Magaca Alaabta: 3300 XL 8 mm probe
Magaca Brand: Bently Nevada
Lambarka Modelka: 330103-05-10-10-12-05
Meesha Asalka: Maraykanka
Damaanad: boqortooyada 12 Bulsho
Whatsapp: +86 18020776782
Iimaylka: [email protected]
faahfaahin
| Magaca alaabta | 3300 XL 8 mm probe |
| Magaca Caruurta | Bently Nevada |
| Lambarka Model | 330103-05-10-10-12-05 |
| Gaalka Xarunta | Dhalinyarada Amerikanka |
| Warantii | boqortooyada 12 Bulsho |
| Wadajirka Lacagta | T/T |
| Gaadiidka | DHL/UPS/EMS/Fedex... |
Waxaa Bently Nevada 330103-05-10-10-12-05 3300 XL 8 mm Probe waa qorsho oo leh heerka sare ee ku saabsan xisaabta dhaqanka iyo goobta ku saabsan qaabka qaybaha la isticmaalo wixii la isticmaalo qaybaha la isticmaalo. Sida qayb ka mid ah oo ku saabsan 3300 XL 8 mm probe, wuxu yimid FluidLoc cable technology iyo Miniature coaxial ClickLoc connector in lagu dhisayo ciidamada la isticmaalo qaybaha la isticmaalo. Marka laga eego jidhka stainless steel iyo dhinaca PPS, wuxu si degdeg ah ugu dhisayaa heerka sare ee dhaqanka iyo dhaqanka la isticmaalo qaybaha la isticmaalo.
Ku xisaabinaya qabowga shafta iyo dhaqanka ka duwan ee shafta kuwa la isticmaala karaan waxyaabaha la isticmaala karaan
Waxay u beddeleysaa dhaqdhaqaaqa farsamada calaamadaha korontada iyadoo la adeegsanayo tiknoolajiyada korontada
Ugu dhisayaa xogta mararka qaar ee la isticmaalo qaybaha la isticmaalo
Waxay ku saabsataa heerka xisaabta iyo dhaqanka ka hor u qabowga xadgudubka
Waxay diyaarisaa in la helo xisaabta goobta la isku dayo (non-contact) oo sax ah ee xisaabta goobta caadi ah ee tijaabooyinka industriyada
|
Biyoolka: |
Email: |
WhatsApp: |
|
Jim Pei |
| Magaca alaabta | Bently Nevada 330103-05-10-10-12-05 3300 XL 8 mm Probe |
| Sameynta | Bently Nevada |
| Nooca Alaabta | 3300 XL 8 mm probe |
| ISIMKA QOOR | 330103-05-10-10-12-05 |
| Cabbirrada | 110x1.6x1.6cm |
| Miisaanka | 0.08 kg |
| Goobta la soo diray | Xiamen, Siin |
| Dalka guurka | Dhalinyarada Amerikanka |
| Xaalad | Cusub & Asli ah ee ku jira qorshooyinka fabriga |
| Xagga aan korka lahayn | 50 mm |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 100 mm |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 1.0 mitir (3.3 fuut) |
| Kaarinta iyo Qaybta Kabelka | Quruxda ClickLoc ka mid ah coaxial yar, quruxda FluidLoc |
| Koobka Caawinaadka Aghaasha | Qorshooyinka CSA, ATEX, IECEx |
| Abyooyinka Qalabka Qorshaha | Polyphenylene sulfide (PPS) |
| Abyooyinka Qalabka Qorshaha | AISI 303 ama 304 dhulka dhaqsood (SST) |
| Jiha Ee Shaqaynka iyo Jiha Ee Ku Dheer | -52°C ilaa +177°C (-62°F ilaa +350°F) |
| Dhulka (si loo sameeyo waxaa la isticmaali karaa laba jir) | AISI 302 ama 304 SST oo la xiriira mararka qaar ee dhaqso ah oo ku jira luuqadda FEP |
Takambohii Cable ee FluidLoc si loo diyaarisaa in la hortagto calaamadaha jidhka iyo waxyaalaha la xiriira karo
