Magaca Alaabta: Qorsho Qorsho
Magaca Brand: Bently Nevada
Lambarka Modelka: 330103-01-07-05-02-00
Meesha Asalka: Maraykanka
Damaanad: boqortooyada 12 Bulsho
Whatsapp: +86 18020776782
Iimaylka: [email protected]
Magaca Kaalayaal
Qorshooyinka dhexdhexaadka iyo xaqa ee eddy current
3300 XL 8 mm qorsho caadi ah oo leh xagga dhexe
Qorsho oo aan la jirin oo leh xagga dhexe ee xiddigga
Qorsho oo leh xagga dhexe ee xiddigga iyo goobta
Qorsho caadi ah oo leh xagga dhexe ee xiddigga iyo maamulka industriyada
Qorsho caadi ah ee Bently Nevada 3300 series
Qorsho oo leh xagga dhexe ee turbin kaas oo leh xagga dhexe ee xiddigga
Wajibka ugu sarreeya ee Proximity Probe ee Bently Nevada 330103-01-07-05-02-00 waa inay si cad ugu yeero in la xariiro shaafaha ah ee qalabka dhaqsoo, kuwaas oo la isticmaalo tekinoolojiyada eddy current. Wuxu isticmaalka ugu badan yahay ee isku daynta hawlgal ee qalabka turbinada, compressorada, iyo motorada, taas oo si jira ugu xariiro shaafaha ah ee qalabka si ay ugu hortagto natiijooyinka ka duwan ee dhaqsoo, kuwaas oo leh khaladka, ka duwan kala duwan, ka duwan kala duwan, iyo ka duwan kala duwan ee qalabka, sidaas darteed ay caawino in qalabka loo hubiyo si aad ugu yar yahay iyo in la sameeyo isku daynta ka hor.
Qeybta muhiimka ah ee Bently Nevada 330103-01-07-05-02-00 Proximity Probe wuxuu leeyahay in la sameeyo 10 mm oo aan la qaybin karin si loo galiyo kuwa xun, iyo dheerirka guud ee probe-ka ah 70 mm, iyo dheerirka guud ee cable-ka ah 5.0 meters (16.4 feet) si loo xidhiido kuwa ugu yar ee isku dhafan ee kuwa weyn ee meelaha loogu isticmaalo. Wuxuu leeyahay 3/8-24 UNF oo la qaybin karo, iyo ClickLoc coaxial oo yar oo la isticmaalo si loo xidhiido cable-ka caadi ah si loo dhisayo isku dhafan iyo dhaqso leh ee signal-ka. Probe-ka wuxuu la sameeyo si loo isticmaalo kuwa xadgudud leh ee industriyada, iyo waxyaabaha joojinta ah ee -40°C ilaa +125°C. Wuxuu ma reqirin dooninaya in la isticmaalo aqoonsiyo kaalinta, si loo isticmaalo kuwa badan ee isticmaalka industriyada.
Qorshaha Bently Nevada 330103-01-07-05-02-00 Proximity waa qorsho ee leh kharash weyn ee 3300 XL 8 mm ee la isticmaalaa si loo xisaabin karo dhaqameedka shaft iyo goobta shaft ee ku jira alaabaha la isticmaalo si toos ah. Waa lagu isticmaala badan oo ka mid ah alaabaha muhiimka ah ee turbo ee la isticmaalo si loo hubiyo dhaqameedka shaft, sida turbaanada, compressorada, iyo motorrada. Waa la dhufaynayay booska mekhanika ee yar iyo xogta industriyada oo leh kharash weyn, taasoo si aad ugu fahmi doontid inuu noqdo dhaqameed weyn oo la isticmaalo si toos ah ee ku jira goobaha xun oo leh joomo ee -40°C ilaa +125°C. Qorshuhu wuxuu leeyahay isku darka ClickLoc oo leh kharash weyn si loo hubiyo dhaqameedka sinyal iyo kabel oo leh farsamad oo leh kharash weyn ee la isticmaalo si toos ah ee ku jira xogta la isticmaalo si toos ah. Xogta uu leeyahay, kharash weyn ee xisaabinta, iyo farsamadka la isticmaalo si toos ah waa hal jawaab oo leh kharash weyn ee la isticmaalo si loo xisaabiyo alaabaha iyo si loo hubiyo dhaqameedka ka hor ama si loo hortagto dhaqameedka aan lahayn, taasoo si aad ugu fahmi doontid inuu kordhin karo kharashka alaabaha iyo si loo hortagto dhaqameedka aan lahayn.
