Nomen producti: 3300 XL 8 mm sonda
Nomen marcae: Bently Nevada
Numerus exemplaris: 330103-05-10-10-12-05
Locus originis: Civitatum Foederatarum
Warranty: 12 menses
Whatsapp:+86 18020776782
Epistula electronica: [email protected]
conspectus
| Nomen Producti | 3300 XL 8 mm sonda |
| Nomen Marca | Bently Nevada |
| Numerus Exemplaris | 330103-05-10-10-12-05 |
| Locus originis | USA |
| Cautionis Tempus | 12 menses |
| Modi Solutionis | T/T |
| Shipment | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
The Bently Nevada 330103-05-10-10-12-05 3300 XL 8 mm Probā est proba proximitatis altissimae praecisionis ad mensurandos vibrationes et positiones in machinis industrialibus rotantibus. Quae, ut pars familiae probae 3300 XL 8 mm, technologiam FluidLoc cavi et conectoris coaxialis minuti ClickLoc continet, ut protectionem augeret in duris condicionibus operativis. Corporis ex accipitro inox et apicis probae ex PPS, stabilitatem ac fidem longae durationis pro applicationibus criticis monitoriae machinarum praebet.
Mensurat vibrationem axis et displacementem radialem in machinis rotantibus
Mōtum mechanicum in signa elēctrica convertit per technolōgiam cūrrēntium vōrticōsum
Praebet data continua in tempore reali pro systematibus protectionis machinarum
Strategias monitorandae conditionis et maintenance praedictivae suffragatur
Accuratam positionis sensum sine contactu in extremis ambientibus industrialibus sancit
|
Venditiones: |
Epistula Electronica: |
Whatsapp: |
|
Iimus Pei |
| Nomen Producti | Bently Nevada 330103-05-10-10-12-05 3300 XL 8 mm Probā |
| Fabricator | Bently Nevada |
| Product Type | 3300 XL 8 mm sonda |
| Numerus partis | 330103-05-10-10-12-05 |
| Dimensiones | 110×1,6×1,6 cm |
| Pondus | 0.08 kg |
| Locus navandi | Xiamen, Sinae |
| Patria Origin | USA |
| Statu | Nova et originalia in confectione fabricae |
| Longitudo non filetata Option | 50 mm |
| Optio Longitudinis Totius Cassae | 100 mm |
| Optio Longitudinis Totalis | 1.0 metrum (3.3 pedes) |
| Optio Connnectoris et Typi Cavi | Minutus conector coaxialis ClickLoc, FluidLoc cable |
| Optionem Aprobationis Agentiae | CSA, ATEX, IECEx Approbationes |
| Materies Tipulae Sondae | Sulfidum Polyphenyleni (PPS) |
| Materies Causae Probae | Ferrum inoxydabilis (SST) AISI 303 vel 304 |
| Temperatura Operativa et Conditio | ab −52°C usque ad +177°C (ab −62°F usque ad +350°F) |
| Armātūra (optiōnālis utrīusque) | Flexibilis AISI 302 aut 304 SST cum externā veste FEP |
Tecnologia catenaria FluidLoc ad validam protectionem adversus liquida et contaminantes
Minutus coaxialis conector ClickLoc ad firmissimam et stabilem connexionem electricam
Longitudo totalis probae: 1,0 metrum (3,3 pedes)
Longitudo custodis: 100 mm cum sectione 50 mm non filetata
Apex probae ex PPS (sulfido polyphenyleno) pro optima resistentia thermica et chemica
Custos ex accipitro inox AISI 303/304 pro resistentia corrosioni et durabilitate
Armatura ex accipitro inox flexibilis facultativa cum iaceto externo FEP ad augmentatam protectionem mechanicam
Latus operantis temperaturarum ambitus: -52°C ad +177°C
Certificatum a CSA, ATEX et IECEx pro universali industriae tutelae conformitate
Levis et compacta structura (0,08 kg)
Altae praecisionis eddy current sensus certam vibrationum et displacementum mensuram praebet
Cavea FluidLoc signi interferences minuit ex umore et asperis ambientibus
Stabilis et fidus operatio sub extremis temperaturarum conditionibus
Ad continuum usum in industrialibus machinis rotantibus systematibus designatum
Optionalis armata configuratio vim mechanicam et durabilitatem augent
Longa usus vita cum minimis necessitatibus ad curam
Plene conformis internationalibus industriae tutelae normis
Q1: Quae est principalis usus Bently Nevada 330103-05-10-10-12-05?
A1: Ille Bently Nevada 330103-05-10-10-12-05 ad vibrationem et positionem in machinis rotativis, ut turbinibus, compressoribus et motoribus, observandas utitur.
Q2: Quam technicam 330103-05-10-10-12-05 ad mensuram utitur?
A2: 330103-05-10-10-12-05tecnica vorticum electricorum ad accuratam non-contactum vibrationis et displacementis mensuram utitur.
Q3: Num 330103-05-10-10-12-05 idonea est ad aspera industriarum loca?
A3: Ita, 330103-05-10-10-12-05ad aspera loca designata est, cum intervallo operativo a −52°C usque ad +177°C et protectione FluidLoc.
Q4: Quae res durabilitatem Bently Nevada 330103-05-10-10-12-05 confirmat?
A4: 330103-05-10-10-12-05constructionem ex accipitro inoxidabili, materiam apicis probae ex PPS, et cationem armatum optionalem pro augenda durabilitate habet.
Q5: Quae certificata 330103-05-10-10-12-05 habet?
A5: 330103-05-10-10-12-05certificatus est apud CSA, ATEX, et IECEx ad usum tutum in industrialibus orbis terrarum ambientibus.
Q6: In quibus industrias 330103-05-10-10-12-05 vulgo utitur?
Respondet 6: 330103-05-10-10-12-05vulgo utitur in generatione electricitatis, in industria petrolei et gas, in fabricis petrochimicis, et in systematibus monitoriae machinarum industrialium gravium.