá optiméadaithe chun feidhmíocht shlán a sholáthar i bhfeidhmeanna meaisíní turbscéileach
Struchtúr meicniúil chompacta le fad iomlán de 70 mm chun suiteáil a dhéanamh go héifeachtach sa spás
Fad sreang shléibhe 5.0 m (16.4 ft) le haghaidh intreagráil chóras éagsúla i ngnáthshuiteáil mhór-thaisce
dearadh caoláin 3/8-24 UNF chun socraíocht shlán agus aonaidithe a sholáthar
Nascleanóir co-axial beag ClickLoc a chinntíonn trasnú sínial staible agus gan bhruth
Ráin teochta oibre leathan ó -40°C go +125°C do thimpeallachta tionsclaíocha dromaí
Tógáil éadrom chun láimhseáil agus suiteáil a bheith éasca
Fíorthaobhas ard agus staibilité fadtéarmach do oibriú tionsclaíoch leanúnach
Oiriúnach do chóras cosanta meaisíní criticiúla agus córas coimeád réamhchúra