Nomen producti: Proba Proximitatis
Nomen marcae: Bently Nevada
Numerus exemplaris: 330103-01-07-05-02-00
Locus originis: Civitatum Foederatarum
Warranty: 12 menses
Whatsapp:+86 18020776782
Epistula electronica: [email protected]
Alternative Names
Proba proximitatis currentis vorticosi
3300 XL 8 mm probula proximitatis
Sensor non-contactus vibrationis et displacementis
Probula vibrationis et positionis axis
Probula industrialis monitoring vibrationis proximitatis
Probula proximitatis seriei Bently Nevada 3300
Sensor displacementis correntis vorticosae pro machinis turbo
Functionis principalis Bentley Nevada 330103-01-07-05-02-00 Proximitatis Probae est praebere accuratam mensuram vibrationis axis, displacementis axialis, et positionis in machinis rotantibus sine contactu, utendo technologia sensus correntium vorticis. Ea praecipue adhibetur in systematibus monitoriae conditionis pro machinis turbo, ut turbinibus, compressoribus, et motoribus, ubi continuo observat dynamicum comportamentum axis ut signa prima problematum mechanicorum detegat, inter quae sunt imparitas, misallinatio, laxitas, et deterioratio cuneorum, ita ut tutela fidabilis instrumentorum et manutentio praedictiva subleventur.
Parametri principales Proximitatis Sondae Bently Nevada 330103-01-07-05-02-00 sunt: longitudo inthreadata 10 mm ad installationem compactam, longitudo totalis sondae 70 mm, et longitudo totalis cavi 5,0 metra (16,4 pedes) ad integrandum systema flexibiliter in machinis magnis. Hoc instrumentum habet designum filetatum 3/8-24 UNF et conectorum coaxiale miniatum ClickLoc cum cavo standardi ad signum stabile et fidele transmittere. Sonda est ad usum in asperis ambibus industrialibus, temperaturarum latissimo intervallo a −40°C usque ad +125°C. Non requirit approbationes ab agentiis, quare in variis applicationibus industrialibus libere deploytur.
Probatio proximitatis Bently Nevada 330103-01-07-05-02-00 est sensor altissimae performationis 3300 XL 8 mm currentium vorticosorum, ad exactam, sine contactu mensuram vibrationis et positionis axis in machinis rotantibus destinatus. In applicationibus criticis turbo-machinarum, ut turbinibus, compressoribus, et motoribus, late adhibetur, ut dynamicae axis continenter inspiciantur. Structura mechanica eius parva et designatio industrialis robusta eam stabilem operationem in condicionibus asperis, temperaturis a −40°C usque ad +125°C, praebent. Probatio systema connexorum ClickLoc fidele habet ad certam transmissionem signi et longitudo flexibilis cavi ad necessitates installationis complexas accommodat. Constructio eius durabilis, alta accuratio mensurae, et facilitas integrationis eam solutionem fidam pro systematibus protectionis machinarum et maintenance praedictiva faciunt, quae fidem instrumentorum augent et defectus inopinatos prohibent.
|
Epistula Electronica: |
Whatsapp: |
| Nomen Producti | Proba Proximitatis Bently Nevada 330103-01-07-05-02-00 |
| Fabricator | Bently Nevada |
| Product Type | Proba Proximitatis |
| Numerus partis | 330103-01-07-05-02-00 |
| Dimensiones | 1.8x1.5x68cm |
| Pondus | 0.06kg |
| Locus navandi | Xiamen, Sinae |
| Patria Origin | USA |
| Longitudo Non Filetata | 10 mm |
| Altiore Longitudo | 70 mm |
| Longitudo totalis | 5.0 metra (16.4 pedes) |
| Typus coniunctionis | Conexus coaxialis minutus ClickLoc cum cavo communi |
| Approbatio Ab Agente | Nullae Approbationes requiruntur |
| Resilientia ad Temperaturam | -40°C ad +125°C |
| Fīlum/Optiō | 3⁄8–24 UNF sine armātūrā (07) |
| Connector | Conectorēs coaxiālēs minūtī ClickLoc |
| Vibratio radialis | Mēnsūra motūs axis in cuneīs līnēāribus |
| Positio Axīālis | Mēnsūra positīōnis impulsūs |
Systemāta generātiōnis energiae, ut turbinēs vāpōris, turbinēs gassīs, et turbinēs hydraulicae, ad observātiōnem vibrātiōnis et displācīmentī axis
Instrumenta industriae petroleī et gassī, inter quae compressōrēs, pumpae, et expanderēs, ad observātiōnem condiciōnis et dētectiōnem errorum
Planta petrochimica et chimica ad observātiōnem machīnārum rotātiōnis altīus velocitātis in asperīs condiciōnibus operātiōnis
Systemata fabricandorum industrialium, uti motus, scatulae denticulatae, et congeries rotantes ad explorandum valetudinem instrumentorum
Systemata protectionis turbo-machinarum ad persequendum positionem axis in tempore reali et ad praedictionem curae
Applicationes generales monitoriae instrumentorum rotantium quae non-contactum vibrationis et displacementis mensurationem postulant
Tecnologia non-contactus eddy current ad praecisissimam vibrationis et positionis axis mensurationem
designatio probae 3300 XL 8 mm optime aptata ad fidam operationem in applicationibus turbo-machinarum
Compactus structura mechanica cum longitudine totali 70 mm ad installationem spatii-efficiens
Flexibilis longitudo cavi 5,0 m (16,4 pedes) ad integrandum systema versatiliter in magnis instrumentorum dispositionibus
designatio filetata 3/8-24 UNF ad firmissimam et normalizatam fixationem
Conector ClickLoc coaxialis minutus qui stabilem et parum-russantem transmissionem signi sinit
Latus intervallo temperaturarum operativarum a −40°C usque ad +125°C ad aspera ambientes industriales
Constructio levis pro facili tractatione et installatione
Alta durabilitas et longa stabilis ad operationem industrialem continuam
Idoneus ad machinarum criticarum protectionem et systemata maintenance praedictivae