|
Email: |
WhatsApp: |
| Magaca alaabta | Qorsho Qorsho ee Bently Nevada 330103-01-07-05-02-00 |
| Sameynta | Bently Nevada |
| Nooca Alaabta | Qorsho Qorsho |
| ISIMKA QOOR | 330103-01-07-05-02-00 |
| Cabbirrada | 1.8x1.5x68cm |
| Miisaanka | 0.06kg |
| Goobta la soo diray | Xiamen, Siin |
| Dalka guurka | Dhalinyarada Amerikanka |
| Dheerirka Laga Togaynayo | 10 mm |
| Dhererka guud | 70 mm |
| Dhererka guud | 5.0 mitir (16.4 fuut) |
| Nooc casriga | Qofka kaabta co-aksyal ee jiritaan ClickLoc leh kabel caadi ah |
| Hagaajinta agaasiga | Ma ay u baahan yihiin waxyaabaha la xaqiijinayo |
| Xasiloonka Dheerka Joojinta | -40°C ka ilaa +125°C |
| Korka / Xagga | 3/8-24 UNF la'aa qurux (07) |
| Isku xidhka | Qofka kaabta co-aksyal ee jiritaan ClickLoc |
| Dhacda Dhexe | Ku xisaabinta dhaqanka shaafka ee dhinaca jurnaal |
| Wadaagga Axial | Ku xisaabinta wadaagga thrust |
Nidaamka ujeedka carruurta sida turbiinada gacmaha, turbiinada gacmaha iyo turbiinada biyaha si loo hubiyo dhaqanka shaafka iyo dhaqanka ku dhow
Qalabaha shaqada oil iyo biyaha gas, kuwa laga helo compressors, pumps, iyo expanders si loo hubiyo xaaladaha iyo la helo dhaqan karaa qalabaha
Makaabaha petrochemical iyo chemical ee loo isticmaalo si loo hubiyo qalabaha la yidhi oo ka badan marka la isticmaalo xaaladaha caafimaadka ah
Nidaamada ugaar ah ee isticmaalka industriyada, sida motors, gearboxes, iyo qalabaha la yidhi oo ka badan si loo hubiyo xaaladaha qalabaha
Nidaamada loo isticmaalo si loo ilaaliyo turbo machinery, si loo hubiyo waqti-dhamaadka ah ee goobta shaft iyo si loo galo dhaqan karaa qalabaha
Waxyaabaha loo isticmaalo si loo hubiyo qalabaha la yidhi oo ka badan oo leh baahin in la isticmaalo habab aan la isku xidhiin karin oo loo hubiyo vibration iyo displacement
Taknoolojiyada eddy current ee aan la isku xidhiin karin ee loo isticmaalo si loo hubiyo vibration iyo goobta shaft ee leh qiyaas weyn
qalabka 3300 XL 8 mm probe ee la sameeyay si loo hubiyo xaaladaha turbinada iyo qalabaha la yidhi oo ka badan
Qalabka meelaha aad ugu yar ee leh 70 mm buuxda dheer ka dib marka la isticmaalo si loo hubiyo meelaha aad ugu yar
Dheerka cable-ka 5.0 m (16.4 ft) ee la isticmaalo si loo hubiyo nidaamada ka mid ah qalabaha weyn
qalabka 3/8-24 UNF ee la isticmaalo si loo dhisayo qalabaha si loo hubiyo iyo si loo dhisayo qalabaha
Qofka ClickLoc kaabitaanka coaxial ee kurti ah oo dhisayaa ugu dhafanee iyo ugu yar-taagga siinaha isku daynta
Gacmaha joogta oo leh jiritaanka ugu weyn ee -40°C ilaa +125°C si loo sameeyo xaaladaha industriyada xoog badan
Dhisidda hoos-u-yeedhaa si loo bixiyo iyo si loo qorsooriyo
Xasiloon badan iyo dhaqmeed dheer oo la sameeyo shakhsiyaalaha industriyada mararka qaar
La sameeyo si loo isticmaalo xiriirka macluumaadka muhiimka ah iyo nidaamka horumarinta si loo xusuusiyo