Ainm Táirge: brosnóir 3300 XL 8 mm
Ainm Branda: Bently Nevada
Cód Samhail: 330103-05-10-10-12-05
Áit Tionscnaimh: Na Stáit Aontaithe
Barántas: 12 Mís
Whatsapp: +86 18020776782
Ríomhphost: [email protected]
achoimre
| Ainm an táirge | brosnóir 3300 XL 8 mm |
| Ainm an Mharcála | Bently Nevada |
| Uimhir Modhún | 330103-05-10-10-12-05 |
| Áit Táirge | SAM |
| Garantí | 12 Mís |
| Modhanna Íocaíochta | T/T |
| Seachadadh | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
An Bently Nevada 330103-05-10-10-12-05 3300 XL 8 mm Scannáin is scannáin threise agus thar a bheith cruinn é seo a dheanann tomhas ar choscadh agus ar shuíomh i meaisíní tionsclaíochta rothartha. Mar chuid den teaghlaigh scannán 3300 XL 8 mm, úsáideann sé teicneolaíocht cábla FluidLoc agus ceangalóir co-axial beag ClickLoc chun cosaint leathnaithe a sholáthar i dtimpeallachtaí oibre dochartha. Le corp de dhéantús staenlaise agus le barr scannáin de PPS, soláthraíonn sé staidiúlacht agus ionadú fadtéarmach don mheasúnú criticiúil ar mhaisíní.
Tomhais coscadh an róda agus an easnamh radiaclach i meaisíní rothartha
Tiontann sé gluaiseacht mhicniúil go dtí comharthaí leictreacha ag baint úsáide as teicneolaíocht reo-thiubh
Soláthraíonn sé sonraí i rith ama fíor-am ina leanas don chóras cosanta meaisíní
Tacaíonn sé le straitéisí monatóireachta stáid agus coimeád réamhchúraimí
Achinneann sé aitheantas cruinn poistíon gan teagmháil i dtimpeallachtaí tionsclaíocha an-éagsúla
|
Sales: |
Ríomhphost: |
WhatsApp: |
|
Jim Pei |
| Ainm an táirge | Bently Nevada 330103-05-10-10-12-05 3300 XL 8 mm Scannáin |
| Déantóir | Bently Nevada |
| Cineál Ionlais | brosnóir 3300 XL 8 mm |
| Uimhir an Chuid | 330103-05-10-10-12-05 |
| Tomhas | 110x1.6x1.6cm |
| Meáchan | 0.08 kg |
| Cónaí um shioladh | Xiamen, An tSín |
| Dúnad | SAM |
| Stádas | Nua & Oiriúnach i bpacáiste an fhocail |
| Rogha Fad gan Bhéimeanna | 50 mm |
| Rogha Fad Iomlán an Chás | 100 mm |
| Rogha Fad Iomlán | 1.0 méadar (3.3 troigh) |
| Rogha Ceanglóir agus Cineál Cábail | Nasc ClickLoc co-axial beag, cábla FluidLoc |
| Rogha Cheadúnais Oifigiúil | Ceadúnais CSA, ATEX, IECEx |
| Materail an tsiopa báis | Polifinilin sulfid (PPS) |
| Materail an Chásca Taispeána | Stáinléanra AISI 303 nó 304 (SST) |
| Teocht Oibríochta agus Stórála | -52°C go +177°C (-62°F go +350°F) |
| Cuiris (roghnach ar an dá thaobh) | Cábla sainiúil AISI 302 nó 304 SST le cás FEP amuigh |
Teicneolaíocht chabála FluidLoc le cosaint láidir in aghaidh leachtanna agus cainteoirí
Nascóir coaxial bheag ClickLoc le nasc leictreach slán agus staible
Fad an phroib: 1.0 méadar (3.3 troigh)
Fad an chomhtháin: 100 mm le 50 mm de chuid neamh-threada
Barr an phroib as PPS (polyphenylene sulfide) le fás go hiontach in aghaidh teas agus ceimiceáin
Comhtháin as stáinléan AISI 303/304 le cosaint in aghaidh caorach agus le feabhas ar fheidhmíocht
Cuiris stáinléan sáithiúil roghnach le ciseal FEP amuigh le cosaint mheicniúil breise
Ráinse leathan teochta oibriúcháin: -52°C go +177°C
Certaithe ag CSA, ATEX, agus IECEx chun comhlíonadh idirnáisiúnta le caighdeáin slándála i ngnóthaí tionsclaíocha
Dearadh éadrom agus cumasach (0.08 kg)
Cruinniú ar ard-chineálacht a sholáthraíonn an t-athchóiriú eddy mar gheall ar tomhas cruinn oscailteachta agus aistriúcháin
Cablach FluidLoc a laghdaíonn turgnamh ar an liostáil ó bhuaicíocht agus ó thimpeallachtaí dochartha
Oibriú stábla agus iontaofa faoi choinníollacha teochta an-troma
Dearadh don úsáid leanúnach i gcóras meicniúla rotharacha tionsclaíocha
Roghainn armóire le haghaidh neart agus feidhmíochta a mhéadú
Saol fada úsáide le minicíochtaí íosta maidir leis an gcóireáil
Iomlán-comhlíonach le caighdeáin idirnáisiúnta slándála tionsclaíocha
Ceist 1: Cad is príomhúsáid an Bently Nevada 330103-05-10-10-12-05?
A1: Is oiriúnach do bholta PE, bolta glassa, cartóin, boscaí páipéir, agus cannaí ársa an Bently Nevada 330103-05-10-10-12-05 úsáidtear é le haghaidh monatóireachta crochadh agus suíomh i mheaisíní rothartha mar shamhlú, comhbhrúcháin, agus mótair.
Ceist 2: Cén teicneolaíocht a úsáideann an 330103-05-10-10-12-05 do thomhas?
A2: An 330103-05-10-10-12-05úsáideann sé teicneolaíocht gaoithe fhuaraithe chun tomhas cruinn gan teagmháil a dhéanamh ar chrochadh agus ar shiúl.
Ceist 3: An oiriúnach an 330103-05-10-10-12-05 do thimpeallachta toirmeascacha tionsclaíocha?
Freagra 3: Tá, an 330103-05-10-10-12-05tá sé deartha do thimpeallachta toirmeascacha le raon oibriúcháin ó -52°C go +177°C agus le cosaint FluidLoc.
Ceist 4: Cad a chinntíonn feabhas an Bently Nevada 330103-05-10-10-12-05?
Freagra 4: Tá an 330103-05-10-10-12-05tá sé leagtha amach le hinneall stáinineach, le hábhar barr an phróib PPS, agus le cabhlach armaithe roghnach chun feabhas a chur ar a fheabhas.
Ceist 5: Cén áiritheacht a bhfuil an 330103-05-10-10-12-05 ceadaithe leis?
A5: An 330103-05-10-10-12-05tá ceadaithe aige le CSA, ATEX, agus IECEx chun úsáid shábháilte a chinntiú i dtimpeallachta tionsclaíocha ar fud an domhain.
C6: I ndiúltacht aon industriúil úsáidtear an 330103-05-10-10-12-05 go forleathan?
Freagra 6: An 330103-05-10-10-12-05úsáidtear é go forleathan i gcóras monatóra a chuireann leis an gcruthú fuinnimh, ola agus gás, pláintí peitriceimiceacha, agus meaisíní tionsclaíocha trom.