Aonad Gaoithe Honeywell FC-FANWR-24R, 24 V DC le léamh ar ais, Réidh Le Hiongcabhair
Ainm an Táirge: Aonad Gaoithe 24 V DC le léamh ar ais
Ainm an Bhrainde: HONEYWELL
Uimhir an Mhodúil: FC-FANWR-24R
Tír Táirge: SAM
Barántas: 12 mhí
WhatsApp +86 18159889985
Ríomhphost [email protected]
Appurtenance:
  • Achoimre
  • Teagmháil le haghaidh rátaí
  • Sonraíochtaí
  • Cur síos
  • Feidhmeanna
  • Gnéithe
  • Funtions
  • Ceisteanna Coitianta
  • Cuidí
  • Táirgí Molta
Achoimre
Ainm Branda:
Honeywell
Cód Samhail:
FC-FANWR-24R
Doras chuí:
SAM
Sonraí um phacáistiú:
Nua ón bhfocail, sealadóireacht fhabhráin bunaithe
Am múchta:
ar stoc
Téarmaí íocaíochta:
T/T
Teagmháil le haghaidh rátaí
Bainisteoir Díol:
Stella
Seol ríomhphost:
[email protected]
Teagmháil trí WhatsApp:
Sonraíochtaí
Earra
Sonraí teicniúla
Múnla táirge
FC-FANWR-24R
Cineál
Aonad Dúbailte Gaoithe le Léamh ar Ais
Voltas rátáilte
24 V DC
Tomhaltas Cumhachta
9.5 W
Raon voltais
12–29 V DC
Sraith gaoithe
360 m³/uair (211.8 CFM)
Asga fána
3200 RPM ainmniúil
Tuarthas Is Ísle do Luas
1500 ± 100 RPM
Leibhéal fuaime
52 dB
Conradh Cosanta
IP20
Teocht Oibriúcháin
-30°C go dtí +75°C
Tomhas
39.1x14.1x6 cm
Meáchan
1.44kg
Cur síos
An FC-FANWR-24R is é an aonad fána 24 V DC réiteach tionsclaíoch do chur i bhfeidhm sa chúlraí 'Safety Manager', ag comhtháthú dhá fhanadh ardfheidhmeachta le heilimintí rianú leictreonacha ar chomhlacht PCB sainithe. Cinntíonn sé feidhmíocht gairdín stábla agus rialú teasa leanúnach i mboscaí rialaithe.
Feidhmeanna
  • Foirstáit: Tacaíonn sé le córas fóntais do ghléasanna gearrtha agus le córas stádachta sínithe
  • Plaingí ceimiceacha: Cinntíonn sé rialú teasa sábháilte do chabainéid uathoibriúcháin
Gnéithe
  • Dearadh dúbailte ar fhanáiní ardfheidhmeach don sruth aer stádach
  • Monatóireacht i rith amharc ar stádas na bhfanáiní le taispeántóirí LED
  • Teagmháil athsholáthraithe gan photainseal le haghaidh feidearthachta an chórais
  • Aonad fuaraithe comphacta do chabainéid indiastriúla
  • Roghanna suiteála soléir go cothrománach nó go vertacálach
  • Rialú agus monatóireacht luais bunaithe ar phláta leictreonaíochta (PCB) leis an gcuid inti
  • Dearadh ina bhfuil feidhmíocht fhadhbhach i dtimpeallachta industriala dromaí
Funtions
  • Ullmhaíonn sé fuarú gníomhach do chabainéid rialú
  • Lorgann sé luas rothlaithe an fhuaraí i ré a fhiús
  • Seolann sé comharthaí earráid nó stádas trí theagmháil le léamh ar ais
  • Coimeádann sé teocht istigh is fearr sa chabainéad
  • Tacaíonn sé le rialú sruth aeir chun cosaint leictreonach
  • Féadann sé an t-am ag bheith ar siúl an chóras agus an reliabailte teasa a fheabhsú
Ceisteanna Coitianta
C1: Cén chaoi a úsáidtear FC-FANWR-24R?
F1: Úsáidtear é chun cabainéid rialú industriala a fhuarú i gcórais Safety Manager.
C2: An n-ullmhaíonn FC-FANWR-24R feidearthacht faoin stádas an fhuaraí?
A2: Tá iondiciaí LED agus teagmháil le léamh ar ais ann, chun an gaoitheoir a mheas.
C3: Cad a tharlaíonn má theann an gaoitheoir?
C4: An féidir an FC-FANWR-24R a shuiteáil go verticálach?
F4: Tá sé in ann suíomh go verticálach nó go horizontach.
C5: Cad is raon voltáiste oibriúcháin é?
F5: Oibríonn sé laistigh de 12–29 V DC, le soláthar 24 V DC mar bhunluach.