Kooniktorrka Coaxial ee koox badan ee ClickLoc si loo diyaarisaa in la hortagto xidhiidhka elektirki ah ee ku saabsan iyo ku dhaqan
Badhka guud ee kooniktorrka: 1.0 mitir (3.3 feet)
Furaha badhka: 100 mm leh qaybta aan la xidhiidhin 50 mm
Qaybta soo socda ee kooniktorrka ee PPS (Polyphenylene sulfide) si loo diyaarisaa in la hortagto xisaabta cimilada iyo kemikalka
Furaha ee dhinaca AISI 303/304 ee dhinaca dhinac ah si loo diyaarisaa in la hortagto xisaabta dhinaca iyo ku dhaqan
Dhinaca dhinac ah ee kala duwan ee dhinaca dhinac ah oo kala duwan ee FEP ee ku saabsan si loo diyaarisaa in la hortagto xisaabta mekaniikada
Qaar dheerka joojinta oo leh: -52°C ilaa +177°C
La isticmaaliyey CSA, ATEX, iyo IECEx si loo xaqiijiyo kuwa ugu sarreeya ee dhaqanka tijaabooyinka dunida
Xasiloon yar iyo qaybta la yaabaa (0.08 kg)
Kuwa la isticmaaliyey oo leh heer sare ee ku saabsan korka dhinaca ah ayaa si guul dar ah uga saabsan korka iyo ka dhigga
Kabalka FluidLoc ayaa ka furanaysa xaladka sida ka soo baxa oo leh bulsho iyo xaaladaha xun
Dhaqanka la xaqiijiyey iyo la xaqiijiyey taas oo leh xaaladaha sare ee joojinta
La sameeyey si loo isticmaalo mararka qaar ee tijaabooyinka tijaabooyinka dunida
Qaybta la isticmaaliyey oo leh qaybta la isticmaaliyey ayaa ka caawinaysa xasiloonka iyo xasiloonka
Xasiloon dheer oo leh in la isticmaalo qaar ka yar oo la isticmaalo
La xaqiijiyey si guul dar ah taas oo leh xaaladaha ugu sarreeya ee dhaqanka tijaabooyinka dunida
Su’aal 1: Waa maxay isticmaal-ka ugu sarreeya ee Bently Nevada 330103-05-10-10-12-05?
Jawaab 1: Bently Nevada 330103-05-10-10-12-05 loogu isticmaalo si loo hubiyo xiddig iyo goob ka mid ah xiddigga la jiray, sida turbiinada, kompreesarada, iyo mooladaha.
Su’aal 2: Waa maxay teknoolojiyada ay 330103-05-10-10-12-05 ku isticmaalaan si loo qorso xiddig iyo goob?
A2: Waa 330103-05-10-10-12-05wuxuu isticmaala teknoolojiyada eddy current si loo qorso xiddig iyo goob ee aan la jirin oo leh heerka saxda ah.
Su’aal 3: Ma 330103-05-10-10-12-05 wuxuu leeyahay ammaanka xadgududka dhaqameedka caafimaadka badan?
Jawaab 3: Haa, 330103-05-10-10-12-05wuxuu sameeyay si loo isticmaalo ammaanka xadgududka, oo leh goobka isticmaalka -52°C ilaa +177°C iyo ilooyinka FluidLoc.
Su’aal 4: Waa maxay isku daynta 330103-05-10-10-12-05?
Jawaab 4: 330103-05-10-10-12-05wuxuu leeyahay dhinaca kaasoo la sameeyay kaabta stainless steel, dhinaca kaasoo la sameeyay kaabta PPS, iyo kabelka oo la isticmaalo si loo dhaqmeeyo (optional armored cable) si loo yareeyo isku daynta.
Su’aal 5: Waa maxay isticmaalka 330103-05-10-10-12-05?
A5: Waa 330103-05-10-10-12-05wuxuu la isticmaalayaa CSA, ATEX, iyo IECEx si loo isticmaalo goobta dhaqameedka ugu sarreeya ee dunida.
Su’aal 6: Xagga qaaraha ayaa 330103-05-10-10-12-05 mararka badan loo isticmaaliyaa?
A6: 330103-05-10-10-12-05wuxuu la isticmaaliyaa badan kuwa ka kooban koonfurka, oo iyo gas, biyaha oo leh xad, iyo nidaamada inaanta mashinada weyn.